Reklama ogólnosieciowa

Infolinia.org -> BYK - Kto z kim na ślubny kobierzec

BYK - Kto z kim na ślubny kobierzec

2009-02-27 23:24:29

BYK             (21 kwietnia - 21 maja)

 

Duchowo wcześnie zrównoważeni. Spokojni domatorzy. Zalety intelektu u partnera(ki) stawiają na drugim miejscu. W dążeniach wytrwali. Kobiety oszczędne, gospodarne, zazdrosne, zaborcze, nieustępliwe. Dbają o rodzinę. Trzeźwi materialiści. Upodobania raczej przeciętne: dobre jedzenie, ladny ubiór. Większość ma dobre zdrowie. Typy odporne na logiczną argumentację. Mężowie z tego znaku na ogół delikatni i łagodni. Tak zwane "ideały" mężów często pochodzą ze znaku Byka. Pracowici, kochają dzieci. Kobiety przejawiają niewielkie zainteresowanie wartościami intelektualnymi. Można jednak polegać na ich zaletach domowo-rodzinnych.

Co grozi Bykom? Są nieraz skłonni uważać pociąg seksualny za miłość, choć w wyborze partnera(ki) są ostrożni.

Reklama ogólnosieciowa

PAN BYK I PANNA BARAN

Pan Byk uparty, panna Baran despotyczna. On kieruje się rozumem, kalkulacją, wyrachowaniem. Panna Baran słucha głosu swego serca. Choć impulsywna i kochliwa, ceni swobodę. Nie znosi nad sobą nikogo. Hasłem przewodnim pani Baran zawsze będzie: "naprzód". Zawsze, wszędzie pod każdym względem. Pan Byk to konserwatysta, często despota psychologiczny. Jego sposoby ujarzmiania partnerki bywają przemyślane na zimno. Występujące tu nieraz harmonie seksualne nie uratują sytuacji. Kimkolwiek jest pan Byk. jego v ostateczne zainteresowanie to pieniądz. Pani Baran znów będzie dążyła zawsze do zachowania swobody, prawa do własnej decyzji, do niezależności w swym postępowaniu. Z pieniędzmi liczy się rzadko. Bardzo trudno będzie tę parę skojarzyć "na zawsze". Tego samego zdania był także profesor Jung, przyznając im tylko 2 punkty.

PAN I PANNA BYK

Oboje partnerzy ze znaku Byka tworzą parę harmonijną. Są zrównoważeni, mają skłonności domatorskie, znają się na dobrym jedzeniu. Lubią w spokoju i w zgodzie umiejętnie korzystać z przyjemności, jakie daje życie ludziom rozsądnym. Pobudliwość seksualna schodzi u nich z czasem na plan drugi, ustępując miejsca problemom wychowania dzieci i zagadnieniom majątkowym w celu zabezpieczenia sobie starości. Nawet jeśli okresowo wystąpią jakieś dysharmonie między obojgiem, rozwody u przedstawicieli znaku Byka widuje się rzadko, bo partnerzy dochodzą nawet w wypadkach trudniejszych do rozsądnych kompromisów. Profesor Jung przyznaje temu związkowi 5 punktów.

PAN BYK I PANNA BLIŹNIAK

Bliźniaczka to motyl cieszący się życiem w słoneczny dzień wiosenny. Wesoła, pogodna, nieco beztroska. Na liczne problemy patrzy z lekceważeniem. Nie potrafi przejmować się byle czym. Ten brak małostkowości jest miły, lecz nie zawsze praktyczny. W każdym razie nieco ułatwia życie. Dla trzpiotowatej Bliźniaczki partner z Byka może być ostoją, coś jakby kotwicą w przystani małżeńskiej, bo Byk to uosobienie rozwagi i kalkulacji, chociaż jego konserwatyzm i egocentryzm mało ma zrozumienia dla partnerki z Bliźniąt. Może ją to z czasem pognębić, a jej indywidualność "odbarwić". A przecież traktowana właściwie, z pewnym pobłażaniem, Bliźniaczka może być wspaniałą partnerką dla Byka. Wskazana jest większa różnica wieku, seksualizm jej jest bowiem słabszy, niż partnera.

