Reklama ogólnosieciowa

Poradnik -> Wielka Brytania -> British Airways: Zawieszamy Londyn City!

British Airways: Zawieszamy Londyn City!

2008-12-23 16:49:48

Linie British Airways zawieszają codzienne połączenie pomiędzy Warszawą i lotniskiem Londyn City.

Na razie przynajmniej na okres od 6 stycznia do 29 marca 2009 roku. Połączenie jest obsługiwane przez BA Cityflyer - przewoźnika, który w całości należy do British Airways.

Podjęliśmy decyzję o zawieszeniu połączenia ponieważ firma Flightline UK, z którą BA Cityflyer miał umowę leasingową na 2 samoloty, ogłosiła upadłość. Warszawa - Londyn City to jedna z tras, które z tego powodu na krótko zostały zawieszone – powiedziała portalowi pasazer.com Emilia Osewska-Mądry, dyrektor British Airways w Polsce. Przewoźnik oferuje rejsy na tej trasie od 7 maja 2008 roku.

Reklama ogólnosieciowa


Pasażerowie, którzy zarezerwowali bilety na podróż z Warszawy do Londynu City w okresie od 6 stycznia do 29 marca 2009 roku mogą ubiegać się o zwrot kosztów lub zmianę rezerwacji na lot na lotnisko Heathrow. Pasażerowie powinni się skontaktować z biurem podróży, w którym wykupili bilet lub biurem British Airways pod numerem 00800 44 11 592. Pasażerowie, którzy dokonali rezerwacji przez stronę internetową ba.com, otrzymają informację o zmianach od British Airways.

Polscy pasażerowie nadal będą mogli latać do Londynu liniami British Airways z Warszawy na Terminal 5 lotniska Heathrow oraz z Krakowa do Londynu Gatwick.

Marcin Jędrzejczak pasazer.com

Oceń artykuł
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.

Jeżeli lubisz ten artykuł to pomóż nam go rozpowszechnić:

  • Umieść na NK
  • Wykop to
  • Umieść na Flakerze
  • Umieść na GG
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angry Mr. Green not happy Wink Rolling Eyes Crying or Very sad Embarassed Razz Laughing n n n n n n n n

Reklama ogólnosieciowa