Praca Ogloszenia Katalog Polspec Poradnik Zapytaj eksperta Logo: Infolinia.org mapa galeria galeria czat Forum randka

Znajdujesz się na forum ogólnym o Wielkiej Brytanii. Jeżeli chcesz napisać o czymś co dotyczy twojego miasta, wtedy przejdź do odpowiedniego forum o twoim mieście, które znajdziesz w jednej z poniższych kategorii:

Walia, Anglia, Szkocja.
 Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

aaaa
Poprzedni temat «» Następny temat
zasiłek
Autor Wiadomość
bienia 
Niemowa


Dołączyła: 29 Cze 2008
Posty: 5
Skąd: Cambridge (Anglia)
Wysłany: Nie Cze 29, 2008 6:28 pm   zasiłek

mam niepełnosprawne dziecko,chcemy wyjechać na wakacje ,czy możemy dostać pieniądze pokrywające koszt wyjazdu
 
 
anoka1 
Niemowa
anoka1


Wiek: 32
Dołączyła: 03 Lip 2008
Posty: 1
Wysłany: Czw Lip 03, 2008 4:48 pm   

witam , mam prośbę dotyczącą wyjasnienia sytuacji . przez rok pracowalam w anglii na pelen etat jednoczesnie pobierając child benefit, od tego roku z powodów zdrowotnych dziecka które jest w Polsce przeszlam u tegoz pracodawcy na tzw bank staff, w sumie miesiecznie wyrabiam 80 godzin, chce zaznaczyc ze nie zostam zwolniona, nadal płace tax, numer insurans mam ten sam, tyle ze pracuje duzo mniej godzin wiec i insurance i tax jest mniejszy.czesciej jestem w polsce, nigdy moja nieobecnosc w anglii nie przekracza miesiąca,ades staly mm w anglii.ale...otzymalam list z child benefit czy nadal pracuje, czy mój nr ins jest ten sam - tak , ale czy będąc bank staff mogę pbierac child benefit. Prosze o odpowiedz, obawiam sie ze moze będe zmuszona oddać pieniądze?!!! ( nie pobieram zadnych innych świadczeń prócz child benefit)
_________________
anoka1
 
 
polpen 


Dołączył: 20 Cze 2008
Posty: 70
Skąd: Middlesbrough (Anglia)
Wysłany: Czw Lip 10, 2008 9:53 pm   

Witam dziękuję za pytanie.

Proszę się nie obawiać. Nikt nie ma prawa odebrać Pani zasiłku na dziecko. Należy się ono każdemu kto w Anglii posiada dziecko i pokrywa koszty jego utrzymania.

Pozdrawiam

Paweł
 
 
twinsplus1 
Nieśmiały
twinsplus1


Dołączyła: 06 Gru 2008
Posty: 13
Skąd: Darlington (Anglia)
Wysłany: Sob Gru 06, 2008 5:26 pm   

anoka1 napisał/a:
w sumie miesiecznie wyrabiam 80 godzin
nalezy sie Pani rowniez z tego tytulu working tax credit i child tax credit, oraz na pani miejscu zlozylabym wniosek o housing benefit i council tax benefit
 
 
polpen 


Dołączył: 20 Cze 2008
Posty: 70
Skąd: Middlesbrough (Anglia)
Wysłany: Nie Gru 07, 2008 10:41 pm   

twinsplus1 napisał/a:
anoka1 napisał/a:
w sumie miesiecznie wyrabiam 80 godzin
nalezy sie Pani rowniez z tego tytulu working tax credit i child tax credit, oraz na pani miejscu zlozylabym wniosek o housing benefit i council tax benefit


Witam,

Nie jestem pewien co do working tax credit bo to zalezy od zarobkow. Jezeli przekraczaja 12000 rocznie to raczej working tax credit nie zostanie przyznany. Zgadzam sie natomiast co do pozostalych benefitow.

Pozdrawiam

Pawel
Polpen
 
 
twinsplus1 
Nieśmiały
twinsplus1


Dołączyła: 06 Gru 2008
Posty: 13
Skąd: Darlington (Anglia)
Wysłany: Pon Gru 08, 2008 7:37 pm   

12000 dla osoby samotnej, 15000 dla pary taki jest gorny limit, w sumie nie napisalas czy jestes samotna mama
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

| Furniture Hire |
Strona wygenerowana w 0,21 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Reklama