Reklama ogólnosieciowa

Infolinia.org -> Służba zdrowia -> Placówka Orędowników Zdrowia Psychicznego w Norfolk

Placówka Orędowników Zdrowia Psychicznego w Norfolk

2009-01-08 08:17:30

Placówka Orędowników Zdrowia Psychicznego w Norfolk zatrudnia Orędowników, którzy pomagają ludziom, mającym problemy ze zdrowiem psychicznym, przebywającym w szpitalu lub w społeczności. Jesteśmy całkowicie niezależną organizacją w której skład wchodzi Zespół Doradców Kierownictwa, składający się z byłych i obecnych klientów placówki, nadzorujących nasze działania. Kolejni członkowie są mile widziani!

Aby się z nami skontaktować:
Tel 01603 766 890 Norwich
lub 01553 816 269 King's Lynn
e-mail [email protected]
Norfolk Mental Health Advocacy Service
30 Coslany Street St James
Norwich Extons Road
NR3 3DT King's Lynn
PE30 5NU

Reklama ogólnosieciowa

 

O Orędownikach
Starannie wybieramy i szkolimy naszych Orędowników, którzy podlegają także ciągłemu nadzorowi. Maja oni duże doświadczenie w rozwiązywaniu problemów. Orędownicy zachowają Twoje sprawy w największej poufności. Zwykle przekazujemy informacje o Tobie tylko za Twoją pisemna zgodą, chociaż mogą być wyjątki od tej zasady, o czym poinformujemy Cię na pierwszym spotkaniu.
Usługa dla ludzi, mających problemy ze zdrowiem psychicznym
Dostarczamy bezpłatną, niezależną, poufną pomoc. Naszym celem jest pomóc Ci w wyrażeniu swojej opinii, życzeń, obaw i zapewnić, aby Twój głos został usłyszany

Kiedy masz do czynienia z tyloma specjalistami, czy to w szpitalu czy w społeczności, możesz czuć samotność i onieśmielenie. Możesz mieć problemy z wyrażeniem swoich myśli, lub odczucie że nikt Cię nie słucha. Orędownik pomaga Ci wypowiadać się we własnym imieniu, lub mówi w Twoim imieniu, aby mieć pewność, że inni Cię wysłuchają. Orędownicy Wysłuchają Twoich problemów lub obaw i pomogą Ci dokonać  wyboru Pomogą Ci w czasie spotkań w szpitalu lub w innych miejscach Będą towarzyszyć i pomagać Ci w sądach, na przesłuchaniach i apelacjach Dopilnują, aby wszystkie Twoje skargi zostały potraktowane poważnie Pomogą Ci dowiedzieć się, co jest w Twoich aktach medycznych Dostarczą informacji o lekarstwach i leczeniu Skontaktują Cię z prawnikami Skontaktują Cię z innymi instytucjami, które będą mogły Ci pomóc Pomożemy Ci, aby zapewnić że Twój głos zostanie usłyszany i Twoje opinie zostały potraktowane poważnie. Potrzebujesz pomocy, aby poradzić sobie z problemami?

Oceń artykuł
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.

Jeżeli lubisz ten artykuł to pomóż nam go rozpowszechnić:

  • Umieść na NK
  • Wykop to
  • Umieść na Flakerze
  • Umieść na GG
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angry Mr. Green not happy Wink Rolling Eyes Crying or Very sad Embarassed Razz Laughing n n n n n n n n

Reklama ogólnosieciowa