Reklama ogólnosieciowa

Infolinia.org -> Wielka Brytania -> Napisała w internecie, że nudzi ją praca, więc ją wylali

Napisała w internecie, że nudzi ją praca, więc ją wylali

2009-02-26 16:38:19

Kimberely Swann została zwolniona z pracy po tym, jak pracodawca zobaczył na Facebooku jej wpis, w którym stwierdza, że jej praca jest nudna - podaje dailymail.co.uk.

16-letnia Kimberely Swann z Clacton we wschodniej Angli pracowała na stanowisku administratora w firmie Ivell Marketing & Logistics. Któregoś dnia szef niespodziewanie wręczył jej wymówienie ze skutkiem natychmiastowym. W piśmie dziewczyna przeczytała, że przyczyną zwolnienia jest... jej wpis na Facebooku, zawierający krytyczne uwagi nt. jej pracy i firmy.

Reklama ogólnosieciowaKimberely twierdzi, że w swoim wpisie nie umieściła nazwy firmy, a jedynie napisała, że jej praca jest nudna. - Pracowałam na stanowisku administratora, trudno powiedzieć, żeby było to ciekawe zajęcie. Ale byłam szczęśliwa w tej firmie, mimo że mój szef twierdzi co innego. Uważam, że zostałam zwolniona niesprawiedliwie. Nikt nawet ze mną nie porozmawiał. A wpis na Facebooku to prywatna sprawa – mówi dziewczyna.

Właściciel Ivell Marketing & Logistics tłumaczy, że traktuje swoją firmę jak rodzinę i ważne jest dla niego, aby wszyscy pracownicy czuli się w niej dobrze. A jeśli ktoś nie jest zadowolony, lepiej, żeby odszedł niż miał się męczyć. - Chcę, żeby personel był zadowolony z pracy w mojej firmie. Pani Swann zamieściła na Facebooku swoje krytyczne komentarze dotyczące pracy i firmy, które potem przeczytali inni pracownicy. Gdyby wywiesiła plakat na tablicy ogłoszeń efekt byłby taki sam - twierdzi. - Skoro pani Swann nie była zadowolona z pracy w naszej firmie, w jej interesie leży, aby znalazła ciekawszą pracę – dodaje.

wp.pl

Oceń artykuł
(głosów: 1, średnia ocena: 5)
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.

Jeżeli lubisz ten artykuł to pomóż nam go rozpowszechnić:

  • Umieść na NK
  • Wykop to
  • Umieść na Flakerze
  • Umieść na GG
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angry Mr. Green not happy Wink Rolling Eyes Crying or Very sad Embarassed Razz Laughing n n n n n n n n

Reklama ogólnosieciowa