Reklama ogólnosieciowa

Infolinia.org -> RAK - Jacy są nasi partnerzy?

RAK - Jacy są nasi partnerzy?

2009-02-27 23:14:43

RAK               (21 czerwca - 22 lipca)

RAKRAK

 

ŻONA ZE ZNAKU RAKA

Panią Rak nie ponoszą seksualne namiętności. Dla jakościowo wysokich wymagań niektórych znaków ma ona mało zrozumienia. Z ukochanym mężczyzną będą ją natomiast łączyły silne więzy uczuciowe. Małżeństwo bez dzieci byłoby dla pani Rak nie do pomyślenia. Jeżeli ich nie ma, będzie matkowała mężowi. Od męża żąda uczucia szczerego i trwałego. Choć pani Rak ulega łatwo wpływom, w małżeństwie jest stała i wierna. Pewne przeczulenie uczuciowe powoduje, że pani Rak nie zawsze bywa zadowolona z istniejącego stanu rzeczy, wcześnie jednak dochodzi do przekonania, że małżeństwo to kompromis między tym, co by się mieć chciało, a tym co się ma. Ofiarność ł gorące serce pani Rak nie zawsze bywają właściwie docenione, a często wykorzystywane. Nastroje pani Rak miewają swe przypływy i odpływy, co zdaje się mieć jakiś związek z fazami Księżyca; warto sprawdzić!

Reklama ogólnosieciowa

Pani Rak potrzebny jest partner kulturalny, spokojny, pogodny. Nienawidzi ona chamstwa, krzyków, awantur lub autorytatywnego nacisku na jej osobę. Należy sobie uprzytomnić, że kobiety z Raka to duchowe mięczaki, na których mężowie bez serca nieraz wyżywają się. Pozorna równowaga psychiczna i pogoda ducha, jaką okazuje pani Rak na zewnątrz, to tylko maska ochronna. W głębi duszy lada drobnostka powoduje u niej nerwowe napięcia, a kłopoty prawdziwe lub urojone nie dają jej spokoju. Drobne sprzeczki przeżywa długo, choć partner o nich dawno zapomniał. Dlatego też partner musi być dobrany starannie, abstrahując od tego, że bez prawdziwej miłości panna Rak nigdy nie wyjdzie za mąż.

Żony mające słońce w Raku prawie wszystkie wyszły za mąż z miłości. Zdarza się jednak, że nieśmiałość tych pań nabiera cech kompleksu i że na skutek różnych wewnętrznych oporów pozostają one nieraz starymi pannami.

Pani Rak ciężko przeżywa wszelkie rozczarowania w miłości i w małżeństwie, a biedaczka w swej dobroci zasługuje na to, aby nie robić jej krzywdy. Mama Rak będzie przypominała zawsze kurę nad kurczętami, stale będzie w strachu, że coś mogło się stać jej dzieciom, bo świat jest przecież pełen niebezpieczeństw i ponurych niespodzianek. Mało kto kocha swe dzieci tak mocno jak mama Rak.

Żony z tego znaku najchętniej same wykonują wszystkie prace domowe. Należy im w tym pomagać, bo nie zawsze mają odwagę zaprząc do roboty kogoś z domowników. Dla większości mężczyzn są one w ogóle za dobre. Egoistyczni mężowie nieraz zbytnio wykorzystują tę cechę małżonki z Raka.

Najodpowiedniejszym partnerem życiowym byłby moim zdaniem ktoś ze znaku RYB. Mąż ten najłatwiej zrozumie i potrafi wczuć się w subtelną psychikę towarzyszki z Raka. U obojga problemy seksualne nie stoją na miejscu pierwszym. Oboje są spokojni, łagodni i w ogóle mają podobne usposobienia.

Także z PANNĄ i BYKIEM harmonizuje charakter pani Rak. Oba znaki mają usposobienie spokojne, zgodne i zrównoważone. Lubią spokojne życie domowe i przejawiają skłonności domatorskie. Tak Panna, jak i Byk mają poczucie wartości pieniądza. Nie lubią wydawać go na byle co. Byk ma może większe wymagania seksualne, do czego znów nie jest tak trudno przyzwyczaić się.

