Reklama ogólnosieciowa

Infolinia.org -> KOZIOROŻEC - Czy znasz swoje dziecko?

KOZIOROŻEC - Czy znasz swoje dziecko?

2009-02-27 22:30:34

KOZIOROŻEC (21 grudnia - 19 stycznia)

 

DZIECI URODZONE W ZNAKU KOZIOROŻCA

Nie ma większego znaczenia czy dziecko urodzone w znaku Koziorożca będzie miało start życiowy łatwy lub trudny. Tak czy owak ma ono szansę radzenia sobie w życiu. Lecz rodzice będą na początku trochę rozczarowani. Będzie się bowiem wydawało, że młody Koziorożec ma jakby mniej radości życia, niż dzieci z innych znaków. Nieco małomówne, wymagają one mniej oparcia uczuciowego, tak bardzo potrzebnego dzieciom z Raka i Ryb.

Reklama ogólnosieciowa

Dzieci ze znaku Koziorożca są ambitne i obowiązkowe. Nie potrzeba zmuszać ich do nauki. Tylko wyjątki odbiegają od tej reguły. Na ogół same garną się do książki. Zdarza się, że dzieci te myślą odrobinę wolniej, niż inne. To nie ma większego znaczenia. Ten drobny mankament wyrównują dokładnością i pilnością. Z dziećmi tymi należy być cierpliwym, bo łatwo można utracić ich zaufanie.

Większość Koziorożców to kujony. Zamknięte w sobie, wytrwałe, dążące konsekwentnie do celu wytkniętego sobie jeszcze w młodości. Pewna nieśmiałość, skrytość i rezerwa utrudniają młodemu Koziorożcowi swobodne współżycie z rówieśnikami. Lecz mając takie dziecko rodzice mogą się pozbyć wszelkich obaw. Wytrwałość, pilność i cierpliwość doprowadzą Koziorożca do wytkniętego celu życiowego. Trzeźwość, pozorny brak uczuciowości, peszy często rodziców i otoczenie. Pamiętajmy jednak, że tylko nieliczne osobniki z tego znaku zodiaku zawodzą pokładane w nich nadzieje.

Zobacz także:

 

Informacje ze strony: Marhan - W kręgu znaków zodiaku
marhan.pl

 

Oceń artykuł
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.

Jeżeli lubisz ten artykuł to pomóż nam go rozpowszechnić:

  • Umieść na NK
  • Wykop to
  • Umieść na Flakerze
  • Umieść na GG
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angry Mr. Green not happy Wink Rolling Eyes Crying or Very sad Embarassed Razz Laughing n n n n n n n n

Reklama ogólnosieciowa