Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
Zmiany w przyznawaniu benefitow
Autor Wiadomość
KorneliaI 
Niemowa
KorneliaI


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Gru 2008
Posty: 2
  Wysłany: Czw Gru 11, 2008 9:31 pm   Zmiany w przyznawaniu benefitow

Wlasnie slyszalam ze sa zmiany w zasilkach, podobno teraz czekac 10 lat :( :: .
Czy ktos cos wie blizej na ten temat?
Mam takze inne pytanie: Wlasnie stracilam prace(masowe zwolnienia).
Pracowalam od 25 kwietnia 2007 roku , od tego czasu posiadam HO , do tej pory pobieralam WTC i CTC . Jestem samotna matka 11-sto letniego dziecka , ktore jest w Polsce. Czy moze mi ktos powiedziec jakie zasilki mi przysluguja? Slyszalam ze w Job Center sa jakies kursy przekwalifikujace dla samotnych rodzicow, nie wiem tylko czy mi to przysluguje
 
 
 
polpen 
Ekspert w Infolinia.org


Dołączył: 20 Cze 2008
Posty: 77
Skąd: Middlesbrough (Anglia)
Wysłany: Sob Gru 13, 2008 10:10 am   Re: Zmiany w przyznawaniu benefitow

KorneliaI napisał/a:
Wlasnie slyszalam ze sa zmiany w zasilkach, podobno teraz czekac 10 lat :( :: .
Czy ktos cos wie blizej na ten temat?
Mam takze inne pytanie: Wlasnie stracilam prace(masowe zwolnienia).
Pracowalam od 25 kwietnia 2007 roku , od tego czasu posiadam HO , do tej pory pobieralam WTC i CTC . Jestem samotna matka 11-sto letniego dziecka , ktore jest w Polsce. Czy moze mi ktos powiedziec jakie zasilki mi przysluguja? Slyszalam ze w Job Center sa jakies kursy przekwalifikujace dla samotnych rodzicow, nie wiem tylko czy mi to przysluguje


Witam,

Jak juz tutaj jedna Pani wspomniala maksymalny okres rozpatrywania podan o zasilki lub ichzmiany to 16 tyg. ale w praktyce trwa to dluzej - nawet do roku ale na pewno nie 10 lat!!

Jezeli chodzi o przyslugujace pani zasilki to jest Children Benefit oraz Job Seekers Allowance (prosze udac sie do Job Centre i tam ubiegac sie o ten zasilek).

Jezeli dziecko przebywa w Polsce to niestety nie nalezy sie Pani CTC.

Pozdrawiam

Pawel
Polpen
 
 
KorneliaI 
Niemowa
KorneliaI


Wiek: 42
Dołączyła: 11 Gru 2008
Posty: 2
Wysłany: Sob Gru 13, 2008 5:04 pm   

[ Dodano: Sob Gru 13, 2008 5:07 pm ]
Dziekuje za odpowiedz .
Babka z CHC powiedzial mi ze nie strace tego zasilku ,ale musze udowodnic iz te pieniadze trafily do dziecka lub jego opiekuna w polsce. Z kolej babka w Jobseekers od razu skierowala mnie po House Benefit ,mieszkam samotnie wiec podobno dostane full czyli
75 f /tyg.
Jesli chodzi o te 10 lat to zle sie wyrazilam . Czytalam ze teraz wchodzi nowa ustawa.
Zasiki beda przyznawane tylko osobom posiadajcym angieski paszport i emigrantom, ktorzy przebywajacym na terenie UK powyzej 10-ciu lat. Niewiem czy jest to mozliwe , czy tez znowu jaksz prpaganda onetu.
Jeszcze raz dziekuje za pomoc Pozdrawiam
 
 
 
twinsplus1 
Nieśmiały
twinsplus1


Dołączyła: 06 Gru 2008
Posty: 15
Skąd: Darlington (Anglia)
Wysłany: Pon Gru 15, 2008 10:40 pm   

