Reklama ogólnosieciowa

Infolinia.org -> Sport -> Stoch: to był głupi błąd

Stoch: to był głupi błąd

2009-02-26 11:01:17

O przyspieszone bicie serca przyprawił kibiców w drugiej serii treningowej Kamil Stoch. Najlepszy polski skoczek ze skoczni normalnej upadł przy lądowaniu. Przez chwilę leżał nieruchomo, ale potem podniósł się i o własnych siłach zszedł ze skoczni.

"To był taki głupi błąd. Zakantowała mi narta, zbyt mocno ją wygiąłem i już się nie dało uratować tego lądowania. Przez chwilę się bałem, bo dość mocno uderzyłem barkiem o zeskok. Dlatego leżałem jakiś czas bez ruchu by sprawdzić czy wszystko w porządku. Na szczęście to był prawy bark a nie lewy (latem Kamil przeszedł poważny zabieg lewego barku po upadku w Zakopanem - przyp. red.) - szczęście w nieszczęściu. Chciałem nawet skakać w trzeciej serii, ale trener mi powiedział, że skoki są już dobre, powtarzalne, więc nie ma sensu, lepiej odpocząć".

Kamil uspokaja, że upadek był niegroźny i nie wpłynie na jego formę. "To nic wielkiego. Jutro z pełnym zaangażowaniem pójdę na skocznię. Będę się normalnie skupiał na tym co mam zrobić".

"Od samego początku założyliśmy, że Kamil być może odpuści ten trzeci skok a upadek tylko przeważył. Chcemy, by spokojnie wypoczął i był świeży" - mówił o decyzji sztabu Łukasz Kruczek.

Reklama ogólnosieciowa

 


SkiJumping.pl/wp.pl

 

Oceń artykuł
(głosów: 2, średnia ocena: 5)
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.

Jeżeli lubisz ten artykuł to pomóż nam go rozpowszechnić:

  • Umieść na NK
  • Wykop to
  • Umieść na Flakerze
  • Umieść na GG
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angry Mr. Green not happy Wink Rolling Eyes Crying or Very sad Embarassed Razz Laughing n n n n n n n n

Reklama ogólnosieciowa