Reklama ogólnosieciowa

Archiwum wiadomości z miasta Cardiff [zmień miasto]

Cardiff -> Remont Domu Polskiego

Remont Domu Polskiego

2009-01-23 12:03:37

W najbliższym czasie zaczniemy remontować jedną z sal w Domu Polskim. Mamy zamiar pomalować ściany, sufit, założyć parkiet i poskręcać zakupione meble, na końcu oczywiście posprzątać.

Wszytkie materiały mamy już zakupione z dofinansowania jakie dostaliśmy dla organizacji CEEA. Teraz potrzebujemy ochotników, którzy nam pomogą w przeprowadzeniu remontu. Nie musisz być specjalistą / specjalistką, aby móc malować ściany czy skręcać meble.

Reklama ogólnosieciowa

Wszystkie osoby chętne do pomocy proszone są o kontakt na maila [email protected] lub pod numerem telefonu 077 379 22 065 (Dawid).

Słyszałem ostatnio także głosy, że niektórzy ludzie oczekiwaliby zapłaty za pomoc, tłumacząc, że np. szkółka sobotnia jest płatna - tym ludziom chciałbym powiedzieć, że wszelka działalność w Domu Polskim ma charakter wolontaryjny i nikt z tego tytułu nie ma wynagrodzenia. Pieniądze ze szkółki pokrywają akualne potrzeby szkółki (kredki, kartki, ogrzewanie, itd).

  • Sonda
Co myślisz o remoncie Domu Polskiego
Oceń artykuł
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.

Jeżeli lubisz ten artykuł to pomóż nam go rozpowszechnić:

  • Umieść na NK
  • Wykop to
  • Umieść na Flakerze
  • Umieść na GG
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angry Mr. Green not happy Wink Rolling Eyes Crying or Very sad Embarassed Razz Laughing n n n n n n n n

Reklama ogólnosieciowa