PAN BYK I PANNA RAK

Nadzwyczajne zalety domowo-rodzinne pani Rak idą znakomicie w parze z dążeniami pana Byka: byt, dobrobyt, zaopatrzenie -rodziny. Troski obojga krążą w głównej mierze dookoła tych zagadnień. Pan Byk jest arbitralny, lecz dzięki ustępliwości i łagodności pani Rak kłótnie i awantury w tym małżeństwie nie zdarzają się. Oba typy bywają sobie wierne i nie wykazują tendencji do rozwodów. Pani Rak jest bardzo uczuciowa, nie trudno u niej o łzy. Ale uwaga: uczuciowość to nie to samo co temperament seksualny. Problemy seksualne nie muszą stać u pani Rak koniecznie na pierwszym miejscu. Pannę Rak należy zdobywać w sposób delikatny i subtelny. Bojowi zdobywcy nie są w jej guście.

PAN BYK I PANNA LEW

Dość duża obustronna pobudliwość seksualna, prowadząca wcześnie do przesytu z powodu braku harmonii psychicznej. Poza tym ludzie ze znaku Byka nie lubią się nikomu podporządkowywać. To samo można powiedzieć o znaku Lwa. O dysharmonię trudniej, kiedy partner dużo starszy. Łączą ich uczucia rodzinne. Mąż bywa dumny z żony reprezentacyjnej, ale to do "wiecznego szczęścia" nie wystarcza. Profesor Jung przyznaje tej parze tylko 1 punkt.

PAN BYK I PANNA PANNA

Trzeźwo myślący pan Byk i nieco chłodna Panna harmonizują ze sobą pod wieloma względami. Oboje przykładają dużą wagę do gwarancji materialnych. On podziwia praktyczne zalety partnerki, jej oszczędność, gospodarność i skromne wymagania, lecz dla zachowania zgody i harmonii nie wolno Pannie wyładowywać spotykanej u niej czasem gderliwości na mężu. Osoby z Byka nie lubią kiedy je ktoś krytykuje. Pan Byk natomiast powinien trochę złagodzić swój upór i pewien despotyzm. Jeżeli oboje wyjdą sobie nawzajem trochę naprzeciw, wówczas mogą utworzyć dobraną parę. Tego zdania jest także profesor Jung, przyznając tej parze aż 4 punkty.

PAN BYK I PANNA WAGA

Seksualnie odpowiadają sobie oboje nieźle. Dla pana Byka, trzeźwego kalkulatora, nastawionego do życia realistycznie, bywa Waga nieraz trochę płocha, lecz nie są to problemy na miarę światową i kochający Byk powinien wykazywać zrozumienie dla uroczej i czarującej partnerki. Waga ma dużo zalet towarzyskich i na tej drodze może być mężowi z Byka pomocną. Potrafi mu intuicyjnie dobrze doradzić w niektórych sytuacjach niejasnych lub trudnych. Jej umiejętność właściwego postępowania z ludźmi jest zadziwiająca, więc i współżycie nie jest z panią Wagą trudne. Należy to docenić, a nie tylko łaskawie przyjmować. Profesor Jung przyznaje temu związkowi tylko 2 punkty. Stanowczo za mało.

PAN BYK I PANNA SKORPION

Dobór seksualny dość harmonijny, lecz wygasający wcześniej niż w innych zestawieniach. Oboje często prześladuje uczucie zazdrości, nie zawsze uzasadnione. Prowadzi to do awantur i niesnasek. Więzy duchowe słabe z powodu odrębnych zainteresowań. Harmonia między obojgiem trudna do urzeczywistnienia. Pani Skorpion bystra, agresywna, szybko reaguje na wszystko. We współżyciu dość trudna. Byk ZHÓW uparty, nieco małostkowy. W zasadzie spokojny i zgodny. Pieniądze są tym dobrem, o które pan Byk zawsze będzie zabiegał i które zawsze będą istotnym i zakulisowym celem jego życia. Co prawda same przez się szczęścia nie dają, ale czy można być szczęśliwym, gdy pusto w kieszeni? Przy pewnych obustronnych ustępstwach jakoś można żyć. Takiego zdania jest także profesor Jung, przyznający partnerom 3 punkty.

