Znajdujesz się na forum miasta lokalnego. Wszystkie tematy tutaj poruszane powinny dotyczyącego miasta i najbliższej okolicy. Wszystkie pozostałe tematy można pisać forum ogólnym w tematach:

Polska, Pogaduchy HydePark, Praca, Mieszkanie, Biznes w Wielkiej Brytanii, Turystyka, Różne, Oszustwa, Humor, Film i muzyka, Zapytaj eksperta, Wydarzenia i imprezy, Wesele, Nasze hobby, Propozycje.
 Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
Witka Krajany w NOTTINGHAM
Autor Wiadomość
kayzer.soze 
Niemowa


Dołączył: 26 Paź 2007
Posty: 2
Wysłany: Pią Paź 26, 2007 7:45 pm   Witka Krajany w NOTTINGHAM

Mam ogolne pytania dotyczace przyjazdu do Nottingham.

1.Czy z East Midlands kursuja jakies (napewno hehehe :) ) autobusy i w jakiej sa cenie (mniej wiecej) sa bilety ???

2.Co do zakwaterowania ile wynosi czynsz tygodniowy w przyzwoitych warunkach (pokoj) ???

3.Napewno trzeba miec cos ka€€€y na, start jaka suma wchodzi w gre ( w przyblizeniu) ???

Bede Bardzo wdzieczny za odpowiedz

Pozdrawiam Kayzer.Soze :okii:
 
 
gregor 



Wiek: 35
Dołączył: 23 Sie 2007
Posty: 126
Skąd: Leicester (Anglia)
Wysłany: Sob Paź 27, 2007 4:50 pm   

Jezeli chodzi o autobus z lotniska to polecam : http://nottingham.infolin...id=14&Itemid=72
Pokoj powinienien Ciebie wyniesc okolo 50 - 60 funtow za tydzien. No a co do kasy to chyba czym wiecej tym lepiej :Scared: Ja mialem na poczetku 400 funtow i starczylo , nie wiem jak u innych
 
 
kayzer.soze 
Niemowa


Dołączył: 26 Paź 2007
Posty: 2
Wysłany: Nie Paź 28, 2007 8:54 pm   Nottingham

Wielkie dzieki gregor :brawoo: za rzetelna pomoc!! A jakie sa ceny biletow na Forrest Footbol Club??

Pozdrawiam Kayzer Soze
 
 
natuusia
Nieśmiały


Dołączył: 03 Mar 2008
Posty: 17
Wysłany: Wto Kwi 01, 2008 3:47 pm   

ja na wstepie mialam tylko 100 funtow i tez starczylo:)tylko ze mieszkalam u wujka, ktory ma tu dom czyli nic nie placilam za pokoj i prace znalazlam na drugi dzien:)))takie glupie szczescie.pozdrowionka :lolek2:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie | - anime
Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Reklama