KorneliaI napisał/a:
Slyszalam ze w Job Center sa jakies kursy przekwalifikujace dla samotnych rodzicow, nie wiem tylko czy mi to przysluguje


aby miec szanse uczeszczania na taki kurs trzeba miec minimum certyfikat jezykowy na poziomie Entry3 :neutral:
 
 
TYNA
Gość
Wysłany: Czw Kwi 21, 2011 9:31 am   

WITAM.WIE MOZE KTOS O ZMIANACH OD 1 MAJA KTORE ODNOSZA SIE DO HAUSING BENEFIT?CHCEMY Z MEZEM PRZEPROWADZIC SIE NA SWOJE ZE TAK TO UJME ALE JAK SIE OKAZALO MOZE BYC JUZ TROCHE ZA POZNO.ZNA MOZE KTOS JAKIEGOS DOBREGO DORADCE KTORY SIE ZAJMUJE DOFINANSOWANIAMI W LONDYNIE POLNOCNYM?PROSZE O SZYBKA ODPOWIEDZ:)
 
 
Cenzor 
Walka z głupotą ludzką, daje siłe do walki z nią..



Wiek: 43
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 1683
Wysłany: Sro Paź 19, 2011 3:16 pm   Re: DOFINANSOWANIE

GOSC napisał/a:
Jestem na zwolnieniu od maja mam zlamana noge w kosce dostaje wyplaty 91,10 f,czy jest mozliwosc dofinansowania z urzedu zona nie pracuje mam dwoje dzieci zona jest w polsce z dziecmi ja jestem w scotland prosze o pomoc.

Dopóki masz stałe zatrudnienie, wątpię abyś dostał jakieś dofinansowanie od Państwa, ale warto zadzwonić do Jobcenter i zapytać.
_________________
"JUTRO TO DZIŚ - TYLE ŻE JUTRO"
"Różnica między Polską, a Stanami polega jednak na tym, że oni swoich Czerwonych przechowują w rezerwatach, a my w parlamentach." - Janusz Korwin Mikke
 
 
monis
Gość
Wysłany: Nie Lis 06, 2011 2:19 pm   

Witam wszystkich. Mam pytanie chłopak stracił prace- żle się czuł nie dostarczył zwolnienia- sam został zwolniony. Poszukuje pracy w agencjach i czeka. Czy należy mu sie jakieś dofinansowanie do mieszkania bo popadł w długi. Jeśli moze się ubiegac o jakąś pomoc- to jaką? Proszę o pokierowanie, podpowiedzenie co moze zrobic w tej sytuacji.
 
 
Cenzor 
Walka z głupotą ludzką, daje siłe do walki z nią..



Wiek: 43
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 1683
Wysłany: Pon Lis 07, 2011 6:39 am   

monis napisał/a:
Witam wszystkich. Mam pytanie chłopak stracił prace- żle się czuł nie dostarczył zwolnienia- sam został zwolniony. Poszukuje pracy w agencjach i czeka. Czy należy mu sie jakieś dofinansowanie do mieszkania bo popadł w długi. Jeśli moze się ubiegac o jakąś pomoc- to jaką? Proszę o pokierowanie, podpowiedzenie co moze zrobic w tej sytuacji.

Wszystko jest zależne od tego jak długo pracował w tym kraju.
Proponuję zadzwonić do Job center, poprosić o tłumacza jeśli jest taka potrzeba, i zapytać.
Odpowiedź będzie na w kilka minut, poza tym od razu można otrzymać należne benefity.
Numer tel : 0800 055 6688
Najlepiej dzwonić ze stacjonarnego telefonu - najtaniej.
Pozdrawiam.
_________________
"JUTRO TO DZIŚ - TYLE ŻE JUTRO"
"Różnica między Polską, a Stanami polega jednak na tym, że oni swoich Czerwonych przechowują w rezerwatach, a my w parlamentach." - Janusz Korwin Mikke
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie |
Strona wygenerowana w 0,2 sekundy. Zapytań do SQL: 15
Reklama