Autor Wiadomość

ania

gość

  • stoke on trent znajomi

    Wysłany: 2010-11-29 01:44:35

  • Cytowanie selektywne

Witam mam na imie Ania :)

 

Chetnie poznam jakichs znajomych, nawiaze przyjazn itp. Jestesmy tu z mezem i synem (8lat) od sierpnia i nie znamy ani jednego rodaka :(( tylko ksiedza z Longton :))

Mieszkamy w Bucknall jesli ktos jest zainteresowany ciekawa znajomoscia to zapraszamy sprobujmy :)

Ania

Majka39

klanowicz

Wiek:

26 Sty 2011

Posty: 3

Skąd: Stoke-on-Trent

  • Wysłany: 2011-01-26 02:30:02

  • Cytowanie selektywne

Witam Aniu:) ja jestem tu od pażdziernika.Mieszkam z moim narzeczonym. On tu jest dłużej i pracuje a ja siedze tylko w domu :( tez nie mam żadnych znajomych Polaków :( czasami to szału mozna dostać ,ani z kim pogadać ani gdzieś wyjśc na pogadanie ..nic..:( jesli Cie zainteresuje znajomośc ze mną ,to odpisz prosze :) podam Ci mojego emaila bedzie łatwiej moze : [email protected] .Pozdrawiam serdecznie:) Maja

Majka39

klanowicz

Wiek:

26 Sty 2011

Posty: 3

Skąd: Stoke-on-Trent

  • Wysłany: 2011-01-29 02:36:04

  • Cytowanie selektywne

Faktycznie ,niby tyle tu ludzi sie wpisało a nikogo nigdy nie ma ...cóż zmykam i ja dobranoc Maja

gabis07

gość

  • Wysłany: 2011-01-31 10:36:24

  • Cytowanie selektywne

Witam!!

Ja mieszkam juz tu prawie 5lat  i wciaz malo mam znajomych z Polski!!Mam synka 3,5 letniego,ktory nie ma zadnych kolegow/kolezanek w jegio wieku.skarbek czesto sie pyta czy poszukam mu kolegi:cry:Przykre jest to ,ze tu Polacy nie sa tak otwarci na nowe znajomosci ,ciezko jest o prawdziwych i bezinteresownych przyjaciol:cry:

Pozdrawiam

Majka39

klanowicz

Wiek:

26 Sty 2011

Posty: 3

Skąd: Stoke-on-Trent

  • Wysłany: 2011-02-03 21:07:14

  • Cytowanie selektywne

Hej:) dokładnie jest tak jak mówisz. Liczą się tylko pozycja i pieniądze! To smieszne!!! Gdzie ci ludzie maja oczy ,serce ,głowę?! Przeciez każdy potrzebuje kontaktu z drugim człowiekiem:) Echhh tylko tyle mozna powiedziec:( pozdrawiam:) Majka

marcus

klanowicz

Wiek:

31 Maj 2011

Posty: 14

Skąd: Stoke-on-Trent

  • Znajomi co to jest ?

    Wysłany: 2011-06-03 12:10:58

  • Cytowanie selektywne

Ludzie do Anglii przyjechali głównie z dwóch powodów;

1. Żeby zarobić pieniądze

2. Żeby uciec od rzeczywistości kraju,dlatego tak szybko się wyobcowali.

Jednak po upływie jakiegoś czasu zaczynają szukać nowych znajomości, kiedyś tu było łatwiej bo istniał Dom Polski, dziś została tylko Parafia, która skupia polaków na mszy i sklepy w których można wymienic informację. Najdoskonalsza w dalszym ciągu jest poczta pantoflowa ponieważ w Stoke mieszka parę tysięcy rodaków najczęściej spotykalą się w zakladach pracy, tam się poznają, wymieniają informację i wzajemnie zapraszają do siebie. Polacy żyjąc dłużej tutaj przejmują kulturę tego miasta i nikną w tłumie. Pozostaje pytanie czy da się to zmienić - muslę, że zależy to tylko od nas samych.

