Reklama ogólnosieciowa

Poradnik -> Weselnik -> Buty ślubne - zakupy Panny Młodej

Buty ślubne - zakupy Panny Młodej

2009-01-05 11:19:02


Buty ślubne - zakupy Panny Młodej
autorem artykułu jest Krzysztof Bentol

Panna Młoda na zakupach przed ślubem może popełnić kilka błędów więc aby nie popełnić gafy należy pamiętać o kilku ważnych punktów kupowania butów ślubnych.

Reklama ogólnosieciowa

 

KIEDY KUPOWAĆ BUTY ŚLUBNE:

Na buszowanie po sklepach aby kupić buty ślubne, udajemy się po uprzednim wybraniu sukni ślubnej i dodatków. Wtedy będzie można naprawdę poszaleć. Nie zapomnijcie wziąć ze sobą skrawka materiału, z którego jest uszyta suknia ślubna. Zdecydowanie ułatwi to dobór idealnych butów ślubnych i będziecie miały pewność że będą one pasowały do całej kreacji ślubnej.

BIAŁE CZY KOLOROWE:

Buty ślubne muszą tworzyć z suknią ślubną idealną całość. Dlatego przyszłe Panny Młode najczęściej wybierają obuwie w tym samym kolorze co suknia ślubna. Nie jest to jednak regułą. Odważniejsze kobiety mogą wybrać np. buty bordowe . Jednak pod warunkiem że w tym kolorze będą miały również inne dodatki typu torebkę bukiet czy też bordowe różyczki na białej sukni ślubnej.

OBCAS NISKI CZY WYSOKI:

Kupując buty ślubne na tę niezwykłą uroczystość nie powinno się zmieniać swoich przyzwyczajeń. Jeśli nie jesteś zwolenniczką wysokich obcasów nie kupuj takich butów, nawet jeśli wszyscy doradzają tobie że są idealne bowiem w nich przepięknie prezentuje się noga ( z tym ostatnim oczywiście mają rację. Będzie jednak miała trudności z przetańczeniem całej nocy bowiem bardzo szybko odczujesz zmęczenie nóg. Wysokie obcasy przeznaczone są dla kobiet które na co dzień chodzą w takim obuwiu. Podczas przyjęcia weselnego panna młoda tańczy przecież z wieloma partnerami i musi wziąć pod uwagę że nie każdy z panów dobrze tańczy a niema nic gorszego niż Panna która podczas tańca traci równowagę.

ZDOBIONE CZY MOŻE GŁADKIE:

Na odrobinę szaleństwa możemy sobie pozwolić, o ile Nasza suknia ślubna jest wykonana z ozdobnych materiałów koronek czy haftów. W takim przypadku buty do ślubu powinny być też bardzo zdobne. Gdy jednak kreacja ślubna jest z gładkiego materiału z niewielką ilością zdobień wtedy nasze buty powinny być również gładkie lub bardzo delikatne.

JAKIE BUTY WYBARĆ:

Najlepszym i najłatwiejszym rozwiązaniem jest zakup obuwia ślubnego przez internet. Jest to najszybsza forma zakupów. A w razie nieodpowiedniego dobrania rozmiaru czy fasonu mamy 10 dniową możliwość oddania bądź wymiany wcześniej zakupionych butów ślubnych. Najlepszym rozwiązaniem jest zakup obuwie ślubne takiego którego wnętrze będzie wykonane ze skóry a zewnętrzna część z satyny bądź żakardu. Trzeba także wziąć pod uwagę, porę roku Latem panna młoda może sobie pozwolić na buty z odkrytą piętą lub palcami, oczywiście jeśli nie będzie wierzyć przesąd ślubnym. Wiosną i jesienią najlepszym rozwiązaniem będą kozaczki z koronki z dopasowaną cholewką Takie buty ślubne wyglądają niezwykle wytwornie przy sukni ślubnej z trenem i długim welonem z tyłu
Praktyczna rada na zakończenie:
Nie zapomnij rozchodzić butów przed ślubem, najlepiej w domu po dywanie tak aby ich nie pobrudzić.
Nie zapomnij zabrać buty do ślubu do pierwszej przymiarki sukni ślubnej. Długość sukni ślubnej będzie można dobrze dopasować do obcasów przy obuwiu ślubnym. Przetestuj buty ślubne w tańcu po mieszkaniu z Panem Młodym to wszystko co należy zrobić przed ślubem aby uniknąć jakiejkolwiek wpadki w tańcu na weselu. Ten dzień i noc ma należeć do was.

--
www.butyslubne.com.pl

Artykuł pochodzi z serwisu www.Artelis.pl

ślub w wielkiej brytaniiślub w wielkiej brytanii

Oprócz tego możesz także dołączyć do klanu "Ślub" w którym są osoby, związane z tym tematem. Zobacz stronę klanu: infolinia.org/klany/slub

Oceń artykuł
(głosów: 3, średnia ocena: 4,7)
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.

Jeżeli lubisz ten artykuł to pomóż nam go rozpowszechnić:

  • Umieść na NK
  • Wykop to
  • Umieść na Flakerze
  • Umieść na GG
Komentarze (1)
hf hf
ops:
  • 2011-04-13 13:53
  • Cytowanie selektywne Cytuj całego posta
Poparcie: 0

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angry Mr. Green not happy Wink Rolling Eyes Crying or Very sad Embarassed Razz Laughing n n n n n n n n

Reklama ogólnosieciowa