Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
wstrzymany child benefit
Autor Wiadomość
Gość

Wysłany: Nie Lis 08, 2009 8:26 am   wstrzymany child benefit

wstrzymano mi child benefit ktury otrzymywalem od 2 lat,pol roku temu zmienilem pracodawce,z listu jaki dostalem z urzedu dowiedzialem sie ze to bylo powodem i kazano mi dostarczyc dokumenty potwierdzajace nowe zatrudnienie,6 tygodni temu wyslalem listem poleconym wymagane dokumenty,ile trwa okres rozpatrywania? bo teraz na kazdy moj tel mnie zbywaja i kaza czekac,czy jest jakis okereslony czas?
 
 
Agnieszka1111 
Niemowa


Dołączyła: 13 Paź 2009
Posty: 5
Skąd: Liverpool (Anglia)
Wysłany: Wto Lis 10, 2009 2:14 pm   

Proponuję z tym problemem udać się do Citizens Advice Bureau .
Tam powinni zająć się tą sprawą na miejscu i udzielić odpowiedzi po konsultacji telefonicznej.
Tak miałam w podobnym przypadku.
 
 
anieliczka 
Anieliczka


Dołączyła: 08 Lip 2009
Posty: 661
Skąd: Northampton (Anglia)
Wysłany: Pią Lis 13, 2009 2:45 am   

mam podobny problem, dziś dzwoniłam do urzędu i dowiedziałam się, że procedura przywrócenia tego benefitu trwa 12 tygodni, ale potem wypłacają cały benefit z zaległościami, ale i tak proponuję się udać do CAB.
_________________
http://anielska.blog.pl/
 
 
krocik 
Niemowa


Dołączył: 14 Paź 2009
Posty: 3
Skąd: Southampton (Anglia)
Wysłany: Pią Lis 13, 2009 11:35 am   

dzieki za odpowiedz bylem dzisiaj w tym biurze,dzwonili do urzedu i jak wyzej kolezanka odpowiedziala mam czekac do 12 tygodni na przywrucenie benefitu
 
 
czarnapaulina19 
Niemowa


Dołączyła: 21 Lis 2009
Posty: 1
Skąd: Warszawa (Mazowieckie)
Wysłany: Sob Lis 21, 2009 3:18 pm   

co zrobić mam gdy mój maz przebywajacy w llanelli pobiera zasiłek rodzinny na dwoje dzieci i nie przysyła go od dłuzszego czasu na dzieci. Ja przebywam w polsce poradzcie mi gdzie mam sie zgłosić aby ten zasiłek docierał do moich dzieci do polski.
 
 
gosc
Gość
Wysłany: Czw Lis 26, 2009 10:07 am   

do polski to oni go nie benda wysylac jedynie co morzna zrobic to napisac do urzedu ze maz pobiera a nie przekazuje go na dzieci,wstrzymaja mu i nie bendzie dostawal az nie udowodni ze pieniadze docieraja do polski
 
 
gosc
Gość
Wysłany: Czw Lis 26, 2009 10:08 am   

do polski to oni go nie benda wysylac jedynie co morzna zrobic to napisac do urzedu ze maz pobiera a nie przekazuje go na dzieci,wstrzymaja mu i nie bendzie dostawal az nie udowodni ze pieniadze docieraja do polski
 
 
gosc
Gość
Wysłany: Czw Lis 26, 2009 10:09 am   

do polski to oni go nie benda wysylac jedynie co morzna zrobic to napisac do urzedu ze maz pobiera a nie przekazuje go na dzieci,wstrzymaja mu i nie bendzie dostawal az nie udowodni ze pieniadze docieraja do polski
 
 
Gość

Wysłany: Czw Lis 26, 2009 10:12 am   

mozna napisac po polsku na adres CHILD BENEFIT OFFICE,WASHINGTON,NE88 1ZB
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie |
Strona wygenerowana w 0,15 sekundy. Zapytań do SQL: 15
Reklama