Reklama ogólnosieciowa

Infolinia.org -> CEEA -> Słowiańska Majówka

Słowiańska Majówka

2008-10-28 23:30:27

Relacja z dnia otwartego 31/05/2008

Dzień ów reklamowany jako „Słowiańska Majówka” szczęśliwie rozpoczął się bez deszczu. Przed dwunastą rozpoczęliśmy wielkie przygotowania, nie spodziewając się wielkiego ruchu. Jednak wielkie i pozytywne było nasze zdumienie, kiedy tuż po południu napływać zaczęli pierwsi majówkowi goście.
Rodzice i całkiem małe dzieci rozsiedli się w bibliotece, starsi rozmawiali, ci młodsi swobodnie buszowali wśród rozrzucanych wszędzie zabawek. W tym czasie w sali bilardowej powstawał straganik ze ciastami domowej roboty, świeżymi pączkami, chłodnymi napojami. Na dworze rozpalano grilla i zapach smażonych kiełabsek uniósł się nad pobliskimi ogródkami wzbudzająć zazdrość sąsiadów. Ogródek przez niemal cały czas zajęty był przez bandę chłopaczków w wieku szkolnym grających w dziką odmianę piłki nożnej.

Reklama ogólnosieciowa

Tymczasem napływało coraz więcej gości, coraz więcej dzieci biegało i bawiło się we wszystkich pomieszczeniach. Ogłosiliśmy loteryjkę fantową, w której prawie nie było przegranych, a szczęśliwi zwycięzcy biegali z paczkami chrupek i upominkami. Panie psycholożki roznosiły ankiety do wypełnienia, a rodzice dyskutowali o kolejnym pomyśle – czyli utworzeniu spotkań dla małych dzieci wraz z mamami i ojcami. Informowaliśmy też o projekcie zajęć muzycznych dla dzieci.

Nie zdołaliśmy policzyć wszystkich tych, którzy odwiedzili Dom Polski w sobotę między 12 a 17, ale było ich mnóstwo. Czyli warto organizować takie imprezy, bo – jak widać - po prostu lubimy się spotykać i poznawać.

Impreza udała się dzięki hojności polskich sklepów, (Kaczuszka, Miś, Ryś, Ziomek), które bardzo nas wspomogły.

Załączone zdjęcia:

Oceń artykuł
Uwaga: Właściciele serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za sposób w jaki są używane artykuły, bądź podejmowane decyzje na ich podstawie.

Jeżeli lubisz ten artykuł to pomóż nam go rozpowszechnić:

  • Umieść na NK
  • Wykop to
  • Umieść na Flakerze
  • Umieść na GG
Komentarze (0)

Artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Przepisz kod*

Nazwa użytkownika:*

Treść komentarza:*

angry Mr. Green not happy Wink Rolling Eyes Crying or Very sad Embarassed Razz Laughing n n n n n n n n

Reklama ogólnosieciowa