Reklama ogólnosieciowa

Infolinia.org -> RYBY - Czy znasz swoje dziecko?

RYBY - Czy znasz swoje dziecko?

2009-02-27 22:02:39

RYBY - Czy znasz swoje dziecko?

 

DZIECI URODZONE W ZNAKU RYB

Ambitni rodzice bywają rozczarowani. Zamiast jakiegoś potencjalnego bohatera, urodziło im się stworzenie płaksiwe i nieśmiałe. Wówczas często któreś z rodziców chciałoby się zabrać do wychowania tego nieudanego - ich zdaniem - przyszłego obywatela. Niestety, stracone zachody. Rybka to cieniutka skórka, duże uczucia, wrażliwa dusza. Przyjaźń i zaufanie Rybki można zdobyć łagodnością i dobrocią. Rybka to istota trochę flegmatyczna, tak teraz jak i później i we wszystkich, nawet bardzo ważnych okolicznościach.

Reklama ogólnosieciowa

Fantazja, wyobraźnia, ukryte pragnienia, nastroje, wrażliwość, czułość, delikatność -- oto psychiczny posag młodych Rybek. W ich życiu wiele zależy od okoliczności. Od tego, że tak się jakoś składało i że się stało tak, a nie inaczej.

Sławne w rodzinach dzieci-beksy pochodzą prawie zawsze ze znaku Ryb. Ustępliwe, nieśmiałe, często pozwalają się maltretować i tyranizować przez energiczniejszych rówieśników lub przez rodzeństwo. W tym znaku spotyka się najwdzięczniejszych słuchaczy bajek o smokach, zaklętych królewnach i czarownicach. Także Raki i Skorpiony lubią we wczesnej młodości słuchać fantastycznych bajek. Dzieci Ryby chętnie bywają myślami w krainie fantazji i marzeń. W szkole nie należą wcale do najgorszych. Ich silna strona to matematyka i języki obce. Dzieci ze znaku Panny mają wyczucie gramatyczne, natomiast młode Ryby mają słuch i na tej drodze przyswajają sobie praktycznie obcą. mowę.

Przedstawiciele poszczególnych znaków mają odrębne, indywidualne drogi życia. Pozornie najdziwniejszymi drogami chadzają Rybki. Ku zdumieniu rodziców w końcu dochodzą do czegoś, robiąc wszystkim niespodziankę.

Zobacz także:

 

Informacje ze strony: Marhan - W kręgu znaków zodiaku
marhan.pl

 

Oceń artykuł
(głosów: 1, średnia ocena: 5)
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.

Jeżeli lubisz ten artykuł to pomóż nam go rozpowszechnić:

  • Umieść na NK
  • Wykop to
  • Umieść na Flakerze
  • Umieść na GG
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angry Mr. Green not happy Wink Rolling Eyes Crying or Very sad Embarassed Razz Laughing n n n n n n n n

Reklama ogólnosieciowa