Reklama ogólnosieciowa

Infolinia.org -> Polska -> Ryanair wraca do Rzeszowa

Ryanair wraca do Rzeszowa

2008-12-18 17:02:18

 

170 pasażerów przyleciało wczoraj wieczorem z Dublina do Rzeszowa pierwszym po ponad miesięcznej przerwie samolotem Ryanair, podało Radio Rzeszów. Prawie tyle samo odleciało z Jasionki do Irlandii.

Podróżujący zwracali uwagę że w czasie kiedy z Rzeszowa nie latał tani przewoźnik musieli korzystać z lotnisk w Krakowie, Katowicach lub Warszawie a to wydłużało czas podróży. Dla tego według pasażerów bardzo dobrze się stało że połączenia Ryana powróciły do rozkładu lotów Jasionki.

Reklama ogólnosieciowa

- Wznowione zostały także pozostałe rejsy na Wyspy do Londynu, Birmingham, Bristolu i Luton - informuje Władysław Uchman, dyrektor portu lotniczego. Nie chce zdradzić, ile port stracił pieniędzy na zawieszeniu lotów.

Perspektywy uruchomienia nowych połączeń z Jasionki są wciąż mgliste. Ryanair jest jedynym tanim przewoźnikiem, który lata ze stolicy Podkarpacia.

- Rozmawiamy z innymi przewoźnikami o różnych połączeniach, ale szczegółów nie mogę podać - wykręca się dyrektor portu. Madryt, Rzym, Paryż i Monachium to miasta, które najczęściej wymienia się jako te, do których mieszkańca Podkarpacia mogliby latać.

GK/ GW Rzeszów/naszemiasto.pl

Oceń artykuł
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.

Jeżeli lubisz ten artykuł to pomóż nam go rozpowszechnić:

  • Umieść na NK
  • Wykop to
  • Umieść na Flakerze
  • Umieść na GG
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angry Mr. Green not happy Wink Rolling Eyes Crying or Very sad Embarassed Razz Laughing n n n n n n n n

Reklama ogólnosieciowa