Autor Wiadomość

kama

gość

  • wynajmowałam pokój ,wynajmująca gośka nie zwróciła depozytu ,

    Wysłany: 2011-11-16 00:08:48

  • Cytowanie selektywne

Mam problem z odzyskaniem kaucji ,którą pobrała gośka gimińska z Phipps road 11 , wynajmując mi pokój ,w kwocie 100 funtów, w momencie mojego wyjazdu nie zwróciła mi depozytu w całości tylko 50 f  .. twierdząc ,że nie ma kasy ,ale prześle mi jak najszybciej ,teraz wogóle zero  kontaktu ,telefonu nie odbiera , nie ma zamiaru oddać ,unika  mnie nie odpisuje na sms , w trakcie mojego pobytu w tym pokoju 2 krotnie zginęły mi pieniądze ,poza tym nie było powodu ,żeby kaucji nie oddać ,była przyjacielska , dobra , do rany przyłóż , a  teraz chowa sie jak szczur , ciekawa jestem czy tylko ja mam taki problem , może jest jeszcze ktoś ,kto został w taki sposób przez nią oszukany w biały dzień ,ale wynajmuje pokoje w domu , na który dostaje zasiłek więc nie wolno jej tego robić !!!  co zrobić z taką szują ? może ktoś podpowie 

Szybka odpowiedź
Przepisz kod
Autor:

Emotikony:

angry Mr. Green not happy Wink Rolling Eyes Crying or Very sad Embarassed Razz Laughing n n n n n n n n

Polski język Regulamin |  Reklama |  Partnerzy |  Współpraca |  Stwórz swoją stronę |  O nas |  Kontakt

2006-2010 Infolinia.org, All Right Reserved.