Reklama ogólnosieciowa

Infolinia.org -> BYK - Jacy są nasi partnerzy?

BYK - Jacy są nasi partnerzy?

2009-02-27 23:24:32

BYK             (21 kwietnia - 21 maja)

 

ŻONA ZE ZNAKU BYKA

Roztropność, rozwaga, spokój, cierpliwość i wytrwałość w dążeniu do celu. Wszystko bywa uprzednio rozpatrywane z punktu widzenia praktycznej użyteczności. Nie widuje się tu uczuć gwałtownych jak u panny Baran, lecz za to stałość i konserwatyzm. Pani Byk nie lubi rozwodów. Tylko w ostateczności godzi się na to. Ma silnie rozwinięte uczucia rodzinne oraz poczucie własności.

Panią Byk poza mężem i dziećmi niewiele interesuje. Związki i przelotne miłostki nie leżą w jej charakterze. U niej zmysły muszą być poparte uczuciem. Będąc sama wierną, bywa zazdrosna o swą własność, za jaką uważa męża. Pani Byk ma wyczucie i zrozumienie dla przyjemnych stron życia. Posiada z reguły zawsze zainteresowania i kwalifikacje kulinarne.

Reklama ogólnosieciowa

Spośród kandydatów do swej ręki panna Byk wybiera ludzi o życiowo trzeźwych poglądach, dzielnych i... nadających się do miłości. Dla mężczyzny - nie będącego latawcem -- pani Byk jest idealnym typem żony: oszczędna, gospodarna, dbająca o rodzinę. Większość panien z tego znaku jest urodziwa i miewa kształty harmonijnie zaokrąglone. Poczucie wewnętrznej harmonii pomaga im w urządzeniu przytulnego mieszkania. Podświadomie dąży pani Byk do zachowania stosunków pod każdym względem unormowanych. Osoby niepoważne nie mają u panny Byk żadnych szans. Kto chce żyć w zgodzie z żoną ze znaku Byka postąpi najrozsądniej kładąc pierwszego pensję na stół. - Wszak wszystko co potrzebujesz, masz w domu, kochanie. A trochę drobnych na nieprzewidziane wydatki? - Ależ oczywiście.

Kokieteria panny Byk nie sięga w kręgi skrzącego się dowcipu, intelektualnych pojedynków słownych, w których lubują się Bliźniaczka i Wodniczka. Wierna swemu znakowi panna Byk zjednuje sobie wielbicieli osobistym wdziękiem, czarem i gracją. Udaje się to jej wybornie.

Pani Byk ma duże zrozumienie dla wartości realnych, do których należą nie tylko pieniądze, lecz również biżuteria, choćby najskromniejsza -- byle prawdziwa. Warto o tym pamiętać, kiedy zbliżają się imieniny żony.

Żony ze znaku Byka są miłe i zgodne we współżyciu, chętnie jednak wysuwają się w małżeństwie na pierwsze miejsce, na pierwszy plan. Nie bądźmy małostkowi. Jeżeli kobieta ma odpowiednie kwalifikacje, możemy jej zaufać i rządy domowe złożyć w jej ręce, zwłaszcza, że większość pań ze znaku Byka jest gospodarna. Zresztą niewiele potrzeba czasu, aby się przekonać, iż bez obaw można pani Byk powierzyć domowe dochody. Będzie nimi zawiadywać i gospodarzyć się oszczędnie i rozsądnie, patrząc podejrzliwie, czy mąż nie odłożył sobie za wiele na wydatki z kolegami.

Pani Byk odpowiadają partnerzy ze znaków KOZIOROŻCA i RAKA. Koziorożca, gdyż wykazuje on zrozumienie dla gospodarności oszczędnej żony i całkowicie aprobuje jej politykę domową. Pan ze znaku Koziorożca nie da żonie powodów do zazdrości, ponieważ temperamenty obu partnerów są wyrównane. Raka, bo oboje są opanowani tymi samymi dążeniami: zabezpieczeniem finansowym i materialnym dla siebie i dzieci. Oba typy są rozwodom niechętne. Rozchodzą się tylko w ostateczności i niejako pod przymusem. Ich związek charakteryzuje poważne podejście do zagadnień życiowych oraz delikatność uczuć. Czasami pani Byk bywa szczęśliwa także w związku ze Skorpionem, który szuka w partnerce przede wszystkim harmonii seksualnej.

