Reklama ogólnosieciowa

Archiwum wiadomości z miasta Derby [zmień miasto]

Derby -> Chuligani pobili Polaka

Chuligani pobili Polaka

2009-01-17 17:45:29

Policja z Derby poszukuje dwójki nastolatków, najprawdopodobniej Azjatów, którzy zaatakowali i bestialsko pobili dwóch starszych mężczyzn, w tym Polaka - informuje onet.pl.

W środę około godziny 19., 57-letni mężczyzna został uderzony przez dwóch młodych mężczyzn, a następnie obrzucony cegłówkami, kiedy spacerował w dzielnicy Sunny Hill w Derby. Mężczyznę znalazł przypadkowy przechodzień na Warwick Avenue. Ofiarę zabrano do szpitala, skąd została wypuszczona do domu po opatrzeniu ran.

Jak podaje serwis onet.pl, piętnaście minut później w parku Normanton Park ta sama dwójka chuliganów zaatakowała kolejnego mężczyznę. Tym razem ich ofiarą padł 55-letni Polak. Napastnicy zażądali od niego, by oddał im swój telefon i płaszcz. Kiedy odmówił, przewrócili go na ziemię, a następnie skopali. W wyniku pobicia mężczyzna stracił ząb, doznał obrażeń żeber, a jego lewe oko zostało ciężko okaleczone.

Reklama ogólnosieciowa

 Wszystkie osoby posiadające jakiekolwiek informacje na temat sprawców są proszone o kontakt z policją pod nr tel.: 0345 123 3333 lub anonimowo pod nr Crimestoppers: 0800 555 111.

Oceń artykuł
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.

Jeżeli lubisz ten artykuł to pomóż nam go rozpowszechnić:

  • Umieść na NK
  • Wykop to
  • Umieść na Flakerze
  • Umieść na GG
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angry Mr. Green not happy Wink Rolling Eyes Crying or Very sad Embarassed Razz Laughing n n n n n n n n

Reklama ogólnosieciowa