Znajdujesz się na forum miasta lokalnego. Wszystkie tematy tutaj poruszane powinny dotyczyącego miasta i najbliższej okolicy. Wszystkie pozostałe tematy można pisać forum ogólnym w tematach:

Polska, Pogaduchy HydePark, Praca, Mieszkanie, Biznes w Wielkiej Brytanii, Turystyka, Różne, Oszustwa, Humor, Film i muzyka, Zapytaj eksperta, Wydarzenia i imprezy, Wesele, Nasze hobby, Propozycje.
 Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
Zakładka PRACA i OGŁOSZENIA
Autor Wiadomość
kronos 
forum-brukarskie.pl



Wiek: 38
Dołączył: 14 Maj 2008
Posty: 336
Wysłany: Czw Maj 22, 2008 6:00 pm   Zakładka PRACA i OGŁOSZENIA

Tylko pytanie.
Czy w zakładce PRACA będą się znajdować tylko ogłoszenia agencji czy ogólnie wszystkie ogłoszenia urzytkowników?
Jeśli tylko z agencji to trzeba dodać coś w nagłówku, że PRACA Z AGENCJI czy coś podobnego,jeśli ogólnie wszystkie ogłoszenia to będziemy dublować zakładkę OGŁOSZENIA i powstanie zamęt.
Jak narazie to na pierwszy rzut okiem praca to będzie się kojarzyć z ogłoszeniami tylko o pracy, jak dla mnie.
Co sądzisz o tym Dawid ?
 
 
Dawid 



Wiek: 35
Dołączył: 18 Cze 2006
Posty: 890
Skąd: Cardiff (Walia)
Wysłany: Czw Maj 22, 2008 9:19 pm   

serwis o pracy ma byc tylko dla agencji, widac to jak ktos chce sie zarejestrowac, bo regulamin jest inny, mozna dopisac na stronie logowanie ze serwis jest tylko dla agencji

w serwisie ogloszeniowym jest tez praca, ale to jest dla zwyklych uzytkownikow, aby mogli dodac oferte

o to ci chodzilo? bo nie wiem czy zrozumialem twoje pytanie
_________________
________________________
Największa sieć stron o miastach Wielkiej Brytanii - Dołącz do nas, zacznij prowadzić swój własny serwis.
 
 
 
kronos 
forum-brukarskie.pl



Wiek: 38
Dołączył: 14 Maj 2008
Posty: 336
Wysłany: Pią Maj 23, 2008 5:19 am   

Zrozumiałem iż PRACA jest wyłącznie dla agencji, a ogłoszenia o pracy dla użytkowników. Zresztą to chyba jasne , lecz czy nie lepiej nazwać jakoś zakładki dla agencji może ( praca u pośrednika lub praca z agencji).
Może inni mają pomysły na tą kwestie. Mam takie odczucie dla przeglądających może być to zmyłka i zniechęcenie. ( ale to tylko moja sugestia, więc kto pyta nie błądzi :) )
Sądzę że trzeba pisać o takich sprawach, które dotyczą wszystkich serwisów.

Prowadziłem już niejeden serwis więc wiem jak jest z użytkownikami :)
 
 
Dawid 



Wiek: 35
Dołączył: 18 Cze 2006
Posty: 890
Skąd: Cardiff (Walia)
Wysłany: Pią Maj 23, 2008 8:14 am   

problem w tym ze nazwa nie moze byc za dluga, a praca jest w sam raz i mowi o czym jest serwis
ja mysle ze w samym serwisie sie napisze, ale jeszcze nie wiem gdzie i co
_________________
________________________
Największa sieć stron o miastach Wielkiej Brytanii - Dołącz do nas, zacznij prowadzić swój własny serwis.
 
 
 
kronos 
forum-brukarskie.pl



Wiek: 38
Dołączył: 14 Maj 2008
Posty: 336
Wysłany: Pią Maj 23, 2008 1:32 pm   

aha to fajnie

jeszcze jedno pytanko, jestem trochę upierdliwy :)
Co do katalogu firm, kolor zielony chyba nie pasuje do pomarańczowego trochę za jasny, jak zobaczysz na zakładkę "instytucje publiczne" to wynik w linku "ambasady i konsulaty- 4" jest mało widoczny, jak dla mnie to się zlewa z całością.
Po tym poście to chyba mnie obrzucają pomidorami :D :D:D
_________________
www.forum-brukarskie.pl
 
 
Dawid 



Wiek: 35
Dołączył: 18 Cze 2006
Posty: 890
Skąd: Cardiff (Walia)
Wysłany: Pią Maj 23, 2008 1:56 pm   

spoko, masz racje torche sciemnc trzeba, zapisze sobie (zmiany kosmetyczne beda robione w blizej nieokreslonej przyslosci, bo nie mam teraz wazniejsze rzeczy)
_________________
________________________
Największa sieć stron o miastach Wielkiej Brytanii - Dołącz do nas, zacznij prowadzić swój własny serwis.
 
 
 
kronos 
forum-brukarskie.pl



Wiek: 38
Dołączył: 14 Maj 2008
Posty: 336
Wysłany: Pią Maj 23, 2008 2:33 pm   

Jak zwykle zabiegany
Odpocznij sobie i wyjdź na piwko w ładny dzień jak dziś
 
 
Dawid 



Wiek: 35
Dołączył: 18 Cze 2006
Posty: 890
Skąd: Cardiff (Walia)
Wysłany: Pią Maj 23, 2008 3:35 pm   

ta, jade na caly weekend odpoczac :) :pijak: ze znajomymi

tylko zeby pogoda byla, bo na rowerach mamy jezdzic
_________________
________________________
Największa sieć stron o miastach Wielkiej Brytanii - Dołącz do nas, zacznij prowadzić swój własny serwis.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie |
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Reklama