Reklama ogólnosieciowa

Infolinia.org -> RYBY - Kto z kim na ślubny kobierzec?

RYBY - Kto z kim na ślubny kobierzec?

2009-02-27 22:04:14

RYBY - Kto z kim na ślubny kobierzec?

 

W Rybach rodzą się najspokojniejsi ludzie ze wszystkich znaków, lecz umyśl ich bywa bystry i żywy. Stosunkowo niewiele mają zmysłu rodzinnego, zanikającego z biegiem lat. Później występują często skłonności do samotnego trybu życia. Często wygodnictwo. Ofiarność. Wrażliwość. Niezdecydowanie. Ambicje w sensie socjalnym skromne. Nie pragną być milionerami, wystarczy, że mogliby żyć na ich poziomie. Pewna podejrzliwość w stosunku do ludzi obcych. Trudny dobór właściwego partnera. Problemy wymagające nieustępliwości, twardości lub pewnej gruboskórności musi załatwiać partner. Co grozi Rybie? Łatwowierność w stosunku do partnera i wynikające z tego konsekwencje.

Reklama ogólnosieciowa

PAN RYBA I PANNA BARAN

Para ta może ze sobą żyć zgodnie, jeżeli pan Ryba zgodzi się na domowe rządy pani Baran, rezygnując w dużym stopniu ze swego Ja. Pan Ryba jest łagodny, uczuciowy, więc żona ze znaku Barana byłaby dla jego biernego charakteru skutecznym uzupełnieniem. Ponieważ ona ma silniejszy charakter niż pan Ryba, nie byłoby między nimi większych dysonansów. Jednak należy także pamiętać o tym, że pani Baran to kobieta z temperamentem. Poza tym pan Ryba jest cierpliwy, ustępliwy i pełen względów dla partnerki, która bywa impulsywna, a często i nietaktowna. On to typ marzycielski, ona zaś realistka energiczna i bojowa. Nie zawsze więc para Ryba-Baran bywa ze sobą szczęśliwa. Profesor Jung daje temu związkowi 3 punkty, chyba zgodnie z opinią innych fachowców.

PAN RYBA I PANNA BYK

Istnieje wiele danych ku temu, aby pan Ryba i pani Byk utworzyli zgodne ze sobą stadło małżeńskie. Upór pani Byk natrafia na łagodność i ustępliwość pana Ryby. Oboje łączy miłość do dzieci, pragną też wieść życie spokojne. Seksualizm obojga jest harmonijnie utemperowany i jakby dostrojony. Są ze sobą zgodni. W związku tym pani Byk jest aktywniejsza. Żadne z nich nie lubi rozwodów i nie ma nadmiernie wybujałych ambicji. Tak więc profesor Jung przyznaje tej parze aż 5 punktów, zgodnie z poglądami innych charakterologów.

PAN RYBA I PANNA BLIŹNIAK

Między wrażliwym, marzycielskim i spokojnym panem Rybą, a nerwową, pobudliwą i ruchliwą Bliźniaczką dość trudno o bliższy kontakt duchowy. Bliźniaczką ma bardzo szeroki zakres zainteresowań, lecz niewiele zainteresowania dla spraw domowych, w przeciwieństwie do pana Ryby, którego fascynacje idą w innych kierunkach. Umysłowość obojga ma niewiele punktów stycznych. Także harmonia seksualna obojga jest słaba. Tak więc 3 punkty, które tej parze przyznaje profesor Jung, to chyba jeszcze za wiele.

PAN RYBA I PANNA RAK

Ciepło domowe, macierzyńskość, uczuciowość. Oto czego spodziewa się znaleźć w małżeństwie pan Ryba. Można powiedzieć, że pod tym względem pani Rak będzie dla Ryby ideałem. Rzadko widuje się sprzeczki lub nieporozumienia u osób o tak subtelnej uczuciowości, jaka cechuje Raka i Rybę. Oboje pragną mieć przytulne mieszkanie, dzieci kochane i wieść życie spokojne, pogodne, bez niespodzianek. Nie ulega wątpliwości, że te dwa znaki harmonizują ze sobą wspaniale. Profesor Jung ocenia tę parę na 5 punktów, co jest zgodne z poglądami innych znawców tego zagadnienia.

PAN RYBA I PANNA LEW

Zachodzi obawa, że dla pełnej życia i temperamentu pani Lew może panu Rybie nie starczyć tchu. Ich psychiki bardzo się od siebie różnią. Komu jak komu, ale pani Lew partner musi czymś imponować, a to jest dla Ryby zadanie trudne. Może w pewnych okolicznościach potrafiłby pan Ryba zdobyć serce pani Lew, lecz czy ją potrafi, utrzymać przy sobie? Sprzeczność ich stosunku do życia jest tak istotna, że pan profesor Jung dał tej parze tylko 2 punkty.

PAN RYBA I PANNA PANNA

W stosunkach z innymi znakami tak Ryba jak i Panna są seksualnie nieco chłodni. Jednak w tym wypadku partnerzy uzupełniają się i działają na siebie pobudzająco. Niestety, ich psychika jest odrębna. Niewiele między nimi zrozumienia duchowego. Z czasem może nastąpić pewne ochłodzenie wzajemne. 4 punkty od profesora Junga to chyba ocena optymistyczna.

