Reklama ogólnosieciowa

Infolinia.org -> LEW - Jacy są nasi partnerzy?

LEW - Jacy są nasi partnerzy?

2009-02-27 23:09:26

LEW             (23 lipca - 22 sierpnia)

 

ŻONA ZE ZNAKU LWA

Możemy sobie powiedzieć otwarcie: dzisiejsze czasy pannie Lew raczej nie sprzyjają. Aby móc swobodnie rozwinąć swą indywidualność, pani Lew potrzebne są pewne ramy, kulisy życiowe... Należą do nich: pewien stopień zamożności, możliwość reprezentacji i znacznego wyróżnienia się ponad przeciętność i szarzyznę dnia powszedniego. Tymczasem postępujący na całym świecie proces demokratyzacji zrównuje ludzi.

Pani Lew potrafi być wierną i kochającą małżonką, lecz tylko na zasadzie wzajemności. Kiedy będzie to konieczne, z poświęceniem zajmie się swoimi dziećmi. Wspaniale nadaje się do reprezentacji gdy zachodzi potrzeba współdziałania w zdobywaniu powodzenia męża.

Reklama ogólnosieciowa

Niekorzystna cecha pani Lew? - Wyobraża sobie, że się zna na ludziach. Tymczasem Lew należy do znaków najbardziej egocentrycznych. Zapatrzona w siebie pani Lew jest zdania, że tylko ona może mieć rację. - Problemy w małżeństwie rozpatruje pani Lew przede wszystkim pod kątem widzenia własnej kariery życiowej - w sensie zdobycia wyższego standardu. Chętniej więc zakocha się w kimś, kto jej potrafi ofiarować i zapewnić byt zamożny i beztroski, o co dziś na świecie trudno dla człowieka przeciętnego.

Pani Lew jest pełna temperamentu i radości życia. Małżeństwa z nią uchodzą za szczęśliwe. Niejeden osobnik zazdrości swemu koledze żony tak reprezentacyjnej, chociaż wiadomo, że nie wszystko złoto co się świeci. Bywa także i złoto bez blasku - mam tu na myśli panią Rak. - Pani Lew miłość zawsze traktuje poważnie. Pętaki i pędziwiatry nie mają u niej żadnych szans.

Panie z tego znaku lubią, kiedy ich mężowie są kimś ważnym, coś reprezentują, coś znaczą, czym można by się pochwalić wśród przyjaciółek, zabłysnąć w towarzystwie. Należy także pamiętać o pieniądzach, aby pani Lew miała za co ładnie się ubierać i mogła choć trochę wyróżnić się wśród otoczenia. W każdym razie po ślubie jest pani Lew mężowi wierna.

Kandydaci do ręki panny Lew za wiele sobie po niej obiecują! Lecz małżeństwa z tymi dziewczętami uchodzą za dobrane i szczęśliwe, bo pani Lew baczy dużo na pozory. Tak więc niejeden mężczyzna po cichu zazdrości koledze takiej wspaniałej żony. Czy ma rację? Pamiętajmy, że nie wszystko złoto... itd.

Kobieta ze znaku Lwa ma w sobie coś z królewskiego autorytetu. Kiedy będzie pracować społecznie w jakimś stowarzyszeniu kobiecym, wszystkie członkinie jednogłośnie ustąpią jej władzy i wybiorą ją na przewodniczącą, gdyż nikt na to stanowisko nie nadaje się lepiej, niż pani Lew.

Sposób występowania tych kobiet jest także okazały i autorytatywny. Pani Lew jest wielkoduszna i nie lubi bawić się w szczegóły lub gubić w drobnostkach. Jest przy tym gospodarna. Należy do najlepszych matek. Powiedzenie: "broni swe dzieci jak lwica" można z powodzeniem zastosować do pań ze znaku Lwa. Sposób bycia kobiet z Lwa jest uroczysty, pełen godności i poczucia własnej wartości. Widzi się to od razu po chodzie, wyrazie twarzy, zachowaniu i charakterystycznie uniesionej głowie.

Pani Lew to uosobienie wielkiej damy. Imponująca, promienna, piękna. W wypadkach jaskrawych, jeżeli urodziła się rano, wówczas w wieku starszym nie chadza ulicą, lecz płynie jak fregata flagowa. Jej uroda jest zawsze modna. Jej wytworność i pozorna mądrość olśniewają.

