Reklama ogólnosieciowa

Infolinia.org -> Polska -> "Pan Kaczyński pomyśli: zdrada czai się wszędzie"

"Pan Kaczyński pomyśli: zdrada czai się wszędzie"

2009-01-09 12:42:41

- Kurskiego ogarnia zwątpienie? Myślę, że pan Kaczyński pomyśli: zdrada czai się wszędzie - mówił w Kontrwywiadzie RMF FM Ludwik Dorn, były wicepremier i marszałek Sejmu.

- Ja się troskam o moją partię, formalnie w niej nie jestem, ale w sumieniu jestem. Ta łódź jednak nabiera wody. Obecne kierownictwo nie znalazło dobrej formuły opozycyjności, a dobra formuła opozycyjności, to dobra praca dla Rzeczpospolitej - powiedział Dorn.

Reklama ogólnosieciowaDodał, że momentem przełomowym dla PiS i lidera partii mogą być czerwcowe wybory do Parlamentu Europejskiego. - Sądzę, że w partii powinien nastąpić czas bardzo głębokiej refleksji i działań. Czy on nastąpi na najbliższym kongresie? Wątpię, bo będzie to impreza niepoprzedzona żadną dyskusją. Natomiast po wyborach europejskich, jeśli ich wynik będzie niepocieszający, taki proces zacznie następować - powiedział.

Co się może stać? - Pojawią się pytania może nie tyle o to, czy pan Kaczyński powinien być przywódcą, ale o to, czy powinien być jedynym przywódcą - dodał.

RMF FM/wp.pl

Oceń artykuł
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.

Jeżeli lubisz ten artykuł to pomóż nam go rozpowszechnić:

  • Umieść na NK
  • Wykop to
  • Umieść na Flakerze
  • Umieść na GG
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angry Mr. Green not happy Wink Rolling Eyes Crying or Very sad Embarassed Razz Laughing n n n n n n n n

Reklama ogólnosieciowa