Znajdujesz się na forum miasta lokalnego. Wszystkie tematy tutaj poruszane powinny dotyczyącego miasta i najbliższej okolicy. Wszystkie pozostałe tematy można pisać forum ogólnym w tematach:

Polska, Pogaduchy HydePark, Praca, Mieszkanie, Biznes w Wielkiej Brytanii, Turystyka, Różne, Oszustwa, Humor, Film i muzyka, Zapytaj eksperta, Wydarzenia i imprezy, Wesele, Nasze hobby, Propozycje.
 Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
Polska Przychodnia Coventry
Autor Wiadomość
Infolinia-Prasa
Uzależniony


Dołączył: 13 Paź 2008
Posty: 699
Skąd: Londyn (Anglia)
Wysłany: Czw Wrz 02, 2010 1:39 pm   

Coventry


Przychodnia Coventry


Rejestracja telefoniczna czynna w godzinach 08.00 - 20.00, pon-sob (w niedziele pod nr 07746623102). Przychodnia otwarta tylko w niedziele. Prosimy o wcześniejszą rejestrację telefoniczną.



Przeczytaj artykuł
 
 
anulakacper
Gość
Wysłany: Czw Wrz 02, 2010 1:39 pm   

mam prośbe potrzebuje polskiego psychologa na wczoraj w cambridge petrboro prosze o pomoc kontakt
 
 
maszyna722 
Niemowa


Wiek: 27
Dołączył: 04 Lut 2011
Posty: 1
Wysłany: Pią Lut 04, 2011 12:20 am   

w jaki sposob moge zalozyc karte w przychodni polskiej w Coventry przez internet...prosze o pomoc
 
 
 
Cenzor 
Walka z głupotą ludzką, daje siłe do walki z nią..



Wiek: 42
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 1670
Wysłany: Sob Lut 05, 2011 3:53 am   

maszyna722 napisał/a:
w jaki sposob moge zalozyc karte w przychodni polskiej w Coventry przez internet...prosze o pomoc

Tutaj jest strona do rejestracji w Coventry.
Z tym że nie jest to polska przychodnia.

Natomiast TUTAJ, znalazłem tą polską przychodnię w Coventry.
Z tego co widziałem na ich stronie, rejestracja drogą internetową jest raczej nie możliwa, ale są tam informacje, dane kontaktowe, a także wskazówki dojazdu.
_________________
"JUTRO TO DZIŚ - TYLE ŻE JUTRO"
"Różnica między Polską, a Stanami polega jednak na tym, że oni swoich Czerwonych przechowują w rezerwatach, a my w parlamentach." - Janusz Korwin Mikke
 
 
Anik
Gość
Wysłany: Sob Kwi 16, 2011 11:18 am   

Poszukuję polskiego logopedy moj numer tel. 07954693698
 
 
pawlo-73 
Niemowa


Dołączył: 26 Maj 2011
Posty: 1
Wysłany: Czw Maj 26, 2011 6:52 pm   

Anik napisał/a:
Poszukuję polskiego moj numer tel. 07954693698

Polski logopeda jest w Luton zarejestrowany w HPC wydaje zaswiadczenia do szkół jesli rodzic potrzebuje http://logopeda.manifo.com/
 
 
Gabrysia
Gość
Wysłany: Pon Cze 20, 2011 10:03 am   

Anik napisał/a:
Poszukuję polskiego logopedy moj numer tel. 07954693698

Jestem logopedą dodatkowo pedagogiem wczesnoszkolnym, od sierpnia będę w Birmingham. Tel.07546741875
 
 
sowinski1234 
Niemowa
sowinski1234


Wiek: 35
Dołączył: 14 Sie 2011
Posty: 1
Skąd: Worcester (Anglia)
Wysłany: Nie Sie 14, 2011 8:33 pm   

Gabrysia napisał/a:
Anik napisał/a:
Poszukuję polskiego logopedy moj numer tel. 07954693698

Jestem logopedą dodatkowo pedagogiem wczesnoszkolnym, od sierpnia będę w Birmingham. Tel.07546741875


[ Dodano: Nie Sie 14, 2011 8:48 pm ]
witam wszystkich nie jedzcie do coventry tam zdzieraja pieniadze z polskiej przychodni 50f wizyta i wmawia usg za 50f d.....Czekalismy45min a prócz tego to za 15min siedzenia w gabinecie 100f nigdy nie pojadę tam a prócz tego zrobił jej tam rane manekin.Zajechalismy do domu a mi dziewczyna mówi ze krwawi ja do lekarza a on jej tam rane zrobil dupek nigdy tam nie jedzcie :throwup:
 
 
Benek
Gość
Wysłany: Czw Sie 18, 2011 1:15 pm   

sowinski1234 napisał/a:
witam wszystkich nie jedzcie do coventry tam zdzieraja pieniadze z polskiej przychodni 50f wizyta i wmawia usg za 50f d.....Czekalismy45min a prócz tego to za 15min siedzenia w gabinecie 100f nigdy nie pojadę tam a prócz tego zrobił jej tam rane manekin.Zajechalismy do domu a mi dziewczyna mówi ze krwawi ja do lekarza a on jej tam rane zrobil dupek nigdy tam nie jedzcie

O kim ty piszesz? o logopecie? ginekologu? a moze o jeszcze kimś innym?
Osobiście moja żona (ma afazję) jeździ do pani Gabrysi z Birmingham. Polecam!
 
