Reklama ogólnosieciowa

Infolinia.org -> SKORPION - Jacy są nasi partnerzy?

SKORPION - Jacy są nasi partnerzy?

2009-02-27 22:48:45

SKORPION        (23 października - 21 listopada)

WODNIKWODNIKŻONA ZE ZNAKU SKORPIONA

Pani Skorpion to kobieta z charakterem, obojętnie jak to rozumieć, w sensie dodatnim lub ujemnym. Chociaż nie zawsze urodziwa, jest bezsprzecznie bardzo atrakcyjna. Ma w sobie ukryty narkotyk, błyskawicznie działający na mężczyzn. Ma też bardzo dużo instynktu w doborze partnera. Zdumiewające są jej spokój i pewność siebie. Z pozoru wydaje się być szalenie opanowana, jednak w głębi duszy ponoszą ją gwałtowne namiętności. Wszelkie swe problemy rozpatruje pani Skorpion pod kątem widzenia seksu. Dla osób z innych znaków na pewno sprawa ta będzie niezrozumiała, lecz wierzcie mi, tak jest rzeczywiście.

Reklama ogólnosieciowa

Przenikliwa bystrość pani Skorpion ułatwia jej natychmiastowe rozeznanie wszelkich sytuacji. Jest to typ mściwy i pamiętliwy na krzywdy. Kobieta ta zdolna jest' wypomnieć partnerowi flirt sprzed dwudziestu lat Niedobrze jest mieć ją za wroga, lecz jako przyjaciel jest życzliwa, pomocna, a nawet ofiarna.

Jako żona jest to typ wartościowy. W nieszczęściu potrafi wziąć na swe barki wszystkie kłopoty domowo-rodzinne. Kiedy jednak zrazi się do partnera, gotowa z nim zerwać natychmiast. Przy nawiązywaniu stosunków należy postawić sprawę jasno: małżeństwo lub przyjaźń, choć pani Skorpion nie są do szczęścia potrzebne koncesje i gwarancje pisemne z Urzędu Stanu Cywilnego. Dobry z niej psycholog. Jest przebiegła, podejrzliwa i zazdrosna. Stąd często się rozwodzi. W ogóle pani ta to kłębek wszelkich namiętności, ale również dzielna pod każdym względem.

Żona mająca słońce w Skorpionie rządzi domem. Co do tego nie ma dwóch zdań. Jest dzielna, doświadczona i trzeźwo myśląca jak rzadko kto, a więc to co się do niej mówi, musi mieć sens. Nie można jej zbyć byle słowem.

Pani Skorpion jest namiętna i pełna temperamentu. Mając żonę z tego znaku, mąż nie potrzebuje szukać urozmaicenia poza domem i lokować nadwyżek u konkurencji. Byłoby to' zresztą dużym ryzykiem, bo pani Skorpion potrafi okazać gwałtownie swą zazdrość. U pań tych ważne są nastroje i humory. Ich postępowanie trudno nieraz zrozumieć, bo i one same często siebie nie rozumieją. Pewną wskazówką może być fakt, iż wszystko co czyni pani Skorpion ma podłoże uczuciowe, tak jak u Raka i Ryb, lecz jest to bez porównania bardziej aktywne, dynamiczne, gwałtowne, żywiołowe.

Pannie Skorpion trudno dobrać odpowiedniego partnera. Dziewczyna ta jest bardzo arbitralna, a ze wszystkich znaków seksualnie najbardziej pobudliwa i wymagająca, tak ilościowo jak i jakościowo. Panna Skorpion ma zawsze i wszędzie powodzenie u mężczyzn, bez względu na urodę.

Pana RYBĘ nie trzeba odławiać, sam .wejdzie do sieci partnerki. Jest to typ uczuciowy, o bogatym życiu wewnętrznym; podświadomie pragnie, aby mu matkowano. Ponieważ jednak pani Skorpion ma charakter twardy i zaborczy, jej opiekuńczość łatwo zmienia się w centralny zarząd. Przebiegła małżonka ze Skorpiona trzyma poczciwą Rybę w sieci. Małżeństwa te nie rozwodzą się prawie nigdy.

