Reklama ogólnosieciowa

Infolinia.org -> PANNA - Czy znasz swoje dziecko?

PANNA - Czy znasz swoje dziecko?

2009-02-27 23:04:01

PANNA        (23 sierpnia - 22 września)

 

DZIECI URODZONE W ZNAKU PANNY

Dzieckiem ze znaku Panny rodzice początkowo nie są zachwyceni. Jak mówi przysłowie: "swe gęsi za łabędzie uważać każdy rad". A tu jakaś przeciętność i szarzyzna przyszła na świat. Lecz odczekajmy nieco... Ta przeciętność jest tylko pozorna. Panna bowiem to taki typ, który wcześnie stara sobie dobrze pościelić, aby się później móc dobrze wyspać.

Podświadomym hasłem działania u Panny jest: nie podpadać, nie rzucać się w oczy. Młoda Panna to bystry obserwator, więcej też widzi i słyszy, niż rodzice sami przypuszczają. W zazwyczaj ładnej główce Panna chłodno snuje swe plany życiowe. Może nie są one światoburcze, bez fantazji i polotu, lecz rozsądne, leżące w granicach aktualnie istniejących możliwości. Panna to nie przyszła kometa, błyszcząca na nieboskłonie, a oszczędnie paląca się lampka. I czegóżby tu chcieć więcej? Przecież niektórych ojców kariera dziecka doprowadziła już do ruiny finansowej. Mając dziecko ze znaku Panny, rodzice mogą spać spokojnie. Nic podobnego bowiem im nie grozi.

Bardzo wielu znanych uczonych ma słońce w znaku Panny. Znak ten dominuje też wśród laureatów nagrody Nobla.

Reklama ogólnosieciowa

Z dziećmi ze znaku Panny nie ma kłopotów. Są pilne i pracowite. Tu rodzą się również kujony i "kowale", "pierwsi i "zaufani" uczniowie, chluby klasy i duma nauczycieli. Dzieci te nie zawsze potrafią zdobyć się na koleżeńskie współżycie z rówieśnikami. Z tego powodu bywają czasem nie lubiane wśród kolegów i koleżanek. W domu chętnie pomagają matce, chociaż zazwyczaj siedzą całe popołudnie nad książkami, ucząc się pilnie. Dzieci te są zadziwiająco oszczędne i gospodarne. Kiedy zaczną dorastać, bywają nieraz przemądrzałe.

Nie pozwalajmy dzieciom ze znaku Panny przebywać zbyt wiele w mieszkaniu. .Zabierajmy je na przechadzki, namawiajmy je, aby zajmowały się także sportem i przebywały więcej na świeżym powietrzu.

Zobacz także:

 

Informacje ze strony: Marhan - W kręgu znaków zodiaku
marhan.pl

 

Oceń artykuł
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.

Jeżeli lubisz ten artykuł to pomóż nam go rozpowszechnić:

  • Umieść na NK
  • Wykop to
  • Umieść na Flakerze
  • Umieść na GG
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angry Mr. Green not happy Wink Rolling Eyes Crying or Very sad Embarassed Razz Laughing n n n n n n n n

Reklama ogólnosieciowa