Reklama ogólnosieciowa

Poradnik -> Prawo -> Public Liability Insurance

Public Liability Insurance

2008-11-12 22:09:04

Pracuję w Londynie jako tynkarz. Mój zleceniodawca zażądał ode mnie Public Liability Insurance. Niestety nie wiem co ro jest oni gdzie można to kupić i ile kosztuje.

Public Liability Insurance to taki rodzaj ubezpieczenia, które chroni osobę ubezpieczoną w przypadku pozwania jej do sądu przez osobę, która uważa, że poniosła straty w wyniku nienależytej uwagi bądź niedokładności osoby ubezpieczonej.

Reklama ogólnosieciowa

W przypadku gdy sąd stwierdzi, iż rzeczywiście osoba pozwana nie dopełniła należytej staranności w swojej pracy, ubezpieczenie pokryje koszty zasądzonej rekompensaty jak i wszelkie koszty sądowe poniesione w wyniku obrony swoich racji, oczywiście do łącznej sumy ubezpieczenie na jaką jest się ubezpieczonym. Głównym czynnikiem mającym wpływ na cenę ubezpieczenia jest rodzaj zawodu, który wykonuje osoba chcąca się ubezpieczyć. Różne zawody reprezentują różny poziom ryzyka. Na przykład malarz/dekorator może oczekiwać, że jego ubezpieczenie będzie nieco droższe niż np. ubezpieczenie dla tynkarza. Samozatrudniony tynkarz może nabyć roczne ubezpieczenie na Ł2mln już od Ł105.

Wojciech Olejniczak
A-Plan Insurance

Oceń artykuł
(głosów: 3, średnia ocena: 4)
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.

Jeżeli lubisz ten artykuł to pomóż nam go rozpowszechnić:

  • Umieść na NK
  • Wykop to
  • Umieść na Flakerze
  • Umieść na GG
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angry Mr. Green not happy Wink Rolling Eyes Crying or Very sad Embarassed Razz Laughing n n n n n n n n

Reklama ogólnosieciowa