Znajdujesz się na forum miasta lokalnego. Wszystkie tematy tutaj poruszane powinny dotyczyącego miasta i najbliższej okolicy. Wszystkie pozostałe tematy można pisać forum ogólnym w tematach:

Polska, Pogaduchy HydePark, Praca, Mieszkanie, Biznes w Wielkiej Brytanii, Turystyka, Różne, Oszustwa, Humor, Film i muzyka, Zapytaj eksperta, Wydarzenia i imprezy, Wesele, Nasze hobby, Propozycje.
 Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Cenzor
Wto Kwi 17, 2012 6:06 am
Polska telewizja w tv, jak odebrać?
Autor Wiadomość
emigrantka1985
Gość
Wysłany: Czw Lut 23, 2012 2:11 pm   Polska telewizja w tv, jak odebrać?

Kochani, jak legalnie oglądać polską telewizję? Chodzi mi o telewizor, a nei internet?
 
 
marrek35
Gość
Wysłany: Wto Lut 28, 2012 10:39 am   

hej, sposobow jest dosc sporo, jednak nie kazdy zadowalajacy ;) Od tv online po ciaganie talerza z polski, co jest lamaniem prawa... Ja teraz u siebie sprawdzam nowa polska platforme na freeview kanal 110, poki co jest bezplatna, i dziala to fajnie, u mnie w domu wszyscy zadowoleni ;)
 
 
marmolada115
Gość
Wysłany: Wto Lut 28, 2012 3:25 pm   

a ile jest tych kanałów? jest TVN?
 
 
mario
Gość
Wysłany: Pią Mar 09, 2012 10:47 am   

tak jest TVN i wiele innych, miedzy innym TVP Kultura, ogolnie rozszerzaja pakiet sukcesywnie, dlatego sa nadal darmowi !
 
 
santipolak
Gość
Wysłany: Pon Mar 19, 2012 11:16 am   

Racja, u mnie dziala bez zarzutow ! Chyba jako jedyna ze wszystkich sprawdzanych przeze mnie, o weeb.tv nie wspominajac, ktore tnie przy kazdej okazji. Ja polecam jest za darmo, nic nie szkodzi probowac. pzdr.
 
 
Arkada madii
Gość
Wysłany: Pon Mar 26, 2012 12:30 pm   Też polecam

santipolak napisał/a:
Racja, u mnie dziala bez zarzutow ! Chyba jako jedyna ze wszystkich sprawdzanych przeze mnie, o weeb.tv nie wspominajac, ktore tnie przy kazdej okazji. Ja polecam jest za darmo, nic nie szkodzi probowac. pzdr.


Tez polecam Polske plus, tego weeb tv nie cierpię, nie wiem co w tym ludzie widzą, nie ma to jak normalnie ogladac telewizje w telewizorze, kto to w ogole wymyslil internet do tego, zeby mi sie buforowalo 2 h ;/
 
 
traawers
Gość
Wysłany: Wto Mar 27, 2012 1:21 pm   

ja tez polecam ta polske plus w konktescie Freeview ! Bo dziala super, u mnie w Brighton a dzis mile zaskoczenie doszedl Eurosport.
 
 
demarcos
Gość
Wysłany: Pią Mar 30, 2012 9:54 am   

U mnie tez dziala bardzo fajnie i ogladamy Radwanska, zreszta puszczaja ja na innych kanalach tez ale polski komentarz to polski komentarz ;) Takze polecam.
 
 
KALI
Gość
Wysłany: Pon Kwi 02, 2012 12:56 pm   

HEJ, ja od lat uzywalem tych roznych dziwnych wytworow online od justin do weeb.tv ostatnio i troche watpilem w to freeview ale faktycznie to dziala na malym urzadzanku za pare funciakow i co ciekawe jest juz 2 kwietnia i jest dalej za darmo ;pp
 
 
emigrantka1985
Gość
Wysłany: Sro Kwi 04, 2012 1:20 pm   

No, okazało się ostatecznie, ze warto, testuje chyba od początku promocji i daje radę ;) Tez mnei dziwi, ze nadal jest za darmo, ale widze na stronie, ze juz nie ma reklamy "do konca marca za darmo" tylko "teraz za darmo", takze mam nadzieje, ze to jeszcze potrwa troche ;)
 
 
majki
Gość
Wysłany: Pon Kwi 16, 2012 12:26 pm   

ja tez korzystam z polskiplus, tyle ze glownie online ;) Ale na freeview tez mam tak oby bylo, ale super sprawa w pracy na nocnej zmianie sobie poogladac polska tv i jeszcze za darmo ;) :okii:
 
 
Cenzor 
Walka z głupotą ludzką, daje siłe do walki z nią..



Wiek: 43
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 1683
Wysłany: Wto Kwi 17, 2012 6:01 am   

Ponieważ w wątku poza masową ekstazą radości, spowodowaną tak wspaniałe działającą stroną z kanałami TV, bez żadnej strony retorycznej - wątek zamykamy .
Jest to oznaka naszego niezadowolenia, na stale powtarzający się SPAM.
_________________
"JUTRO TO DZIŚ - TYLE ŻE JUTRO"
"Różnica między Polską, a Stanami polega jednak na tym, że oni swoich Czerwonych przechowują w rezerwatach, a my w parlamentach." - Janusz Korwin Mikke
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie |
Strona wygenerowana w 0,16 sekundy. Zapytań do SQL: 23
Reklama