Reklama ogólnosieciowa

Infolinia.org -> Wielka Brytania -> Irakijczyk brutalnie zamordował 19-letnią Polkę

Irakijczyk brutalnie zamordował 19-letnią Polkę

2008-11-11 22:13:16

Iracki Kurd Abobakir Jabari brutalnie zabił w Leeds 19-letnią Polkę Lidię M., ponieważ nie aprobował jej bliskiego związku z przyjacielem, Ajeenem Jabarem - podała lokalna popołudniówka "Yorkshire Evening Post" w relacji z procesu.

Reklama ogólnosieciowa

Sąd koronny w Sheffield skazał mężczyznę na karę dożywotniego pozbawienia wolności z zaleceniem, iż musi odsiedzieć co najmniej 18 lat i 6 miesięcy.

39-letni Jabari, który przed sądem w Sheffield przyznał się do zabójstwa Polki 23 października 2007 r., mieszkał razem z 23- letnim Ajeenem, również Kurdem z Iraku. Nie akceptował bliskiego związku przyjaciela muzułmanina z katoliczką z Polski. Zabójstwa dokonał w wąskiej uliczce w centrum Leeds, dokąd zwabił ofiarę. Dusił kobietę sznurem, a następnie rozciął jej szyję i zadał jeszcze dwa ciosy nożem.

M. przyjechała do Yorkshire w styczniu ub.r. do matki. Ajeena poznała w pracy.

Jabari powiedział przed sądem, że stracił panowanie nad sobą, ale zaprzeczył, jakoby motywem zabójstwa miało być to, że nie aprobował związku Polki z przyjacielem.

Gdy policja poinformowała o zabójstwie M., Jabari złożył kondolencje jej matce. Policja aresztowała go z powodu fałszywego alibi. W tym czasie miał już wykupiony bilet lotniczy do Jordanii, gdzie mieszka jego ojciec. Jego tożsamość ustalono na podstawie DNA i billingów telefonicznych.

Oceń artykuł
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.

Jeżeli lubisz ten artykuł to pomóż nam go rozpowszechnić:

  • Umieść na NK
  • Wykop to
  • Umieść na Flakerze
  • Umieść na GG
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angry Mr. Green not happy Wink Rolling Eyes Crying or Very sad Embarassed Razz Laughing n n n n n n n n

Reklama ogólnosieciowa