Reklama ogólnosieciowa

Infolinia.org -> BARAN - Jacy są nasi partnerzy?

BARAN - Jacy są nasi partnerzy?

2009-02-27 23:33:01

BARAN            (21 marca - 20 kwietnia)

 

ŻONA ZE ZNAKU BARANA

Życie miłosne pani Baran jest gorące i gwałtowne, podobnie jak i cały jej charakter. Niepowodzenia jej nie zrażają. Kiedy się rozczaruje do kogoś, nie robi z tego tragedii, ale szuka sobie nowego partnera. Towarzyszka trochę z niej trudna.

Pani Baran ma w sobie dużo wdzięku i uroku. Łatwo jej oczarować partnera. Dziewczyna z temperamentem, ale potrafi też opanować się. Jej despotyzm przejawia się także w małżeństwie. Panna Baran gardzi pantoflarzami. Pragnie natomiast męża zgodnego, ustępliwego, wyrozumiałego, który by nieraz przymknął oko na jej flirty. O takiego jednak teraz niełatwo. Mimo dużej aktywności życiowej, w sprawach małżeństwa bywa niezdecydowana. Długo się namyśla nim wybierze właściwego dla siebie towarzysza życia. Zdarzają się jednak w tym znaku małżeństwa zawierane bez zastanowienia. Także dosyć często widuje się tu rozwody. Powody: gwałtowność i upór pani Baran. Także zbyt ostry język. Słownictwo miewa pani Baran dość niewybredne. Wspaniały z niej towarzysz-kolega.

Reklama ogólnosieciowa

Dziewczyna z Barana jest o wiele samodzielniejsza, bardziej zdecydowana i aktywna, niż jej siostry z innych znaków. Widywana nieraz uległość, przymilność i łagodność oraz ustępliwość są tylko pozorne i okazywane celowo, Aby zwieść partnera. W rzeczywistości znak Barana jest najbardziej maski ze wszystkich. Pani Baran nie znosi sytuacji niejasnych. Węzły gordyjskie zawsze rozcina, nigdy nie stara się ich rozsupłać. - Niech się mężowi pani Baran nie zdaje, że ją wziął za żonę... Nie, to ona wybrała go sobie na męża.

Odpowiednich partnerów dla pani Baran należy szukać wśród znaków: LWA, ŁUCZNIKA i WODNIKA. Lwa, bo oboje mają ze sobą dużo wspólnego: podobne cele w życiu, upodobania, temperamenty. Często spotyka się tu miłość od pierwszego wejrzenia. Łucznika, ponieważ i te dwa znaki uzupełniają się dobrze temperamentami, upodobaniami, ruchliwością i radością życia. U obojga widzimy towarzyskość, usposobienie pogodne i wesołe, ruchliwość. Pewna wspólna i przyjemna, choć niepraktyczna dla obu znaków cecha, to niechęć do skrupulatnego liczenia się z pieniędzmi. Wodnika, gdyż i w tym zestawieniu spotyka się pary szczęśliwe, pomimo tego, że Wodnik jako partner nie jest łatwy: przywiązuje może zbyt dużą wagę do poziomu umysłowego partnerki. Łączy ich ze sobą pewien romantyzm oraz optymizm życiowy i znikoma interesowność. Na zasadzie kontrastu widuje się niejednokrotnie szczęśliwe powiązania także z Wagą. A jest to znak w zodiaku Baranowi przeciwstawny. Związek z Wagą nie zawsze bywa trwały, co wynika z charakterów obojga partnerów.

MĄŻ ZE ZNAKU BARANA

Mąż z tego znaku dzielnie daje sobie radę z przeciwnościami losu. Przez życie idzie przebojem. Mało skomplikowany, prostolinijny, bez kompleksów. Często trochę prymitywny. Swe postulaty życiowe stara się urzeczywistnić siłą, energią, lecz rzadko kiedy przy pomocy krętactwa. Dla delikatnych pań ze znaku Raka i Ryb, bywa Baran nieco szokujący. Często jest hałaśliwy, mało subtelny. Bardzo rzadko jednak widuje się w tym znaku wyrafinowanych łajdaków. Życiowy entuzjazm Barana poderwie niejedno cielątko (znaki przemilczamy). Znak Barana długo zachowuje młodzieńczość, tak fizyczną jak i umysłową. Starajmy się zatem dotrzymać mu kroku. Mimo pewnej chropowatości oraz rubasznego i szokującego słownictwa, Baran jest romantykiem z krwi i kości. Nie ma Baranka cichego i spokojnego. To tylko pozór. Jeśli w domu jest układny i powolny, to w pracy jest on zupełnie inny: energiczny, dzielny. I odwrotnie...

Mąż ze znaku Barana wymaga specjalnego traktowania. Nie wolno na przykład wojować z nim na zasadzie "trafiła kosa na kamień". Jest natomiast wskazane oszczędzać słowa, postępować spokojnie, sprzeczkę przeczekać, a wszystko ułoży się dobrze. Baran bowiem nie jest uparty, a tylko wojowniczy. Panowie z tego znaku chcieliby mieć żony mające w sobie coś z chuligana i trochę z księżniczki. Zaś uległe niewolnice szybko ich znudzą.

Mężowie z tego znaku tylko pozornie są dość trudni w pożyciu. Jaką wobec nich należy stosować taktykę? -- Nie przejmować się. Nie traktować poważnie wystąpień Barana. Z potoku słów, jakimi nas w podnieceniu zaleje, tylko kilka jest ważnych i to z zastrzeżeniem. Jego niecierpliwość i brak opanowania działają ludziom na nerwy. Należy więc cierpliwie i spokojnie przeczekać jego wybuch gniewu, śmiejąc się w duszy. Niech mu się zdaje, że on jest panem i władcą i że on rządzi w domu. Chce się spotkać z kolegami? - Proszę bardzo, lecz nie wolno mu robić wymówek, że przy takich okazjach wydaje za dużo pieniędzy. Niejednokrotnie Baran robi w domu niespodzianki. Na przykład: przyprowadzi ni z tego, ni z owego gości, nagle wpadnie na pomysł, aby za chwilę pójść z żoną do kina lub do teatru. Na takie sytuacje partnerka powinna być przygotowana psychicznie i nie robić z tego racji stanu. Im lepiej dostosujemy się do Barana, im lepszą będziemy mu towarzyszką, tym mniej ochoty będzie miał na szukanie kompanii kolegów.

Kto ma męża lub żonę ze znaku Barana, nigdy nie powinien z nim walczyć jego bronią, bo przegra. Gwałtownym wystąpieniom, impulsywności i krzykom należy przeciwstawić spokój i równowagę. W małżeństwie z Baranem ten jest górą, kto wykaże większe opanowanie. Bardzo ważna rada dla żon Baranów: ustępując Baranowi należy zachowywać swą indywidualność. Będzie to cenił.

Zobacz także:

 

Informacje ze strony: Marhan - W kręgu znaków zodiaku
marhan.pl

 

Oceń artykuł
(głosów: 2, średnia ocena: 5)
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.

Jeżeli lubisz ten artykuł to pomóż nam go rozpowszechnić:

  • Umieść na NK
  • Wykop to
  • Umieść na Flakerze
  • Umieść na GG
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angry Mr. Green not happy Wink Rolling Eyes Crying or Very sad Embarassed Razz Laughing n n n n n n n n

Reklama ogólnosieciowa