Do pewnego stopnia i Skorpion bywa odpowiednim partnerem dla panny Rak, lecz nieraz łatwo tu o pewne dysharmonie. Arbitralny Skorpion bywa skłonny do tyranizowania łagodnej partnerki.

MĄŻ ZE ZNAKU RAKA

Pan Rak to uprzejmy, taktowny i romantyczny marzyciel, o bardzo rozsądnym i praktycznym podejściu do życia. Nieraz miewa jednak zmienne nastroje, powodowane lada drobnostką, na co ktoś z innego znaku z pewnością nie zwróciłby wręcz uwagi. Chociaż zdarza się czasem, że pan Rak odezwie się do kogoś ostro lub nawet podniesie głos, jednak serce jego pozostaje miękkie i wrażliwe. Bardzo wysoko sobie ceni okazane mu serce i czułe słowo. Raki są oszczędne na swoisty sposób. Na przykład nie lubią kupować taniochy, bo to w konsekwencji nie opłaca się. Typowy przedstawiciel znaku Raka niechętnie ubiera się na sportowo. Nie namawiajmy go też do tego. Chcąc z Rakiem żyć w zgodzie, żona powinna pozostawać w dobrych stosunkach z jego matką. To bardzo ważne.

Raki lubią, kiedy żony o nich dbają i rozpieszczają ich, choć otwarcie żaden się do tego nie przyzna. Żona Raka powinna pamiętać także o tym, co mąż lubi jadać. Raki bywają dumne ze swych przodków (oczywiście pod warunkiem, że jest po temu powód). Kochają się w starych meblach po pradziadkach, nawet gdyby były niewygodne i niefunkcjonalne.

Do serca męża, mającego słońce w Raku wiedzie droga niezawodna: przez żołądek. Lecz należy pamiętać, że dla pana Raka nie wystarcza samo dobre jedzenie. Musi ono być przy tym estetycznie podane. Wszelkie gastronomiczne akcesoria, jak: ładna porcelana, serwetki, kwiaty na stole oraz cisza i spokój, to dla pana Raka rzeczy równie ważne. Pan Rak jest dobrym i zgodnym mężem, ale podczas jedzenia nie wolno mu pokazywać złych humorów, kaprysów, grymasów. Tego bardzo nie lubi. W życiu miłosnym Raków na pierwszym miejscu stoją nie tyle problemy seksualne, co sprawy uczucia, harmonijnego współżycia i wzajemnego zrozumienia się.

Żaden ze znaków nie jest tak oddany tradycji i sprawom rodzinnym jak Rak. Jego usłużność i chęć niesienia pomocy czyni z niego pożądanego partnera w małżeństwie.

Przed ślubem Rak lubi grać rolę romantycznego amanta. Ponieważ jest nieśmiały, w zalotach będzie krążył dookoła swej lubej, niczym kot koło miski gorącej zupy. Należy go więc ośmielić. Niestety, najbardziej odpowiednie dla Raka dziewczęta - panny z Ryb, Byka i Panny - też są trochę nieśmiałe.

Raki nie lubią rozwodów. Realiści przywiązani do rodziny. Często pantoflarze, których żony łatwo urabiają na swą modłę. W sprawach seksualnych mało skomplikowani. Rada na przyszłość: nie wolno wyrzucać starych kapci Raka, zużytych trampek, a nawet i dziurawego kapelusza. Poczekajmy, niech on to sam zrobi.

Współżycie z Rakiem nie jest trudne, ale trzeba być w stosunku do niego grzecznym i nie wolno do niego podchodzić w sposób egoistyczny.

Zobacz także:

 

Informacje ze strony: Marhan - W kręgu znaków zodiaku
marhan.pl

 

Oceń artykuł
(głosów: 1, średnia ocena: 2)
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.

Jeżeli lubisz ten artykuł to pomóż nam go rozpowszechnić:

  • Umieść na NK
  • Wykop to
  • Umieść na Flakerze
  • Umieść na GG
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angry Mr. Green not happy Wink Rolling Eyes Crying or Very sad Embarassed Razz Laughing n n n n n n n n

Reklama ogólnosieciowa