 
ADA14
Gość
Wysłany: Nie Wrz 11, 2011 10:30 pm   

WITAM PILNIE POTRZEBNE BADANIE TOMOGRAFA KOMPUTEROWEGO,GDZIE TO MOZNA ZROBIC MOZE KTOS WIE,JESTEM W LEEDS A NA SZPITAL TU NIE MOZNA LICZYC,ZAPLACE ALE MUSZE WIEDZIEC ZA CO I KOMU,POTRZEBNY TEZ DOBRY NEUROLOG ALE PROSZE TYLKO NIE ANGLIK NIE WIERZE IM,PROSZE POMOZCIE,WIELKIE DZIEKI CHETNYM DO POMOCY
 
 
ania
Gość
Wysłany: Wto Lis 01, 2011 12:15 pm   

Witam.
Czy ktoś wie coś na temat przychodni Polmedics  w Wellingborough? Słyszałam że jest tam ginekolog. Czy ktoś już był u niego?
Staram się zajść w ciążę, a pierwsze dziecko poroniłam, więc szukam kogoś kompetentnego.
Jak ktoś coś wie to dajcie znać
Pozdrawiam, Ania
 
 
iza
Gość
Wysłany: Nie Lis 20, 2011 5:29 pm   

witam nigdy nie wybierajcie sie do polskiego ginekologa w coventry lekarze sa naprawde nie mili a wrecz beszczelni zeby czegos sie dowiedziec o ciazy trzeba sie samemu pytac lekarza co i jak byla to moja 2 wizyta i tak naprawde sie nic nie dowiedzialam tylko tyle ze dziecko rosnie i serce bije lekarz nie badajac mnie stwierdzil ze mam grzybice i skasowal kolejne 20 f za wypisanie recepty na lek jak sie okazalo pozniej tego leku nie stosuje sie miedzy 4 i 11 tygodniem ciazy a ja jestem w 8 tygoniu. Na 1 pierwszej wizycie pocieszono mnie tym ze nie powinnam sie cieszczyc z ciazy bo roznie to bywa.... nie  bede tego komentowac :(
naprawde nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
 
Cenzor 
Walka z głupotą ludzką, daje siłe do walki z nią..



Wiek: 42
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 1670
Wysłany: Pon Lis 21, 2011 8:07 pm   

iza napisał/a:
Na 1 pierwszej wizycie pocieszono mnie tym ze nie powinnam sie cieszczyc z ciazy bo roznie to bywa....

Skandal i chamstwo, tylko tyle i aż tyle w mojej opinii, na ten temat.
_________________
"JUTRO TO DZIŚ - TYLE ŻE JUTRO"
"Różnica między Polską, a Stanami polega jednak na tym, że oni swoich Czerwonych przechowują w rezerwatach, a my w parlamentach." - Janusz Korwin Mikke
 
 
ziuta35
Gość
Wysłany: Sro Gru 28, 2011 3:33 pm   

Witam szukam dobrego lekarz ginekologa w Coventry na dzielnicy Radford wszystkim za informacjr z gory dziekuje
 
 
monika
Gość
Wysłany: Pią Sty 27, 2012 10:48 am   

WIATM SZUKAM POLSKIEGO LOGOPEDY DLA 4 LATKA PROSZE O KONTAKT POD NUMER 07845034776
 
 
pawlo-73
Gość
Wysłany: Czw Lut 02, 2012 6:46 am   LOGOPEDA

witam
znam polskiego logopedę w jest dobry a także wystawia opinie do szkół i wystawia rachunki ktore mozna potem odliczyć http://logopeda.manifo.com/
 
 
ginekolog v Leeds regione
Gość
Wysłany: Sro Lut 08, 2012 7:57 am   

witam, moze kto wie czy v Leeds jest polski albo litevski ginekolog. (moze byc i  v Shefield) zeby tylko dobry. serdeczne dzenkuje
 
 
Miki
Gość
Wysłany: Wto Kwi 10, 2012 4:34 pm   

monika napisał/a:
WIATM SZUKAM POLSKIEGO LOGOPEDY DLA 4 LATKA PROSZE O KONTAKT POD NUMER 07845034776
monika napisał/a:
WIATM SZUKAM POLSKIEGO LOGOPEDY DLA 4 LATKA PROSZE O KONTAKT POD NUMER 07845034776

Logopeda jest w polskiej szkole w Walsall oni maja namiary na ta pania. Pozdrawiam
 
 
MAGDA
Gość
Wysłany: Nie Kwi 15, 2012 4:35 pm   

CZY KTOS WIE ILE KOSZTUJE WIZYTA W TEJ PRZYCHODNI CHODZI MI O GINEKOLOGA?
 
 
patrycjakoziol
Gość
Wysłany: Sro Kwi 18, 2012 6:10 pm   

szukamy polskiego ginekologa ale dobrego  ;)   ;) i nie zdzierucha
:roll: jak ktos zna ceny to prosze
najlepiej blisko BOGNOR REGIS
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie |
Strona wygenerowana w 0,15 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Reklama