Reklama ogólnosieciowa

Infolinia.org -> Mikołajki 2008

Mikołajki 2008

2008-12-09 13:45:56

Tradycja Mikołajek jest stara jak sama legenda o Św. Mikołaju. Na całym świecie dobrze znana i lubiana...zwłaszcza przez dzieci! Czy w Polsce, czy w Niemczech lub w Hiszpanii, wszystkie dzieci wiedza ze noc z 5 grudnia jest magiczna, niesamowita i jedyna w swoim rodzaju...gdyż w tym czasie ich domy odwiedzą sam... Św. Mikołaj!!! I wszystkie dzieci starają się być w tym czasie bardzo grzeczne a często aż tak dobre ze...nawet wyczyszcza swoje buty/ bądź upiora skarpety!!!

Św. Mikołaj przychodzi nocą i po cichu zaznacza swoja obecność... jest wspaniałomyślny...Dla każdego, kto w niego, choć troszkę wierzy, zostawi mały prezencik...

Happy Feet –international parent and toddler group, wie jak ważny jest Św. Mikołaj i właśnie z jego powodu zorganizowało specjalna impreze...!

 6 Grudnia, w Mikołajki przy kościele Mint Methodist (Fore strret, centum Exeter) odbyła się feta, podczas której zaszczycił nas swoja obecnością sam Św. Mikołaj!

Impreza była niecodzienna gdyż towarzyszyło jej mnóstwo innych zabaw takich jak: przedstawienie, gry, malowanie, śpiewanie i konkursy. Dzieci, jak również rodzice bawili się wyśmienicie...o czym mogą poświadczyć poniższe fotki...

Reklama ogólnosieciowa

.

Załączone zdjęcia:

Oceń artykuł
(głosów: 8, średnia ocena: 5)
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.

Jeżeli lubisz ten artykuł to pomóż nam go rozpowszechnić:

  • Umieść na NK
  • Wykop to
  • Umieść na Flakerze
  • Umieść na GG
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angry Mr. Green not happy Wink Rolling Eyes Crying or Very sad Embarassed Razz Laughing n n n n n n n n

Reklama ogólnosieciowa