Znajdujesz się na forum miasta lokalnego. Wszystkie tematy tutaj poruszane powinny dotyczyącego miasta i najbliższej okolicy. Wszystkie pozostałe tematy można pisać forum ogólnym w tematach:

Polska, Pogaduchy HydePark, Praca, Mieszkanie, Biznes w Wielkiej Brytanii, Turystyka, Różne, Oszustwa, Humor, Film i muzyka, Zapytaj eksperta, Wydarzenia i imprezy, Wesele, Nasze hobby, Propozycje.
 Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
Przypadkiem wbił koledze nóż w brzuch
Autor Wiadomość
Infolinia-Prasa
Uzależniony


Dołączył: 13 Paź 2008
Posty: 699
Skąd: Londyn (Anglia)
Wysłany: Pon Lut 15, 2010 11:08 am   

Polacy się upili i doszło do tragedii. Przypadkiem... Teraz sprawca czeka na wyrok sądu w Letham (Szkocja).



Przeczytaj artykuł
 
 
Cenzor 
Walka z głupotą ludzką, daje siłe do walki z nią..



Wiek: 42
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 1670
Wysłany: Pon Lut 15, 2010 11:11 am   

Ciekawa historia.
Pijemy we wspólnym gronie, a potem taki wypadek.
Zastanawiam się jaki będzie finał w sądzie.
_________________
"JUTRO TO DZIŚ - TYLE ŻE JUTRO"
"Różnica między Polską, a Stanami polega jednak na tym, że oni swoich Czerwonych przechowują w rezerwatach, a my w parlamentach." - Janusz Korwin Mikke
 
 
Cenzor 
Walka z głupotą ludzką, daje siłe do walki z nią..



Wiek: 42
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 1670
Wysłany: Sro Lut 17, 2010 11:49 am   

No i tutaj mamy już koniec sprawy.
https://infolinia.org/forum/-vt5997.htm
_________________
"JUTRO TO DZIŚ - TYLE ŻE JUTRO"
"Różnica między Polską, a Stanami polega jednak na tym, że oni swoich Czerwonych przechowują w rezerwatach, a my w parlamentach." - Janusz Korwin Mikke
 
 
omega1980 


Wiek: 33
Dołączył: 23 Lut 2010
Posty: 365
Skąd: Londyn (Anglia)
Wysłany: Sro Mar 03, 2010 11:05 am   Alkohol i reszta... jest dla ludzi a nie..

Polaków!

Niestety! Takie są moje słowa! Prawie wszędzie gdzie jest impreza z Polakami na pokładzie często kończy się to zadymą...
 
 
Dawid 



Wiek: 33
Dołączył: 18 Cze 2006
Posty: 890
Skąd: Cardiff (Walia)
Wysłany: Pią Mar 12, 2010 6:06 pm   

tam gdzie nie ma nas i jest burda to tez na nas zwalaja :motz:
_________________
________________________
Największa sieć stron o miastach Wielkiej Brytanii - Dołącz do nas, zacznij prowadzić swój własny serwis.
 
 
 
nemo-nemo 


Wiek: 40
Dołączył: 23 Paź 2009
Posty: 990
Skąd: Bristol (Anglia)
Wysłany: Pią Mar 12, 2010 9:35 pm   

Wygląda na to, że nie odpowiadamy tylko za koklusz i gradobicie a i to nie jest pewne ;)
 
 
 
Cenzor 
Walka z głupotą ludzką, daje siłe do walki z nią..



Wiek: 42
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 1670
Wysłany: Sob Mar 13, 2010 2:06 pm   

Wszystko by się moze zmieniło gdyby większość rodaków, zwracała uwagę na swoje zachowanie i na to jak się zachowywać za granicą.
Po za tym więcej pewności siebie i więcej komunikowania się z Brytyjczykami w sferze koleżeńskiej dużo by pomogła.
_________________
"JUTRO TO DZIŚ - TYLE ŻE JUTRO"
"Różnica między Polską, a Stanami polega jednak na tym, że oni swoich Czerwonych przechowują w rezerwatach, a my w parlamentach." - Janusz Korwin Mikke
 
 
Dutch
Gość
Wysłany: Wto Kwi 06, 2010 9:50 pm   Czy napewno doszli prawdy?

