Reklama ogólnosieciowa

Infolinia.org -> Wielka Brytania -> 200 samochodów w zaspie - Wyspy pod śniegiem

200 samochodów w zaspie - Wyspy pod śniegiem

2009-02-06 12:44:20

Obfite opady śniegu nadal paraliżują Wielką Brytanię. Do świtu straż pożarna i policja ratowały kierowców i pasażerów około 200 samochodów, które utknęły niedaleko miasta Exeter.


Akcja ratownicza rozpoczęła się wczoraj wieczorem, kiedy straż pożarna otrzymała wezwania o pomoc od pierwszych kierowców, którzy utknęli w głębokim śniegu usiłując podjechać pod wzniesienie zwane Wzgórzem Telegrafu. Śnieżyca była tak gwałtowna i obfita, że wozy strażackie nie zdołały dojechać w pobliże wzgórza, pod którym utknęło w zaspach lub zsunęło się do rowów około 200 pojazdów. Do rana kierowani z helikopterów ratownicy ewakuowali ponad 200 osób, ale samochody pozostały w śniegu.

Reklama ogólnosieciowaNa dzisiaj meteorolodzy zapowiadają kolejne opady. W niektórych rejonach ma spaść do 20 centymetrów śniegu. Port lotniczy w Bristolu jest zamknięty. Loty do Luton są zawieszone do południa.

źródło wp.pl

Oceń artykuł
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.

Jeżeli lubisz ten artykuł to pomóż nam go rozpowszechnić:

  • Umieść na NK
  • Wykop to
  • Umieść na Flakerze
  • Umieść na GG
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angry Mr. Green not happy Wink Rolling Eyes Crying or Very sad Embarassed Razz Laughing n n n n n n n n

Reklama ogólnosieciowa