Reklama ogólnosieciowa

Archiwum wiadomości z miasta Exeter [zmień miasto]

Exeter -> Regional Network of Migrant Workers Groups

Regional Network of Migrant Workers Groups

2009-02-01 22:48:54

Network skupia pracowników migracyjnych i wolontaryjne grupy wspierające pracowników migracyjnych żyjących i pracujących na południowym zachodzie Wielkiej Brytanii. Trzon networku stanowią grypy polskie  z Plymouth, Exeter, Tiverton, Taunton, Bridgwater, Yeovil i Gloucester jednakże wśród członków znajdują się także grupy portugalskie i filipińskie.

Equality South West - organizacja charytatywna, propagująca równouprawnienie niezależnie od rasy, płci, orientacji seksualnej czy wiary odpowiedzialna jest na dzień dzisiejszy za organizacje i wsparcie finansowe, jakie ten nowopowstały network wymaga.

 

Reklama ogólnosieciowa

Na podstawie opracowanego roboczego regulaminu pracy network określił swoje cele i zakres działalności i są to:

Skoordynowana współpraca pomiędzy członkami zmierzająca do promocji środowiska nowej fali pracowników migracyjnych z terenu południowo zachodniego WB, walka z dyskryminacja i eksploatacja w pracy, współpraca z publicznymi, prywatnymi i wolontaryjnymi organizacjami zmierzająca bądź do zmiany legislacji lub kampanii politycznej i społecznej.

Pierwsze spotkanie networku odbyło się w listopadzie w Taunton, drugie  styczniowe spotkanie było w Exeterze i następne zostało wstępnie ustalone na koniec marca ponownie w Exeterze.

Członkostwo networku jest otwarte do wszystkich organizacji wspierających pracowników migracyjnych jak i samych pracowników migracyjnych. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt z Monika Stennett   pod adresem

Monika Stennett

 

Załączone zdjęcia:

Oceń artykuł
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.

Jeżeli lubisz ten artykuł to pomóż nam go rozpowszechnić:

  • Umieść na NK
  • Wykop to
  • Umieść na Flakerze
  • Umieść na GG
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angry Mr. Green not happy Wink Rolling Eyes Crying or Very sad Embarassed Razz Laughing n n n n n n n n

Reklama ogólnosieciowa