Reklama ogólnosieciowa

Infolinia.org -> Sport -> Lato zaskoczył Beenhakkera

Lato zaskoczył Beenhakkera

2008-11-22 17:07:15


Stosunki między Grzegorzem Lato a Leo Beenhakkerem tylko oficjalnie są bardzo dobre. W rzeczywistości nowy prezes mocno zaskoczył Holendra, wchodząc do szatni polskiego zespołu na kwadrans przed rozpoczęciem środowego meczu z Irlandią - czytamy w "Przeglądzie Sportowym".

Reklama ogólnosieciowa

Po co? Żeby powiedzieć kilka ogólnikowych zdań, choć Leo przekazywał właśnie drużynie ostatnie meczowe wskazówki. Z takim zachowaniem szefa piłkarskiej federacji zetknął się po raz pierwszy, odkąd podjął pracę w z naszą kadrą narodową.

- Wróciliśmy już z ostatniej rozgrzewki. Od wyjścia na mecz dzieliły nas tylko minuty. Wtedy do szatni nieoczekiwanie wkroczył Grzegorz Lato. W pierwszym odruchu pomyślałem, że mamy nowego trenera - śmieje się jeden z polskich piłkarzy, który uczestniczył w tym spotkaniu. - Zwykle na kwadrans przed rozpoczęciem meczu po raz ostatni przemawia Beenhakker. Przypomina o założeniach taktycznych i zachęca zawodników do maksymalnej koncentracji na czekającym ich zadaniu.

Tym razem piłkarze musieli słuchać sztampowej tyrady Laty. - Mówił, że cała Polska trzyma za nas kciuki, a on osobiście życzy nam wszystkiego najlepszego. Na koniec uścisnął dłoń każdego z nas. W sumie nic ważnego, ale parę minut nam zabrał - relacjonuje proszący o anonimowość reprezentant kraju.

Beenhakker podobno był bardzo zdziwiony, ale trzymał fason. Zdaniem wtajemniczonych zachowanie prezesa to element nowej strategii wobec selekcjonera - drobnych uszczypliwości, które mają pokazać Beenhakkerowi miejsce w szeregu.

Więcej w "Przeglądzie Sportowym"

Oceń artykuł
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.

Jeżeli lubisz ten artykuł to pomóż nam go rozpowszechnić:

  • Umieść na NK
  • Wykop to
  • Umieść na Flakerze
  • Umieść na GG
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angry Mr. Green not happy Wink Rolling Eyes Crying or Very sad Embarassed Razz Laughing n n n n n n n n

Reklama ogólnosieciowa