Praktycznie biorąc, pani Lew imponuje tylko pieniądz lub stanowisko, bywające często synonimem pieniądza. Ambicje ma wygórowane, lecz bardzo często brak jej możliwości ekspansji i urzeczywistnienia pragnień, jako że na całym świecie większość ludzi należy do sfery średniej i niezamożnej.

Pannę Lew łatwo sobie zjednać, otaczając ją choćby pozorami luksusu. Kto jednak złoży u jej stóp tylko ofiarną miłość, może swój dar zawinąć w gazetę i pójść do domu.

Odpowiednimi partnerami dla pani Lew są przede wszystkim BARAN, WAGA i STRZELEC. Baran nadaje się najbardziej, gdyż w tym związku zbiegają się podobne temperamenty, szeroki gest, rozmach życiowy i optymizm. Oboje są typami ekstrawersyjnymi, żyjącymi "na zewnątrz". Często i Waga bywa dobrym partnerem dla pani Lew. Temperamenty podobne oraz duża towarzyskość, a w stosunkach z otoczeniem uprzejmość i grzeczność. Pewna wspólna niekorzystna cecha: nie lubią się liczyć z pieniędzmi. Co do Łucznika, to związki z tym znakiem uchodzą za szczęśliwe ze względu na podobne temperamenty, pewną dozę beztroski, optymizm życiowy i towarzyski. Nieraz i Bliźnięta tworzą z panią Lew związek harmonijny.

MĄŻ ZE ZNAKU LWA

Mistrzu - rzekł ktoś do owdowiałego Lwa, akrtora - wzruszyła mnie pana rozpacz nad grobem małżonki. - Lew machnął ręką. - To jeszcze nic - odparł - trzeba było mnie widzieć przedtem w kościele.

Ten stary dowcip najtrafniej charakteryzuje pana Lwa, któremu życie wydaje się puste bez pełnej widowni. Lew bowiem nie idzie przez życie, a występuje, krocząc majestatycznie.

Lwy najłatwiej chwyta się na próżność. Wystarczy, aby przyszła oblubienica zachowywała się jak dama i pana Lwa podziwiała, słuchając z uwagą jego słów jak boskiego objawienia. I pan Lew zdobyty... Czyżby?... Ha!... teraz dopiero dla małżonki rozpocznie się gehenna: przez długie lata będzie musiała zdawać egzamin z dyplomacji. Lew bowiem lubi wtrącać się do żoninych spraw. Chętnie dobiera jej ubiór, fryzurę, a nawet lekturę. Żona może z panem Lwem żyć w zgodzie, opalając się w blasku jego powodzenia. Bo zawsze będzie chodziło o j e g o powodzenie. Nawet w domu Lew nie lubi konkurencji dla swojej osobowości. Jeżeli wszystko idzie po jego myśli, będzie dla partnerki łaskawy i szczodry. Rzadki to wyjątek, że Lew jest żonie niewierny. Po prostu za wielki z niego leń, aby mu się chciało tracić energię i czas na zaloty pozadomowe.

Mężowie ze znaku Lwa mają skłonności do tyranizowania rodziny. Są trochę uparciuchami i egoistami. Współżycie z nimi jest dość trudne, chyba, że żona zrezygnuje z własnego indywidualnego życia, potakując arbitralnemu panu Lwu i przyznając mu we wszystkim słuszność. Czym płachta dla Byka, tym krytyka dla Lwa. O tym nie wolno zapominać, bo postępowanie Lwa nie może być przedmiotem dyskusji.

Bywają także Lwy - fanfarony (ja za to zapłacę). Na szczęście większość kobiet potrafi liczyć lepiej, niż ich mężowie. Wszelkie wady pana Lwa równoważy jego złote serce. Wszystko co tu wcześniej napisałem o Lwie poniekąd można ująć w jednym zdaniu: trzeba się do niego dostosować kosztem własnej indywidualności. I jeszcze coś. Wiele Lwów potrafi zreperować światło i kran, a to też coś znaczy.

Zobacz także:

 

Informacje ze strony: Marhan - W kręgu znaków zodiaku
marhan.pl

Oceń artykuł
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.

Jeżeli lubisz ten artykuł to pomóż nam go rozpowszechnić:

  • Umieść na NK
  • Wykop to
  • Umieść na Flakerze
  • Umieść na GG
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angry Mr. Green not happy Wink Rolling Eyes Crying or Very sad Embarassed Razz Laughing n n n n n n n n

Reklama ogólnosieciowa