Reklama ogólnosieciowa

Infolinia.org -> Wielka Brytania -> Miss Polonia 2001 zostaje w Londynie

Miss Polonia 2001 zostaje w Londynie

2009-02-19 20:17:57

Miss Polonia 2003 Karolina Gorazda, choć w Polsce stała się uprzywilejowaną kobietą, postanowiła zostać w Londynie i wspierać żyjących na emigracji rodaków - informuje Radio ORŁA.fm.

W sobotnim programie Georga Matlocka London Bridge w ORŁA.fm Katarzyna Gorazda powiedziała: - Być może pewnego dnia wrócę do Polski, ale żyję w Londynie już osiem lat i znalazłam tu wiele pozytywnych rzeczy. Przygotowania do Olimpiady 2012 to jedna nich. Jedyną negatywną rzeczą jest obecny w tej chwili kryzys gospodarczy. Jestem w domu z moim dzieckiem, ale moich przyjaciół kryzys mocno dotyka.

Reklama ogólnosieciowa

 

Może być dużo gorzej

- Utrata pracy nie jest najgorszą rzeczą w obliczu życia. Zdrowie jest dużo bardziej ważne. Musimy myśleć pozytywnie i zdać sobie sprawę z tego, że możemy zmieniać pracę i robić to co naprawdę chcemy. Nie mamy najlepszych samochodów i najnowszych ciuchów, ale to chyba nie jest tragedia. Są wojny na świecie i to jest niczym w porównaniu do nich. To taka mała sprawa - mówiła Gorazda w wywiadzie radiowym.

- Mam nadzieję, że moja córka Livia, której imię oznacza "pokój w Greku" także wystartuje w konkursie Miss Świata. Zdecydowałam się ze względu na nagrodę, wycieczkę na Jamajkę. Później odwiedziłam Afrykę i Azję. Zobaczyłam dużą część świata. Myślę, że to olbrzymia przygoda i zabawa. To nie jest wykorzystywanie kobiet. Jeśli ludzie myślą, że te kobiety nie są wystarczająco mądre, powinni przemyśleć to jeszcze raz. Większość z nich ma 18 lat i są postawione przed szkłem kamery. Czy myślicie, że wiedzą dużo na temat świata, czy polityki? One mają jeszcze czas na robienie kariery intelektem. Drzwi otwierają się przed nimi kiedy dorastają. One nie są bardziej i nie są mniej mądre niż inne dziewczyny w ich wieku. Myślenie, że jest inaczej to zły stereotyp - mówiła w programie London Bridge Gorazda.

Karolina Gorazda była Miss Polonia UK w roku 2001 oraz Miss Polski w 2003.

źródło informacji: INTERIA.PL

Oceń artykuł
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.

Jeżeli lubisz ten artykuł to pomóż nam go rozpowszechnić:

  • Umieść na NK
  • Wykop to
  • Umieść na Flakerze
  • Umieść na GG
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angry Mr. Green not happy Wink Rolling Eyes Crying or Very sad Embarassed Razz Laughing n n n n n n n n

Reklama ogólnosieciowa