PAN BYK I PANNA ŁUCZNIK

Dobór seksualny między obojgiem uchodzi za harmonijny, lecz na dość beztroską i swobodną partnerkę z Łucznika pan Byk często patrzy podejrzliwym okiem. Czyni to niesłusznie, bo rzadko która z Łuczniczek jest latawcem. Łuczniczka bywa nieco skrępowana arbitralnością partnera ze znaku Byka. Nieraz zdarza się jednak żona ze znaku Łucznika niezbyt gospodarna, co nie może przypaść do gustu jej partnerowi. Ogólnie biorąc, związki jak ten rzadko bywają szczęśliwe. Profesor Jung jest podobnego zdania, przyznając tej parze 2 punkty.

PAN BYK I PANNA KOZIOROŻEC

Związki między panem Bykiem a panną Koziorożec są prawie zawsze szczęśliwe. Początki nieco trudne, bo panna Koziorożec nie zawsze potrafi, starającemu się o jej rękę panu Bykowi, wyjść naprzeciw. Jej chłód jest pozorny i temperamentami oboje sobie odpowiadają. Poza tym oboje są praktycznymi materialistami, pracowici, spokojni. Nie mają w sobie nic z lekkoduchów. Mają duże poczucie odpowiedzialności. Żadne nie będzie musiało spodziewać się ze strony partnera(ki) jakichś niespodzianek lub nieoczekiwanych wystąpień. Wszystko w ich życiu odbywa się tak, jak zaplanowano, bez ekstrawagancji i w granicach zdrowego rozsądku. Profesor Jung daje tej parze aż 5 punktów.

PAN BYK I PANNA WODNIK

Zdobyć Wodniczkę to dla Byka sprawa trudna. Chyba, że jest jeszcze młoda i niedoświadczona. Wodniczka nie leci ani na pieniądze, ani czułe słówka, ani wygląd partnera. Niestety, Wodniczce nie odpowiada sposób myślenia Byka, jak również liczne inne cechy jego charakteru. Kompromisowość Wodniczki jest zadziwiająca (śmiertelnie nudzi ją natomiast przeciętność). Cechuje ją także całkowity brak podejrzliwości. Związki dla siebie nieprzyjemne Wodniczka rozcina za jednym zamachem, jak węzły gordyjskie; łatwo i zdecydowanie. Czułość i emocjonalność Wodniczki wymagają odpowiedniego traktowania, subtelnego i delikatnego. O tym wszystkim należy pomyśleć zawczasu, przed ewentualnym ślubem, bo profesor Jung przyznaje tej parze tylko 1 punkt.

PAN BYK I PANNA RYBA

Pan Byk i pani Ryba mają szereg uzupełniających się nawzajem cech, jeżeli chodzi o typy mniej przeciętne, a tych jest około 95 procent. Oboje nadają się do zgodnego współżycia. Rybka jest może nieco bierna, co jednak nie znaczy, że niemrawa lub jakaś życiowa niedołęga. W każdym razie oboje lubią spieszyć się powoli. Żadne nie jest szczególnie wymagające i nie pragnie widzieć partnera na jakimś stanowisku eksponowanym. Obojgu wystarcza, że mają partnera(kę) dla siebie. Erotyka Byka jest może silniejsza niż Rybki, wskazana jest więc większa między partnerami różnica wieku. Rybka nie ma zdolności finansowych. Ma je za to pan Byk za dwoje. Oboje lubią wygody. Rozrywki bez wysiłku. Spory? Owszem, w telewizji... chętnie popatrzymy. Całkiem słusznie przyznaje profesor Jung tej parze 5 punktów.

Zobacz także:

 

Informacje ze strony: Marhan - W kręgu znaków zodiaku
marhan.pl

 

Oceń artykuł
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.

Jeżeli lubisz ten artykuł to pomóż nam go rozpowszechnić:

  • Umieść na NK
  • Wykop to
  • Umieść na Flakerze
  • Umieść na GG
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angry Mr. Green not happy Wink Rolling Eyes Crying or Very sad Embarassed Razz Laughing n n n n n n n n

Reklama ogólnosieciowa