Reklama ogólnosieciowa

Poradnik -> Weselnik -> Bielizna ślubna

Bielizna ślubna

2009-01-02 20:33:52

Bielizna ślubna
autorem artykułu jest Lech Wilczyński

Nie ma mowy o żadnej pomyłce, czy też wyjątku. Nic z tego. Na wszystko są jakieś przesądy – wiadomo, że panna młoda powinna mieć coś starego, coś nowego, coś pożyczonego i coś niebieskiego.

Cóż, trudno to wszystko spamiętać, ale gwarantuje, że niemalże każda panna młoda, nawet ta, która deklaruje, że w przesądy nie wierzy, ściśle stosuje się do powszechnie obowiązujących podczas ślubu reguł, a raczej należałoby powiedzieć - przesądów.

Bardzo ważnym elementem ślubnego stroju jest oczywiście bielizna - niewinna, ale jednocześnie bardzo zmysłowa i kusząca. Dla skorygowania talii warto wybrać cielisty gorset, który efektownie uwypukli kobiece wcięcie.

Reklama ogólnosieciowa


Alternatywą jest śnieżnobiały gorset, który idealnie zaprezentuje się podczas nocy poślubnej i rozbudzi zmysły i wyobraźnię świeżo upieczonego pana młodego. Oprócz tego, kobiecy brzuch pięknie się spłaszczy, a biust zostanie ładnie wyeksponowany. Jest to niezbędne zwłaszcza przy sukienkach, które nie mają usztywnienia w talii i biuście.

Kolejnym elementem ślubnego stroju są oczywiście majteczki. Tutaj wybór zależy już od indywidualnych preferencji panny młodej, choć należy pamiętać, aby bielizna nie była widoczna spod obcisłej sukieneczki. Wygląda to wówczas wybitnie nieestetycznie.

Bielizna nade wszystko powinna być maksymalnie dopasowana. Bardzo istotnym elementem stroju panny młodej jest podwiązka, najlepiej w niebieskim kolorze. Jest to fikuśna drobnostka, kobiecy fatałaszek mający niebanalne znaczenie w czasie wesela. W trakcie wesela ten, kto zdoła zdjąć podwiązkę pannie młodej może liczyć na gratyfikację w postaci dobrego alkoholu od pary młodej.

Elementem bielizny, który młoda musi wybrać są pończochy, które skutecznie wypierają rajstopy. Do pończoch należy dobrać odpowiedni pas, który będzie podtrzymywał pończochy przez ten cały, szalony wieczór i noc.

--
Dreamgirl - bielizna na wieczór panieński oraz noc poślubną

Artykuł pochodzi z serwisu www.Artelis.pl

ślub w wielkiej brytaniiślub w wielkiej brytanii

Oprócz tego możesz także dołączyć do klanu "Ślub" w którym są osoby, związane z tym tematem. Zobacz stronę klanu: infolinia.org/klany/slub

Oceń artykuł
(głosów: 1, średnia ocena: 5)
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.

Jeżeli lubisz ten artykuł to pomóż nam go rozpowszechnić:

  • Umieść na NK
  • Wykop to
  • Umieść na Flakerze
  • Umieść na GG
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angry Mr. Green not happy Wink Rolling Eyes Crying or Very sad Embarassed Razz Laughing n n n n n n n n

Reklama ogólnosieciowa