Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
zasilki
Autor Wiadomość
nicola745 
Niemowa


Wiek: 31
Dołączyła: 28 Lis 2009
Posty: 1
Skąd: Londyn (Anglia)
  Wysłany: Sob Lis 28, 2009 6:40 pm   zasilki

Witam!mam 3 letnia corke i jestem obecnie w 6 miesiacu ciazy dostaje child tax credit i working tax credit bo pracuje 20h tygodniowo.Mam taki problem bo chce sie starac o Maternity Allowance czy jak juz go bede dostawac to czy mi nie wstrzymia child tax credit i working tax credit?? pomozcie jak cos wiecie na ten temat.... :(
 
 
 
polpen 
Ekspert w Infolinia.org


Dołączył: 20 Cze 2008
Posty: 77
Skąd: Middlesbrough (Anglia)
Wysłany: Sro Gru 02, 2009 7:40 pm   

Szanowna Pani,

Nie odbiora Pani benefiów, sa one przyznawane odzielnie i nie maja nic wspolnego z maternity payment.
pozdrawiam
pawel
polpen
 
 
ja
Gość
Wysłany: Czw Lut 04, 2010 10:25 pm   

od lipca 2009 do stycznia2010 miałem umowę o prace od 1 lutego2010 zarejestrowałem sie jako bezrobotny 3 lutego pekł mi wrzud zoładka i jestem po operacjii czy man prawo do zasiłku chorobowego i na jak długo
 
 
ja
Gość
Wysłany: Czw Lut 04, 2010 10:25 pm   

od lipca 2009 do stycznia2010 miałem umowę o prace od 1 lutego2010 zarejestrowałem sie jako bezrobotny 3 lutego pekł mi wrzud zoładka i jestem po operacjii czy man prawo do zasiłku chorobowego i na jak długo
 
 
soleil
Gość
Wysłany: Wto Lut 16, 2010 12:06 pm   zasilki

Witam serdecznie, mam takie pytanie :pracuje w Anglii od 2006r , obecnie przebywam na urlopie macierzynskim. Pobieramy z mezem child benefit i tax child benefit. Po urlopie nie chce wracac do pracy a zajac sie wychowaniem dziecka przynajmniej do ukonczenia przez niego 3 lat. Czy jesli zrezygnuje sama z pracy bedzie mi sie nalezalo jakies dodatkowe wsarcie finansowe? Czy jesli nie wyraze zgody na prace ponad 48h tygodniowo i pracodawca mnie zwolni bede w 'lepszej' sytuacji. Prosze mi doradzic jak to najlepiej rozwiazac i czy oczywiscie jako osoba bezrobotna wychowujaca dziecko moge liczyc na jakis dodatkowy zasilek? Dziekuje za odpowiedz. Pozdrawiam.
 
 
lukasz12 
Niemowa


Dołączył: 15 Paź 2013
Posty: 1
Skąd: Warszawa (Mazowieckie)
Wysłany: Wto Paź 15, 2013 3:39 pm   

Witam, jesteśmy małżeństwem, mamy po 26 lat i przebywamy w Wielkiej Brytani od 7 miesięcy. Obydwoje pracujemy. Kasia jest w 3 miesiącu ciąży. Pracuje przez agencje w fabryce lecz w momencie gdy fabryka dowiedziała się że jest w ciąży ma problem z praca i jest notorycznie odwoływana. Nie dostajemy żadnych dodatków finansowych, benefitów, zasiłków. Nasze pytanie jest krótkie:
O jakie dodatki, zasiłki, benefity możemy się starać?

[ Dodano: Wto Paź 15, 2013 4:40 pm ]
Witam, jesteśmy małżeństwem, mamy po 26 lat i przebywamy w Wielkiej Brytani od 7 miesięcy. Obydwoje pracujemy. Kasia jest w 3 miesiącu ciąży. Pracuje przez agencje w fabryce lecz w momencie gdy fabryka dowiedziała się że jest w ciąży ma problem z praca i jest notorycznie odwoływana. Nie dostajemy żadnych dodatków finansowych, benefitów, zasiłków. Nasze pytanie jest krótkie:
O jakie dodatki, zasiłki, benefity możemy się starać??
 
 
Cenzor 
Walka z głupotą ludzką, daje siłe do walki z nią..



Wiek: 43
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 1683
Wysłany: Pią Paź 18, 2013 1:42 pm   

Z tego co mi wiadomo, dopiero gdy urodzi Wam się pociecha, możecie otrzymać zapomogę na dziecko w wysokości około 80f na miesiąc.
Poza tym aby ubiegać się o jakiekolwiek zasiłki - benefity w tym kraju, trzeba mieć przepracowane minimum rok, ciągłej pracy.
_________________
"JUTRO TO DZIŚ - TYLE ŻE JUTRO"
"Różnica między Polską, a Stanami polega jednak na tym, że oni swoich Czerwonych przechowują w rezerwatach, a my w parlamentach." - Janusz Korwin Mikke
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie |
Strona wygenerowana w 0,18 sekundy. Zapytań do SQL: 22
Reklama