Reklama ogólnosieciowa

Infolinia.org -> BYK - Jaki dyrektor i podwładny?

BYK - Jaki dyrektor i podwładny?

2009-02-27 23:24:37

BYK             (21 kwietnia - 21 maja)

 

URODZENI W ZNAKU BYKA

Ludziom się często zdaje, że mają wspaniałego szefa ze znaku Byka. Nie zrzędzi, nie denerwuje się. Po co więc wskazówki, jak należy z nim żyć w zgodzie? - Ha!... Należy szybko przeczytać charakterystykę tego pana, nim przyjdzie rozczarowanie. A więc zapiszmy sobie: nie przeciągać struny! Grzeczny, uprzejmy i miły jest pan Byk tylko do czasu. Jeżeli milczy, patrząc jak ktoś knoci swą robotę i lekceważy swe obowiązki, czyni to Byk nie z wrodzonej poczciwości. Po prostu liczy na zdrowy rozsądek i na opamiętanie się swego pracownika.

Aby zrozumieć mentalność dyrektora ze znaku Byka, należy zapamiętać sobie, że nie kierują nim żadne namiętności, ideały i nierealne poglądy, a tylko wyłącznie zdrowy rozsądek i trzeźwe poglądy na wszystko, z czym się styka. Pamiętając o tym, łatwiej zrozumiemy tendencje i motywy postępowania naszego szefa. Na pocieszenie należy powiedzieć, że współpracaz takim kierownikiem nie jest trudna. Uwzględniając jego charakter, można z nim żyć w zgodzie aż do emerytury.

Reklama ogólnosieciowa

Byk to największy realista spośród wszystkich znaków i jakby stworzony na stanowisko kierownicze. Jego życiowy tachometr jest nastawiony tylko na jedną szybkość: z rozwagą. Dlatego też Byk jest długo cierpliwy i nawet udaje początkowo, że nie widzi pomyłek swych pracowników.

Panom z niektórych znaków sprawia przyjemność stać na czele przedsiębiorstwa. Dyrektor Byk patrzy na to inaczej. Nastawiony jest wyłącznie na korzyści i zyski "swojej" fabryki. Byki nie lubią kramarstwa. Taki osobnik pragnąłby firmę rozbudować do rozmiarów gigantycznych. Lecz musi się to odbywać ze spokojem i z umiarem. Powitania, przecinanie wstęg, przemowy i podobny rozgłos (w czym kocha się Lew) są dla Byka nieprzyjemne. Byki z niedowierzaniem odnoszą się do nowych metod pracy, choćby uchodziły one za rewelacyjne. Mają zaufanie tylko do tego, co już sami sprawdzili i wypróbowali.

Dyrektorzy ze znaku Byka nie lubią pstrokacizny. Kiecki pracowniczek mogą być modne, lecz barwy raczej spokojne.

Jedną z wad pana Byka jest upór. Ale dyrektor Byk z uporem będzie także bronił pracownika, który mu przypadł do serca.

Dopóki pan dyrektor Byk nie napotka w zakładzie na zdecydowana opozycję, jest łagodny jak baranek. W gruncie rzeczy jest Byk człowiekiem spokojnym i zgodnym. Można z nim żyć, trzymając się podanych wskazówek.

Spośród wszystkich znaków zodiaku Byk jest najbardziej trzeźwy, przyziemny i wyrachowany. Jest także konserwatystą. Nie lubi zmieniać posad, jeżeli ma na widoku choćby odległe szansę awansu. Osoby z tego znaku należą do najlepszych pracowników. Szefowie znający się na rzeczy cenią Byka, bo jest zgodny, spokojny i zrównoważony. Jako pracownik * nie lubi przeciwstawiać się dyspozycjom odgórnym. Rozumie, że jego awans jest w dużym stopniu uzależniony od zgodnego współżycia z "górą".

Byk widzi swą karierę życiową w konkretnych zarysach. Nie jest więc wskazane traktować Byka lekko, przerzucać go z jednego miejsca w drugie. Oczywiście, że są stanowiska, na których przedstawiciele innych znaków będą dawali sobie lepiej radę, np. jeżeli będzie chodziło o szerokie kontakty z klientelą (wyjątek -- kasa). Ciekawą rzeczą jest fakt, iż Byki na ogół nie chcą jeździć w delegacje. Lubią bowiem sypiać we własnym łóżku.

Panie z tego znaku w przedsiębiorstwach uchodzą za prawdziwe klejnoty. Mają duże poczucie odpowiedzialności, są spokojne, pracowite i pogodne. Inne ich cechy to rozsądek i logiczny sposób myślenia. Trudno je wyprowadzić z równowagi. Współpraca w biurze z panną Byk jest samą przyjemnością. Bywają one zadbane i rzadko kiedy palą papierosy. Ale uwaga panowie: dziewczęta ze znaku Byka nie nadają się do przelotnych flirtów. Śmiejąc się wesoło i beztrosko, bystrym okiem rozglądają się za odpowiednim kandydatem na męża. W takich wypadkach nieraz łatwo dyrektorowi stracić dobra sekretarkę, zyskując za to wspaniałą żonę.

Główna cecha wszystkich przedstawicieli znaku Byka? Lubią posady stałe, pewne, w dobrych, dużych przedsiębiorstwach. Nienawidzą prowizorki i niepewności. Lubią także pracować tam, gdzie istnieją dla nich szansę awansu. I o tym powinni kierownicy pamiętać, większość Byków bowiem to pracownicy wartościowi.

Zobacz także:

 

Informacje ze strony: Marhan - W kręgu znaków zodiaku
marhan.pl

 

Oceń artykuł
(głosów: 2, średnia ocena: 5)
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.

Jeżeli lubisz ten artykuł to pomóż nam go rozpowszechnić:

  • Umieść na NK
  • Wykop to
  • Umieść na Flakerze
  • Umieść na GG
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angry Mr. Green not happy Wink Rolling Eyes Crying or Very sad Embarassed Razz Laughing n n n n n n n n

Reklama ogólnosieciowa