Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
Jakie zasiłki sie należą?
Autor Wiadomość
Aleksandra2310 
Niemowa
Aleksandra23


Wiek: 27
Dołączyła: 16 Lis 2011
Posty: 1
Skąd: Rugby (Anglia)
  Wysłany: Sro Lis 16, 2011 12:04 pm   Jakie zasiłki sie należą?

Witam sedecznie,
mam pytanie odnośnie zasiłków na dziecko jakie się nam należa. A mianowicie nasza stuacja wyglada tak: 3 miesiace temu przyjechalam do swojego partnera do Anglii, posiadam NIN, ja nie mam zadnych dochodów, poniewaz chcialabym jeszczeprzez poltora roku pobyc z dzieckiem w domu, nigdy wczesniej nie pracowalam na terenie Anglii. Moj partner zarabia rocznie ok. 20 000 Funtów. Nie wiem o jakie benefity powinnismy sie starac w naszej sytuacji, co nam przysluguje przy takich zarobkach? Za wynajecie mieszkania płacimy ok 650 f miesiecznie, prosze o szybka odpowiedz. I jeszcze jedno pytanie odnosnie okresu wyplaty tych benefitów, czy nastepuje to w miare szybko, pozdrawiam.
 
 
Cenzor 
Walka z głupotą ludzką, daje siłe do walki z nią..



Wiek: 42
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 1670
Wysłany: Sro Lis 16, 2011 9:15 pm   

Zadzwoń do Job Center, tam uzyskasz informacje na ten temat, przy okazji możesz od razu otrzymać benefity, jeśli Wam się będą należeć.
0800 055 6688 - 8.00 am do 6.00 pm, od poniedziałku do piątku.
_________________
"JUTRO TO DZIŚ - TYLE ŻE JUTRO"
"Różnica między Polską, a Stanami polega jednak na tym, że oni swoich Czerwonych przechowują w rezerwatach, a my w parlamentach." - Janusz Korwin Mikke
 
 
gadzina89 
Niemowa


Dołączyła: 16 Lis 2011
Posty: 1
Wysłany: Sro Lis 16, 2011 10:55 pm   

Obecnie pracowalam przez agencje w roznych firmach, teraz jestem niby na urlopie bo pracy jak narazie nie ma. Chcialam sie zapytac czy trzeba dostarczyc do job centre ceftyfikat ciazy ze chce dostawac zasilek macierzynski, bo dalam kopie agencji i nie wiem co zrobic:(
 
 
Cenzor 
Walka z głupotą ludzką, daje siłe do walki z nią..



Wiek: 42
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 1670
Wysłany: Sro Lis 16, 2011 11:13 pm   

gadzina89 napisał/a:
Obecnie pracowalam przez agencje w roznych firmach, teraz jestem niby na urlopie bo pracy jak narazie nie ma. Chcialam sie zapytac czy trzeba dostarczyc do job centre ceftyfikat ciazy ze chce dostawac zasilek macierzynski, bo dalam kopie agencji i nie wiem co zrobic:(

Na zdrowy rozum, urząd musi mieć podstawy do wypłacania zasiłku.
Najlepiej dowiedzieć się bezpośrednio u nich, jakie dokumenty będą im potrzebne.
_________________
"JUTRO TO DZIŚ - TYLE ŻE JUTRO"
"Różnica między Polską, a Stanami polega jednak na tym, że oni swoich Czerwonych przechowują w rezerwatach, a my w parlamentach." - Janusz Korwin Mikke
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie |
Strona wygenerowana w 0,15 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Reklama