Reklama ogólnosieciowa

Infolinia.org -> BLIŹNIĘTA - Kto z kim na ślubny kobierzec

BLIŹNIĘTA - Kto z kim na ślubny kobierzec

2009-02-27 23:19:25

BLIŹNIĘTA     (22 maja - 20 czerwca)

 

Bystra, wesoła, błyskotliwa Bliźniaczka wymaga od partnera galanterii i inteligencji. Jej zmienne, kapryśne nastroje urozmaicają monotonią życia codziennego. Oboje cenieni w życiu towarzyskim. Gadatliwość. Kokieteryjna zdobywczość częściej przejawia się w rozważaniach teoretycznych i dysputach akademickich. Zamiłowanie do zmian pod każdym wzglądem. Intelektualizm wszechstronny, nieraz powierzchowny. Niespokojny duch. Zmienność upodobań i zainteresowań. Często pewna nieobliczalność. Bliźniaczka kryje w sobie kilka odmiennych od siebie kobiet.

Co grozi Bliźniakom? Brak rozwagi i roztropności. Trzpiotowatość. To często przyczyny pochopnego doboru partnera(ki).

Reklama ogólnosieciowa

PAN BLIŹNIAK I PANNA BARAN

Dobór właściwej partnerki dla pana Bliźniaka jest nieco trudny. Panna Baran jest dla niego zbyt despotyczna. Oboje mają co prawda pewne cechy wspólne: są bystrzy, ruchliwi, myślą szybko. Oboje są domatorami. Lecz nie ma mowy o tym, aby arbitralnej pannie Baran udało się zawojować Bliźniaka. Wspomniane cechy wspólne wystarczyłyby może dla kontaktów towarzyskich obojga, do współpracy, przyjaźni lub sympatii, ale nie do małżeństwa, albowiem ich dobór seksualny jest zdecydowanie dysharmonijny. Bliższe kontakty między obojgiem prawie zawsze będą nietrwałe.

PAN BLIŹNIAK I PANNA BYK

Konserwatywna, stała i trochę zazdrosna panna ze znaku Byka działa na Bliźniaka dość krępująco. Chociaż początkowo może na partnerze zrobić dobre wrażenie, jednak rada by mu podciąć skrzydełka. Jej przyziemność łatwo deprymuje partnera, tak że z czasem wyłaniają się między nimi dysharmonie, czyniąc oboje obcymi sobie ludźmi. Pani Byk rozwodów nie lubi. Jemu jest to dość obojętne. Mogą żyć długo obok siebie, lecz nie zawsze ze sobą. Profesor Jung nie ma zdecydowanego zdania o tej parze.

PAN I PANNA BLIŹNIAK

Aczkolwiek umysłowo oboje sobie odpowiadają, należy się jednak liczyć z wczesnym zobojętnieniem seksualnym, co z reguły bywa podłożem wszelkich rozdźwięków w małżeństwie. Obustronny brak stabilności, konserwatyzmu nie zawsze oddziałuje korzystnie. Więzy przyjaźni mogą być nieraz silne, lecz wzajemne zainteresowanie nie trwa długo. Tak więc małżeństwo między Bliźniakami nie rokuje szczęśliwego dłuższego pożycia. Profesor Jung przyznaje temu związkowi tylko 1 punkt.

PAN BLIŹNIAK I PANNA RAK

Chwiejne i zmienne usposobienie intelektualisty Bliźniaka słabo harmonizuje z emocjonalnie nastawioną panną Rak. Przy niektórych konstelacjach możliwa jest harmonijna współpraca. Problemy seksualne rzadko kiedy będą w tym zestawieniu zajmowały miejsca ważniejsze. Spokojna i łagodna pani Rak wpływa dodatnio na nerwowe, nieraz zbyt ruchliwe usposobienie Bliźniaka. Domatorskie tendencje pani Rak rzadko kiedy znajdą uznanie u męża ze znaku Bliźniąt. Małżeństwo obojga może być szczęśliwe pod warunkiem, że pan Bliźniak będzie się więcej interesował domem i partnerką. Ale o wybuchach namiętności u obojga nie ma co mówić. Profesor Jung na stałość tego związku zapatruje się dosyć sceptycznie, przyznając mu tylko 2 punkty.

PAN BLIŹNIAK I PANNA LEW

Nawiązanie stosunków między obojgiem partnerów nie jest trudne, jednak chyba nie na długo. Rzadko zdarza się, aby Bliźniak -- intelektualista mógł w pełni zaspokoić wymagania pani Lew, kobiety (przez duże K) tryskającej zdrowiem, o gorącym temperamencie. Oczywiście pani Lew pragnie mieć męża wyróżniającego się spośród tłumu stanowiskiem, wyższymi dochodami, będącego KIMŚ. Panna Lew kontakty intelektualne z mężem stawia na drugim planie. Na skutek różnic temperamentu grozi tej parze prędzej czy później rozstanie się.

PAN BLIŹNIAK I PANNA PANNA

Jakakolwiek harmonia między Bliźniakiem a Panną jest znikoma. Sympatii starczyłoby im od biedy na współpracę zawodową, lecz na nic więcej. Nie spodziewajmy się większych uczuć miłosnych. Trudno będzie obojgu rozgrzać się nawzajem do siebie. Jeżeli w wyjątkowym wypadku dojdzie do jakiegoś związku między obojgiem, nie będzie on trwały. Podobnego zdania jest profesor Jung - i słusznie.