marcus

marcus

klanowicz

Wiek:

31 Maj 2011

Posty: 14

Skąd: Stoke-on-Trent

  • Wysłany: 2011-06-03 13:00:16

  • Cytowanie selektywne

marcus napisał/a:
Ludzie do Anglii przyjechali głównie z dwóch powodów; 1. Żeby zarobić pieniądze 2. Żeby uciec od rzeczywistości kraju,dlatego tak szybko się wyobcowali. Jednak po upływie jakiegoś czasu zaczynają szukać nowych znajomości, kiedyś tu było łatwiej bo istniał Dom Polski, dziś została tylko Parafia, która skupia polaków na mszy i sklepy w których można wymienic informację. Najdoskonalsza w dalszym ciągu jest poczta pantoflowa ponieważ w Stoke mieszka parę tysięcy rodaków najczęściej spotykalą się w zakladach pracy, tam się poznają, wymieniają informację i wzajemnie zapraszają do siebie. Polacy żyjąc dłużej tutaj przejmują kulturę tego miasta i nikną w tłumie. Pozostaje pytanie czy da się to zmienić - myślę, że zależy to tylko od nas samych. marcus

marcus

klanowicz

Wiek:

31 Maj 2011

Posty: 14

Skąd: Stoke-on-Trent

  • Co z tym miastem ?

    Wysłany: 2011-07-22 00:13:31

  • Cytowanie selektywne

Witam.

W klanie miasta Stoke-On-Trent zarejestrowanych jest na chwilę obecną 114 użytkowników. Padały na forum różne propozycje poznania się a może nawet zorganizowania, powoływania stowarzyszen i rózne takie tam propozycje, które pozostały tylko prpozycjami w sferze marzen i nigdy tak naprawdę nie zostały zrealizowane. Wychodzi na to że życie tego miasta skupia się tylko wokół dwóch kościołów oraz szkółki sobotniej. Czy mieszka w tym mieście ktoś kto chciałby to zmienić, kto chciałby w to miasto tchnąć życie. Ktoś kto ma wyobraznię ile wspaniałych rzeczy można zrobić w tak dużym mieściei z tak ogromną rzeszą rodaków. Ktoś kto pokazał by angielskiemu społeczenstwu, że mieszkamy tu, pracujemy i bawimy się. Bo jak na razie to tylko księża angielscy zazdroszczą naszemu proboszczowi, że ma tak wielu wiernych . Kościół nasz zaznaczył swoją obecność w życiu tego miasta może więc nadszedł czas na to byśmy my również pokazali że żyjemy tutaj.Zachęcam do dyskusji na ten temat.

Pozdrawiam.

marcus

 

JUDYTA

gość

  • Wysłany: 2011-07-25 13:32:31

  • Cytowanie selektywne

WITAM. NIE WIEM DLACZEGO ALE WOGÓLE NIE MOGĘ SIĘ TUTAJ ZAREJESTROWAĆ. CO JEST GRANE?

marcus

klanowicz

Wiek:

31 Maj 2011

Posty: 14

Skąd: Stoke-on-Trent

  • Rejestracja

    Wysłany: 2011-07-28 12:03:18

  • Cytowanie selektywne

Witaj 

Myslę, że powinnaś rejestrując imię i maisto wejść na stronę klanu miasta i nacisnąć ikonę dołącz do klanu, jak coś nie zadziała to czytaj podpowiedzi komputera zaznaczone czerwoną gwiazdką co nalezy koniecznie wypełnic 

Pozdrawiam

marcus

Szybka odpowiedź
Przepisz kod
Captcha
Autor:

Emotikony:

angry Mr. Green not happy Wink Rolling Eyes Crying or Very sad Embarassed Razz Laughing n n n n n n n n

Polski język Regulamin |  Reklama |  Partnerzy |  Współpraca |  Stwórz swoją stronę |  O nas |  Kontakt

2006-2010 Infolinia.org, All Right Reserved.