Znajdujesz się na forum miasta lokalnego. Wszystkie tematy tutaj poruszane powinny dotyczyącego miasta i najbliższej okolicy. Wszystkie pozostałe tematy można pisać forum ogólnym w tematach:

Polska, Pogaduchy HydePark, Praca, Mieszkanie, Biznes w Wielkiej Brytanii, Turystyka, Różne, Oszustwa, Humor, Film i muzyka, Zapytaj eksperta, Wydarzenia i imprezy, Wesele, Nasze hobby, Propozycje.
 Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
Witam
Autor Wiadomość
Kropka
Gość
Wysłany: Sob Wrz 25, 2010 3:00 pm   

Hmm szkoda może jakoś się odnajdę....
 
 
iza20ar
Gość
Wysłany: Sro Mar 23, 2011 8:38 am   

marta20 napisał/a:
ja mieszkam na south oxhey,i jak jestem na high street to fakt przyznaje slychac duzo polakow,ale ciesze sie ze ktos pomyslal o takiej stronce...watford...fajnie fajnie...pozdrawiam :okii: :okii: :okii:


Hej Marta20! Ja tez mieszkam w South Oxhey, moze jakos sie poznamy?
Pozdrawiam Iza
 
 
hEJA
Gość
  Wysłany: Pią Maj 13, 2011 11:04 am   cZY JEST TU KTOŚ ŻYWY

Hej od paru miesięcy mieszkam w Watford.
http://watford.blox.pl/ :okii:
 
 
ANia
Gość
Wysłany: Wto Maj 17, 2011 6:49 pm   

ja jestem ;p
 
 
osmiorniczka8 
Niemowa


Wiek: 31
Dołączyła: 02 Cze 2011
Posty: 3
Skąd: Watford (Anglia)
Wysłany: Czw Cze 02, 2011 5:18 pm   

Hmm zarejstrowalam sie bo myslalam ze tocza sie tu zywe dyskusje, a tu okrutna cisza !! szkoda

[ Dodano: Czw Cze 02, 2011 6:21 pm ]
Hmm zarejstrowalam sie bo myslalam ze tocza sie tu zywe dyskusje, a tu okrutna cisza !! Szkoda, a moze jeszcze ktos tu zaglada...moze jakas mamuska z malenstwem na jakies spacerki chcialaby sie spiknac :)
 
 
 
nemo-nemo 


Wiek: 42
Dołączył: 23 Paź 2009
Posty: 989
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Czw Cze 02, 2011 5:46 pm   

witam.
Dyskusje sie toczą i toczyc moga, podaj tylko temat do dyskusji.
 
 
 
osmiorniczka8 
Niemowa


Wiek: 31
Dołączyła: 02 Cze 2011
Posty: 3
Skąd: Watford (Anglia)
Wysłany: Czw Cze 02, 2011 6:41 pm   

Hmm no ja ostatnio przerabiam teorie spisku :) rzadu amerykanskiego hihihih a mianowicie sa to szczepionki :) jestem na etapie "mloda mama" duzo czytam na ten temat i ogolnie mam spory dylemat, szczepic czy tez nie szczepic :)
 
 
 
nemo-nemo 


Wiek: 42
Dołączył: 23 Paź 2009
Posty: 989
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Pią Cze 03, 2011 12:36 am   

Temat szczepionek i leków, to temat rzeka. Szczepionki praktycznie wszędzie mają swoich zwolenników i przeciwników. Tragiczne jest to, że przeciwnicy szczepienia wykorzystują każde wystąpienie skutków ubocznych rozdmuchując ta kwestie na wielką skalę.
Ja byłem szczepiony w dzieciństwie i żyję. Nie wiem czy wtedy były i czy w ogóle są szczepienia przeciwko ospie, w dzieciństwie na nią nie chorowałem za to dopadło mnie jak miałem 20-kilka lat i powiem ci, że to było dla mnie dosyć traumatyczne przeżycie.
cały problem polega na tym, że wszystkie choroby wieku dziecięcego u osób dorosłych maja dużo gwałtowniejszy przebieg i może dojść do poważnych powikłań.
Jesli dziecko jest zdrowe to dlaczego nie szczepić?
 
 
 
osmiorniczka8 
Niemowa


Wiek: 31
Dołączyła: 02 Cze 2011
Posty: 3
Skąd: Watford (Anglia)
Wysłany: Sob Cze 04, 2011 8:29 pm   

No widzisz sam sobie odpowiedziales na pytanie ja troszke poczytalam na ten temat :) po pierwsze szczepionki uodparniaja tylko na kilka lat 5-7 lat !! wiec nawet jesli byles szczepiony na ta chorobe to i tak szczepionka juz nie dzialala, a druga sprawa jak sam madrze napisales dorosly czlowiek przechodzi duzo gorzej chorobe dziecieca niz gdyby zachorowal na nia jako dziecko...chorujac na taka czy inna chorobe organizm uodparnia sie na zawsze :)
 
 
 
nemo-nemo 


Wiek: 42
Dołączył: 23 Paź 2009
Posty: 989
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Sob Cze 04, 2011 9:06 pm   

widzisz osmiorniczka8, wszystko zależy jakie szczepionki, bo niektóre, a zwłaszcza te które są objęte programem obowiązkowego szczepienia uodparniają na całe życie.
Ja osobiście nie mam przekonania do szczepionek tzw. sezonowych czyli przeciw grypie. Zawsze stawiam na zapobieganie.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie | - anime
Strona wygenerowana w 0,15 sekundy. Zapytań do SQL: 15
Reklama