PAN BLIŹNIAK I PANNA WAGA

Pan Bliźniak i panna Waga mogą tworzyć małżeństwo zgodne i harmonijne. Łatwo u nich o kontakty psychiczne, także i seksualnie harmonizują ze sobą. Waga to typ już z natury zgodny, zaś Bliźniak - o dziwo - do pani Wagi łatwo się dostosuje. Nie będzie im trudno utworzyć parę bardzo lubianą w życiu towarzyskim. Czarująca pani Waga łatwo przeforsuje swe postulaty u psychicznie nieco rozlatanego partnera. Oboje nie są małostkowi, nie przykładają szczególnej wagi do drobnych przeszkód w życiu codziennym, co daje podstawę harmonii we współżyciu.' Profesor Jung przyznaje tej parze bez wahania 5 punktów.

PAN BLIŹNIAK I PANNA SKORPION

Panna Skorpion to domatorka, do życia podchodzi jednak zbyt poważnie. Bliźniak to trochę lekkoduch, lubi życie towarzyskie, nowe twarze, nowe sytuacje. Wywołuje to często zazdrość partnerki. Niesłusznie. Pani Skorpion lubi rządzić w rodzinie i w swym działaniu jest zdecydowana. Bliźniak to człowiek nastrojów, ona gorąca i namiętna. Problemy seksualne są u niej na pierwszym miejscu. Współżycie obojga będzie trudne i skomplikowane. Będzie je cechować brak wzajemnego zrozumienia. Profesor Jung przyznaje tej parze 2 punkty. Chyba za dużo.

PAN BLIŹNIAK I PANNA STRZELEC

Zgodność seksualna z okresowymi dysharmoniami. Liczne, wspólne zainteresowania, zgoda. Dużo rozmów o niczym. Strzelec lubi mieć rację. Bliźniak chociaż często gaduła, w zasadzie zgodny, ustępliwy, chętnie idzie na kompromis. Delikatny i subtelny. Małżeństwa te na ogół bywają udane. Wiąże ich ze sobą pewna kontrastowość. Spotykane czasem pewne sprzeczności w charakterach, w schematycznym ujęciu trudno są uchwytne. Profesor Jung przyznaje tej parze aż 5 punktów.

PAN BLIŹNIAK I PANNA KOZIOROŻEC

Do serca pani Koziorożec Bliźniak nie ma łatwej drogi. Odrębne usposobienia, różne temperamenty. Bliźniak wesoły, ruchliwy, błyskotliwy. Znawca dobrych, subtelnych dowcipów, mało znajdzie zrozumienia u spokojnej, nieco melancholijnej pani Koziorożec. Pod względem seksualnym niezbyt sobie odpowiadają. Poza tym problemy te nie stoją u obojga na pierwszym miejscu. Bliźniak nieco lekkomyślny. Ona może trochę za bardzo obowiązkowa i poważna. Profesor Jung zapatruje się na związek obojga dość pesymistycznie, przyznając im tylko 1 punkt.

PAN BLIŹNIAK I PANNA WODNIK Panna Wodnik i pan Bliźniak - ta para może być ze sobą szczęśliwa. Ich charaktery, usposobienia, upodobania harmonizują ze sobą. Oboje są żądni zmian i urozmaiceń. Nudzi ich przeciętność. Lubią podróże, towarzystwo i ruch. Łączy ich ze sobą bystrość myśli, błyskotliwość, inteligencja, oryginalność poglądów i zwyczajów. Oboje są trochę nieobliczalni, co czyni ich nawzajem tym bardziej interesującymi. Atrakcyjni, skłonni do niewinnych flirtów, które nie wywołują zgorszenia lub oburzenia u partnera(ki). Tylko w rzadkich wypadkach te dwa typy zodiakalne nie będą się ze sobą zgadzały. Profesor Jung przyznaje im 4 punkty. Słusznie.

PAN BLIŹNIAK I PANNA RYBA

Bliźniak ruchliwy i wesoły ekstrawertyk, Ryba zaś cicha, domatorska marzycielka, o bogatym życiu wewnętrznym. Nadmierna często towarzyskość Bliźniaka działa Rybce na nerwy. Pod względem seksualnym brak często wzajemnego zrozumienia i właściwej harmonii. Rybka erotycznie trudno pobudliwa, nie potrafi przywiązać do siebie niespokojnego Bliźniaka. W razie małżeństwa nie będzie się w ich domu nigdy widywało gwałtownych scen, lecz trwała dysharmonia i pewna obcość wzajemna doprowadzić mogą z czasem do rozłamu. Profesor Jung przyznaje tej parze tylko 1 punkt.

Zobacz także:

 

Informacje ze strony: Marhan - W kręgu znaków zodiaku
marhan.pl

 

Oceń artykuł
(głosów: 2, średnia ocena: 4,5)
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.

Jeżeli lubisz ten artykuł to pomóż nam go rozpowszechnić:

  • Umieść na NK
  • Wykop to
  • Umieść na Flakerze
  • Umieść na GG
Komentarze (1)
Panna Panna
sorki, ale to wierutne bzdury
wlasnie wychodze za blizniaka
  • 2010-08-10 17:16
  • Cytowanie selektywne Cytuj całego posta
Poparcie: 0

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angry Mr. Green not happy Wink Rolling Eyes Crying or Very sad Embarassed Razz Laughing n n n n n n n n

Reklama ogólnosieciowa