Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
homofis
Autor Wiadomość
julia1 
Niemowa


Dołączyła: 13 Sie 2010
Posty: 4
  Wysłany: Nie Sie 15, 2010 10:45 pm   homofis

Proszę o odpowiedź. Pracuję w Manchester od grudnia 2009r. Mam inszurans jednak nie załatwiłam homofisu ze względów finansowych. Obecnie jestem w trakcie załatwiania tego tematu. Poproszono mnie o dosłanie oryginału poświadczenia od pracodawcy o zatrudnieniu. W zaświadczeniu tym mam potwierdzenie, że pracuję od grudnia 2009r. Czy homofis zaliczy mi ten termin?I czy zasiłek dla dziecka o który staramsię od lutego br. będzie mi wypłacony? Dziękuję z góry za odpowiedź. Pozdrawiam.
 
 
nemo-nemo 


Wiek: 40
Dołączył: 23 Paź 2009
Posty: 990
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Pon Sie 16, 2010 10:32 pm   

Home Office powinien zaliczyć ci okres pracy od początku pracy w UK, niestety jeśli chodzi o zasiłek dla dziecka, to wyrównanie jest tylko 3 miesiące wstecz.
 
 
 
Gość

Wysłany: Wto Sie 17, 2010 8:16 am   

nemo-nemo napisał/a:
Home Office powinien zaliczyć ci okres pracy od początku pracy w UK, niestety jeśli chodzi o zasiłek dla dziecka, to wyrównanie jest tylko 3 miesiące wstecz.


Witam .Jestem w dziwnej sytuacji ponieważ nie otrzymałam decyzji na zasiłek dla dziecka a w miesiącu maju wpłynęło mi na konto 20 funtów. Później poproszono mnie o uzupełnienie homofisu. Nie rozumie o co chodziło z tymi 20 funtami. Telefonicznie otrzymałam odpowiedź ,że pozostałe wyrównanie dostanę kiedy pracodawca pomoże mi załatwić homofis. Wcześniej otrzymałam pismo ,że przyznali dziecku 20 funtów tygodniowo od grudnia 2009r.(ale nie była to decyzja. W piśmie napisano ,że dopóki nie uzupełnię homofisu to warunkowo ma dziecko przyznane do grudnia 2011r. Czy tutaj powstało jakieś zamieszanie?Czy może mi Pan udzielić porady , czy powinnam czekać cierpliwie czy napisać pismo proszące o wyjaśnienie tej sytuacji.
Dziękuję za wcześniejszą odpowiedź i proszę o odpowiedź na w/w pytanie. Pozdrawiam.
 
 
nemo-nemo 


Wiek: 40
Dołączył: 23 Paź 2009
Posty: 990
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Wto Sie 17, 2010 8:34 pm   

Z tego co widzę, to zamieszania nie ma żadnego. Ponieważ brakuje w dokumentacji informacji o rejestracji w Home Office a państwo nie chce pozostawić dziecka bez środków do życia (sic!) przyznano te 20 funtów. Teraz należy jak najszybciej załatwić sprawy WRS z Home Office i listem poleconym za potwierdzeniem odbioru podesłać im brakujące dokumenty. Należy pamiętać aby w liście załączonym do dosyłanych dokumentów napisać im nr CHB. Tak jak pisałem wcześniej wyrównanie wypłacane jest do 3 miesięcy wstecz.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie |
Strona wygenerowana w 0,15 sekundy. Zapytań do SQL: 15
Reklama