MĄŻ ZE ZNAKU BYKA

Na mężów z tego znaku żony rzadko mają powody do narzekań. Dla niektórych panien Byczki są może zbyt przyziemne, lecz w ciężkich czasach - a takie mamy od kilku tysięcy lat - zalety pana Byka uwidaczniają się szczególnie. Bez względu na zawód myśli on głównie o pieniądzach, które wprawdzie bezpośrednio szczęścia nie dają, ale ułatwiają życie i wspaniale chronią przed przeciwnościami losu. Wśród innych, ważnych cech Byków jest i ta, że cenią wyżej gospodarność żony, niż zalety jej intelektu. Panowie ci mają dużo zmysłu rodzinnego, są domatorami. Lubią spokój, dobre jedzenie, wygody, a co najważniejsze, zgodę w domu. Wielu mężów z tego znaku ma zrozumienie dla Sztuki, szczególnie gustując w muzyce i śpiewie. A co do wad... Byki miewają słoniowate figury, stoją jednak mocno na nogach. Dosłownie i w przenośni. Byk to trzeźwy kalkulator, człowiek myślący kategoriami: winien - ma, nawet jeśli jest intelektualistą. Trzeba tu wspomnieć o pewnym rodzinnym egoizmie Byków: obcy obchodzi ich niewiele.

Byk jako mąż jest zawsze mile widziany. Wierny, stały, uczuciowy, od żony nie wymaga przebłysków wybitnego intelektu. Wystarczy, że będzie mu oddana i że będzie miała zalety dobrej gospodyni domu.

Mężowie z Byka cenią sobie spokój domowy. Lubią, gdy się o nich dba, pamięta o ich upodobaniach, smacznie im gotuje i troszczy się o ich wygody. A więc: dobra kuchnia, lecz nie za tłusta, bo ludzie z tego znaku mają skłonności do obrastania w sadełko. Pewna trudność w tym, że panowie ci niechętnie rozstają się z pieniędzmi. Są natomiast wniebowzięci, gdy im żona udowodni, że jest gospodarna, oszczędna i potrafi ładnie się ubrać niewielkim kosztem.

Panie, mające męża z tego znaku, powinny sobie wcześnie kupić książkę kucharską. Nie po to, aby koniecznie od początku sposobić się do roli kucharki, lecz dlatego, że czasem dobrze jest wiedzieć, co z czego można zrobić lub co jak się nazywa, gdy się trafi do restauracji. Panowie z Byka bardzo kochają dzieci i lubią dobrze i ładnie ubrane żony, chociaż dobrze wiedzą, że co ładne to bardzo drogie.

Po jakimś czasie, gdy poznamy bliżej naszego Byczka, ze zdumieniem spostrzeżemy, że w głębi duszy jest on trochę romantykiem. Ale o tym nie wolno mu mówić.

Rady na przyszłość?-- Lepiej nie podejmujmy prób zrobienia z pana Byka pantoflarza. Nie wolno mu także okazywać swej wyższości intelektualnej. Nigdy, przy żadnej okazji!

Zobacz także:

 

Informacje ze strony: Marhan - W kręgu znaków zodiaku
marhan.pl

 

Oceń artykuł
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.

Jeżeli lubisz ten artykuł to pomóż nam go rozpowszechnić:

  • Umieść na NK
  • Wykop to
  • Umieść na Flakerze
  • Umieść na GG
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angry Mr. Green not happy Wink Rolling Eyes Crying or Very sad Embarassed Razz Laughing n n n n n n n n

Reklama ogólnosieciowa