PAN RYBA I PANNA WAGA

Cechy obojga niezbyt się uzupełniają. Pani Wadze nie zawsze będzie się udawało rozruszać flegmatycznego pana Rybę. Poza tym oboje są ludźmi o nastrojach zmiennych. Brak wzajemnego zrozumienia między nimi. Pewna zdolność dostosowania się przez panią Wagę niewiele poprawi sytuację. Atrakcyjność seksualna okresowo będzie ulegała wahaniom. O całkowitej harmonii trudno będzie tu mówić. Profesor Jung daje tej parze 2 punkty, chyba zgodnie z opinią innych znawców tych zagadnień.

PAN RYBA I PANNA SKORPION

Ciekawe, że na skutek pewnego powinowactwa duchowego obu znaków, panu Rybie nie przeszkadza despotyzm pani Skorpion. Oba znaki uzupełniają się całkiem dobrze pod względem seksualnym. Namiętna, pełna temperamentu pani Skorpion potrafi rozruszać flegmatycznego męża z Ryby. Także życie domowe obojga przebiega harmonijnie. Oczywiście, że wszędzie spotyka się wyjątki, jednak znaczna większość z tych znaków może liczyć na zgodne współżycie. Łagodność, ustępliwość oraz wygodnictwo pana Ryby godzą się z arbitralnością partnerki. Także wiąże ich ze sobą podobna uczuciowość. Profesor Jung przyznaje tej parze aż 5 punktów. Zgoda, ale pod warunkiem, że pani Skorpion będzie traktowała bierność partnera jako zaletę.

PAN RYBA I PANNA STRZELEC

Nieco przewrażliwionemu panu Rybie nie bardzo odpowiada samowolna, gorąca i aktywna Łuczniczka. Jej bojowe nastawienie do życia - czego by np. pan Baran nie zauważył - pana Rybę będzie raziło. Jej zaś wrażliwość dla Ryby będzie niezrozumiała. W dziedzinie seksualnej istnieje między nimi niewiele wyczucia. Oboje nie mają właściwego podejścia. Temperament panny Strzelec jest co prawda zdolny do rozruszania flegmatycznego partnera, jednak inicjatywa pana Ryby jest w porównaniu do innych znaków bardzo słaba. Kiedy zsumujemy wszystkie za i przeciw tego związku, minusy zdają się przeważać. Taka jest ogólna opinia, do której przychyla się także i profesor Jung, dając tej parze tylko 1 punkt.

PAN RYBA I PANNA KOZIOROŻEC

Od obojga wieje jakby chłód. Na ogół w tym zestawieniu spotyka się małżeństwa z rozsądku, albowiem problemy erotyczne schodzą na plan drugi. Natomiast na czoło wysuwają się zagadnienia przyjaźni, koleżeństwa i problemy zawodowe. Oboje są spokojni, flegmatyczni i potrafią dobrze dostosować się do partnera(ki). Profesor Jung jest zdania, że zestawienie Ryba-Koziorożec może dać małżeństwo harmonijne, pod warunkiem, że nie będzie opierało się głównie na życiu seksualnym. Daje im aż 5 punktów. Chyba za wiele.

PAN RYBA I PANNA WODNIK

Harmonia tych dwóch znaków jest względna. Życie seksualne takie sobie. Interesująca Wodniczka ma wymagania specjalne w sensie intelektualnym. Jeżeli pan Ryba jest zwykłym przeciętniakiem, niech sobie da spokój. Wodniczka ma duże zdolności przystosowania się. W ogóle jej umysł jest giętki, bystry, lotny. Intuicyjny sposób myślenia pana Ryby bywa często powodem zadrażnień. Jeżeli każde ustąpi w połowie drogi, może być z nich małżeństwo szczęśliwe. Profesor Jung daje tu 3 punkty.

PAN I PANNA RYBA

Więzy psychiczne mogą złączyć dwie Ryby w trwały związek małżeński. Zainteresowania erotyczne grają w takim związku rolę drugoplanową. Ich miłość polega, zwłaszcza w okresie późniejszym, na wzajemnym, intuicyjnym zrozumieniu, na uczuciu subtelnym, nie dla każdego zrozumiałym. Okresowe dysonanse występują z powodu zmienności nastrojów obojga. Oba typy raczej sobie wierne, dzięki umiarkowanym temperamentom. Z tego wynika niewiele powodów do zazdrości Profesor Carl Gustaw Jung przyznaje tej parze tylko 1 punkt. Autor, jak i inni znawcy problemów astrologicznych, jest nieco odmiennego zdania. Trzy punkty można by obojgu przyznać bez- zastrzeżeń.

Zobacz także:

 

Informacje ze strony: Marhan - W kręgu znaków zodiaku
marhan.pl

 

Oceń artykuł
(głosów: 6, średnia ocena: 4,2)
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.

Jeżeli lubisz ten artykuł to pomóż nam go rozpowszechnić:

  • Umieść na NK
  • Wykop to
  • Umieść na Flakerze
  • Umieść na GG
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angry Mr. Green not happy Wink Rolling Eyes Crying or Very sad Embarassed Razz Laughing n n n n n n n n

Reklama ogólnosieciowa