Praca Ogloszenia Katalog Polspec Poradnik Zapytaj eksperta Logo: Infolinia.org mapa galeria galeria czat Forum randka

Znajdujesz się na forum ogólnym o Wielkiej Brytanii. Jeżeli chcesz napisać o czymś co dotyczy twojego miasta, wtedy przejdź do odpowiedniego forum o twoim mieście, które znajdziesz w jednej z poniższych kategorii:

Walia, Anglia, Szkocja.
 Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

aaaa
Poprzedni temat «» Następny temat
Zasilki WTC i CHTC
Autor Wiadomość
filip 
Niemowa
villi75


Wiek: 35
Dołączył: 23 Paź 2008
Posty: 3
Skąd: Manchester (Anglia)
Wysłany: Czw Paź 23, 2008 4:55 pm   Zasilki WTC i CHTC

Witam.Moj problem jest nastepujacy.15 miesiecy temu, tj. 20.07.2007r.zlozylem wniosek o WTC i CHTC.Przez te wszystkie miesiace wypelnilem i odeslalem wszystkie dokumenty jakie ode mnie wymagali, wlacznie z NIN mojej zony,ktora wtedy jeszcze byla w Polsce.04.07.2008r. przyjechala do mnie zona z dziecmi ( na stale ), o czym powiadomilem urzad telefonicznie i listownie.Dzwonie tam raz w miesiacu a oni mowia mi, ze sprawa jest rozpatrywana i powinienem czekac. Nie wiem co mam dalej z tym robic. Pozdrawiam
 
 
polpen 


Dołączył: 20 Cze 2008
Posty: 70
Skąd: Middlesbrough (Anglia)
Wysłany: Pon Paź 27, 2008 6:06 pm   Re: Zasilki WTC i CHTC

filip napisał/a:
Witam.Moj problem jest nastepujacy.15 miesiecy temu, tj. 20.07.2007r.zlozylem wniosek o WTC i CHTC.Przez te wszystkie miesiace wypelnilem i odeslalem wszystkie dokumenty jakie ode mnie wymagali, wlacznie z NIN mojej zony,ktora wtedy jeszcze byla w Polsce.04.07.2008r. przyjechala do mnie zona z dziecmi ( na stale ), o czym powiadomilem urzad telefonicznie i listownie.Dzwonie tam raz w miesiacu a oni mowia mi, ze sprawa jest rozpatrywana i powinienem czekac. Nie wiem co mam dalej z tym robic. Pozdrawiam


Witam,

Prosze zapytac sie konkretnie, kiedy dadza panu odpowiedz. Nie zaszkodzi tez jeszcze raz wypelnic formularz jezeli jest taka mozliwosc.
Pazdziernik to miesiac rozliczen rocznych wiec w Inland and Revenue maja duzo pracy. Nalezy tez uzbroic sie w cierpliwosc gdyz rozpatrywanie moze trwac nawet kilka miesiecy

pozdrawiam
pawel
polpen
 
 
twinsplus1 
Nieśmiały
twinsplus1


Dołączyła: 06 Gru 2008
Posty: 13
Skąd: Darlington (Anglia)
Wysłany: Sob Gru 06, 2008 4:15 pm   

polpen napisał/a:
Nie zaszkodzi tez jeszcze raz wypelnic formularz jezeli jest taka mozliwosc.

odradzam taki manerw, jesli Pan to zrobi potraktuja to jako wniosek z nowa data i przepadnie panu poprzedni okres oczekiwania - krotka mowiac straci pan wszystko na co cierpliwie czekal przez tyle miesiecy :Oops:
 
 
filip 
Niemowa
villi75


Wiek: 35
Dołączył: 23 Paź 2008
Posty: 3
Skąd: Manchester (Anglia)
Wysłany: Sob Gru 13, 2008 5:38 pm   

twinsplus1 napisał/a:
polpen napisał/a:
Nie zaszkodzi tez jeszcze raz wypelnic formularz jezeli jest taka mozliwosc.