Pan RAK ustępliwy, zgodny, będzie czuł się w roli pantoflarza dobrze, chociaż w życiu zawodowym jest dzielny i samodzielny. I w tym wypadku decyduje panna Skorpion o dacie ślubu. Jeżeli partner będzie pani Skorpion odpowiadał, nie wypuści go ona nigdy z ręki, a ewentualną konkurencję brutalnie potrafi przepędzić.

W niektórych wypadkach nadaje się dla panny Skorpion także partner ze znaku Koziorożca, z Byka, a także ewentualnie i z Panny.

MĄŻ ZE ZNAKU SKORPIONA

Jedną z głównych cech Skorpionów jest pewien brak umiaru. W zależności od całokształtu horoskopu indywidualnego, może tu chodzić o życie seksualne, jedzenie, picie wódki, a bardzo często o nadmiar pracowitości. W żadnej z tych potencjalnych dziedzin pan Skorpion nie będzie szanował i uwzględniał stanu swego zdrowia, jeżeli będą powodowały nim jakieś szczególne zainteresowania. Skorpionów pomawia się o różne niemiłe cechy. Ale w czasach, kiedy na każdym niemal kroku napotyka się zawiść, wyrachowanie i brak ludzkich uczuć, rzuca się w oczy czysta i bezinteresowna przyjaźń osób z tego znaku. Wobec wrodzonej pamiętliwości, jest jednak wskazane nie narażać się Skorpionom nawet w drobnostkach.

Mąż ze znaku .Skorpiona ma skomplikowany charakter i rzadko która żona go rozumie. Jest on w dużym stopniu duchowym samotnikiem podobnie jak Wodnik. Najłatwiej przełamać jego nieufność i trafić do niego poprzez okazywanie zainteresowania dla nurtujących go problemów. Nigdy nie ułagodzi się jego podejrzliwości zupełnie, tak jak nikomu nie uda się całkowicie zgłębić tajników jego duszy. Zawsze pozostanie jakiś zakamarek zamknięty i to nawet dla osób najbardziej zaufanych i ukochanych.

Spytajcie się żony Skorpiona o jego życie seksualne. Młoda się zarumieni, a starsza z uśmiechem zażenowania pochyli nisko głowę. Pod względem seksualnym Skorpiony są nie do zdarcia. Panie, które lubią wyżywać się tylko w erotycznym gadulstwie, niech lepiej Skorpionom nie pokazują się na oczy.

Do rzadkości należą mężowie ze Skorpiona zgodni i ustępliwi. Na ogół bardzo daje się we znaki ich władczość i wojowniczość. Zależy to też od godziny urodzenia. Panowie ci bywają często bezsensownie zazdrośni. Po cóż więc im się narażać? Zresztą, gdzie jest taka dziewczyna, której nie zaspokoi jeden Skorpion?

Na teatralne występy swej żony żaden Skorpion nie da się nabrać. A na groźbę popełnienia samobójstwa, gotów jest taki pan usłużnie otworzyć małżonce okno, nawet na wyższym piętrze.

Bojaźliwe dziewczątko to nie partner dla Skorpiona. Dla tej, która ma dosyć charakteru i temperamentu, aby śmiało dostosować się do męża Skorpiona, otworzą się horyzonty, o jakich filozofom się nie śniło.

Zobacz także:

 

Informacje ze strony: Marhan - W kręgu znaków zodiaku
marhan.pl

 

Oceń artykuł
(głosów: 2, średnia ocena: 5)
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.

Jeżeli lubisz ten artykuł to pomóż nam go rozpowszechnić:

  • Umieść na NK
  • Wykop to
  • Umieść na Flakerze
  • Umieść na GG
Komentarze (1)
tornado tornado
No jak w morde szczelił wszystko sie zgadza,jestem skorpionica i nic dodac nic ująć
  • 2011-02-13 15:15
  • Cytowanie selektywne Cytuj całego posta
Poparcie: 0

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angry Mr. Green not happy Wink Rolling Eyes Crying or Very sad Embarassed Razz Laughing n n n n n n n n

Reklama ogólnosieciowa