Reklama ogólnosieciowa

Archiwum wiadomości z miasta Exeter [zmień miasto]

Exeter -> POLONICA -> Odjazdowe Andrzejki w Woodbury !!!

Odjazdowe Andrzejki w Woodbury !!!

2008-12-02 05:34:53

          Kogo nie było niech żałuje bo zabawa była fantastyczna, wspaniali goście zarówno angielscy jak i polscy. Pyszne jedzenie , dobra muzyka i napoje w bardzo przystępnej cenie czyli wszystko czego potrzeba aby miło spędzić czas.

           Początki imprezy troszkę sztywne ale nie trwało to długo po małym oswojeniu się można było poczuć że każdy czuł się komfortowo i na luzie, w miarę upływu czasu i drinków atmosfera sprzyjała poznawaniu się . Zaskakująco dobrze czuli się angielscy goście ani przez chwilę nie było widać podziału na MY i ONI wręcz przeciwnie, dali się porwać i wszyscy traktowaliśmy się jak starzy znajomi a nie grupa przypadkowo zebranych osób.

 

 

Reklama ogólnosieciowa

           Otwarcia dokonał  prezes stowarzyszenia Polonica, pan Robert Sieradzki  w towarzystwie przeuroczej pani Ireny Derczynskiej , przywitanie jak i cała impreza była prowadzona w języku polskim i angielskim. Mogliśmy również dołożyć swój grosik w zbiórce pieniędzy dla Polskiej Szkoły, kupując jakże pysznego pączka od jakże miłych pań z zarządu szkoły. Gratulujemy  wszystkich nagród zdobytych w loterii fantowej co prawda była ona skromna lecz ileż emocji i uśmiechu na twarzy mogliśmy zobaczyć dzięki niej, zwłaszcza szczęściarza który wygrał ciasteczka w czekoladzie o smaku pomarańczy (kto był ten wie).

             Andrzejki to przede wszystkim imieniny Andrzeja a w gronie zgromadzonych gości znalazł się jeden imieninowy solenizant , który otrzymał owacje na stojąco i tak również odśpiewane Sto Lat! Pan Andrzej był wręcz noszony na rękach i otrzymał również mały upominek od organizatorów imprezy.

              Cóż pisać więcej , sami zobaczcie na zdjęciach w naszej galerii, jest to jedynie namiastka tego wszystkiego co tam się działo, reszta po prostu albo się nie zmieściła albo została ocenzurowana .

                Mamy nadzieję że będziemy gościć na  nie jednej takiej zabawie a wszystkich którzy żałują nieobecności zapraszamy na kolejne bo z pewnością takie będą.

                Ogromne podziękowania dla organizatorów imprezy czyli stowarzyszeniu POLONICA ,gratulacje stanęliście  na wysokości zadania i czekamy na kolejne wasze pomysły a wiemy ,że jest ich wiele.

 

  • Sonda
Czy Polonica ma organizowac podobne imprezy

Załączone zdjęcia:

Oceń artykuł
(głosów: 10, średnia ocena: 4,1)
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.

Jeżeli lubisz ten artykuł to pomóż nam go rozpowszechnić:

  • Umieść na NK
  • Wykop to
  • Umieść na Flakerze
  • Umieść na GG
Komentarze (1)
super impra , oby tak dalej!
  • 2008-12-02 09:46
  • Cytowanie selektywne Cytuj całego posta
Poparcie: 0

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angry Mr. Green not happy Wink Rolling Eyes Crying or Very sad Embarassed Razz Laughing n n n n n n n n

Reklama ogólnosieciowa