odradzam taki manerw, jesli Pan to zrobi potraktuja to jako wniosek z nowa data i przepadnie panu poprzedni okres oczekiwania - krotka mowiac straci pan wszystko na co cierpliwie czekal przez tyle miesiecy :Oops:


Chyba ma Pan rację ale licząc grudzień, to już 17 miesięcy jak rozpatrują nasz wniosek.Tydzień temu przysłali mi pismo,że sprawa jest w toku i powiadomią mnie o jej zakończeniu.Szczerze mówiąc nie wiem co o tym wszystkim myśleć.
 
 
twinsplus1 
Nieśmiały
twinsplus1


Dołączyła: 06 Gru 2008
Posty: 13
Skąd: Darlington (Anglia)
Wysłany: Pon Gru 15, 2008 10:34 pm   

tak na poczatku mam na imie Monika :okii:
i jedno pytanko, czy pisales juz kiedys zazalenie, jesli nie to napisz nie zaszkodzi :!:
 
 
filip 
Niemowa
villi75


Wiek: 35
Dołączył: 23 Paź 2008
Posty: 3
Skąd: Manchester (Anglia)
Wysłany: Sob Gru 20, 2008 9:44 am   

twinsplus1 napisał/a:
tak na poczatku mam na imie Monika :okii:
i jedno pytanko, czy pisales juz kiedys zazalenie, jesli nie to napisz nie zaszkodzi :!:


Pisałem dwa zażalenia, bez żadnego skutku.
 
 
ziut964 
Niemowa
ziut964


Dołączył: 14 Sty 2009
Posty: 1
Skąd: Glasgow (Szkocja)
Wysłany: Sro Sty 14, 2009 3:25 pm   

Witam, mam pytanie. Pobieram WTC, żona korzysta z pomocy psychologa, ma zdiagnozowaną depresję. Nasze dochody są skromne, spłacamy zadłużenie CT oraz zadłużenie mieszkania. Ja jestem pracownikiem agencyjnym, żona pracuje na etacie w collegu. Czy możemy ubiegać się o jakiś zasiłek?
 
 
beataps1
Niemowa


Dołączył: 10 Mar 2009
Posty: 1
Wysłany: Sro Mar 11, 2009 9:13 am   

obecnie pracuje 36 godz tygodniowo stawka 6 f za godzine. pobieram chaild benefit i working tax . czy jesli zmniejsze liczbe go dzin do 24 dostane wieksza kwote zasilkow, czy nie ma to wplywu na wielkosc.
 
 
polpen 


Dołączył: 20 Cze 2008
Posty: 70
Skąd: Middlesbrough (Anglia)
Wysłany: Sro Mar 11, 2009 9:04 pm   

beataps1 napisał/a:
obecnie pracuje 36 godz tygodniowo stawka 6 f za godzine. pobieram chaild benefit i working tax . czy jesli zmniejsze liczbe go dzin do 24 dostane wieksza kwote zasilkow, czy nie ma to wplywu na wielkosc.


Witam,

nie dostanie Pan wiekszego zasilku a wrecz przeciwnie moga go Panu zmniejszyc proporcjonalnie do ilosci godzin o ktore mniej Pan pracuje

Pozdrawiam

Polpen
 
 
paolka
Niemowa


Dołączył: 03 Cze 2009
Posty: 5
Skąd: Leicester (Anglia)
Wysłany: Pią Cze 05, 2009 3:56 pm   

witam jestem mloda mama zyjaca w lester moj partner przyjechal tutaj nas sciagnal i teraz dostajemy wtc chwc i chb i on pracuje teraz na kontrakcie.ja siedze z dziecmi malymi w domu czy nalezy mi sie jakis srodek pieniazny z tej okazji nie mam 24 lat i nie moge pracowac bo dzieci maja 2i4 lata:)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

| Furniture Hire | - anime
Strona wygenerowana w 0,23 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Reklama