Szkoda i jeszcze raz szkoda ale, tak sie sklada,ze wiem cos na temat tej sprawy i jest w niej duzo niejasnosci.Karol sie nie przyznal do pchniecia, nikt tego nie widzial,nie znaleziono odciskow palcow na nozu noi bylo dwoch swiadkow z ktorych kazdy mowil co innego wiec cala sprawa jest niejasna. Zyjemy w UK i jak ktos sledzi tematyki wyrokow to sa one czesto oparte na wydaje mi sie wiec miejmy nadzieje, ze bylo inaczej, Karol sie odwola dojda do tego.

Tymczasem borem lasem....
 
 
omega1980 


Wiek: 33
Dołączył: 23 Lut 2010
Posty: 365
Skąd: Londyn (Anglia)
Wysłany: Sro Kwi 07, 2010 4:36 pm   

bzdety.... żyję na tym świecie prawie 30lat i ... Ja, jakoś umiem omijać te KOSY, nie? Czemu jeden potrafi przeżyć różne sytuacje w różnych Państwach z różnymi ludźmi a drugi tylko wyjdzie na ulice i już ma sprawę? he?? Trzeba umieć wyczuć środowicho i w miarę szybko się z niego ulotnić gdy coś jest nie tak, ale jak się ma móżdżek ptasi to sie ma i problemy... Taka jest prawda. Po co łazi do takich i z takimi co kosy przy sobie noszą? To tak jak byś wlazł w Bruklin w koszulce z napisem: BLACK is DEAD! Normalny, dorosły facet to ma dzieci, babę, ogród , grilla i psa! A nie ... szlaja się z kolesiami po dziurach... Odwieczne "polskie" Carpediem. Oby dziś... Zabawić się, wychlać, poruch...., poćpać. Los i ambicja polskich chłopców. Nasz naród jest zaczepny... Niestety... Są też tacy, co se popiją i już im odpierd.... a z życia wiem, że Polak nie popuści! W tym problem, że za granicą też Ci nie popuszczą... tyle, że... połowa o tym nie wie. A po fakcie?? Ojjejjej.... i łzy. Po co Ja tam szedłem? Co Ja zrobiłem? Nie potrzebne mi to było, ojejej... Nie lepiej mózg włączyć przed dokonaniem CZEGOŚ?
 
 
miezekatze84 
Niemowa


Dołączyła: 29 Lip 2009
Posty: 1
Skąd: Leicester (Anglia)
Wysłany: Pią Kwi 09, 2010 2:21 pm   

święta prawda , zgadzam sie w 100% z tym postem ... tacy są polacy :brawoo: :brawoo: :brawoo: :brawoo: :brawoo: :brawoo: :brawoo: :brawoo: :brawoo: :brawoo: :brawoo: :brawoo: :brawoo: :brawoo: :brawoo: :brawoo: :brawoo:
omega1980 napisał/a:
bzdety.... żyję na tym świecie prawie 30lat i ... Ja, jakoś umiem omijać te KOSY, nie? Czemu jeden potrafi przeżyć różne sytuacje w różnych Państwach z różnymi ludźmi a drugi tylko wyjdzie na ulice i już ma sprawę? he?? Trzeba umieć wyczuć środowicho i w miarę szybko się z niego ulotnić gdy coś jest nie tak, ale jak się ma móżdżek ptasi to sie ma i problemy... Taka jest prawda. Po co łazi do takich i z takimi co kosy przy sobie noszą? To tak jak byś wlazł w Bruklin w koszulce z napisem: BLACK is DEAD! Normalny, dorosły facet to ma dzieci, babę, ogród , grilla i psa! A nie ... szlaja się z kolesiami po dziurach... Odwieczne "polskie" Carpediem. Oby dziś... Zabawić się, wychlać, poruch...., poćpać. Los i ambicja polskich chłopców. Nasz naród jest zaczepny... Niestety... Są też tacy, co se popiją i już im odpierd.... a z życia wiem, że Polak nie popuści! W tym problem, że za granicą też Ci nie popuszczą... tyle, że... połowa o tym nie wie. A po fakcie?? Ojjejjej.... i łzy. Po co Ja tam szedłem? Co Ja zrobiłem? Nie potrzebne mi to było, ojejej... Nie lepiej mózg włączyć przed dokonaniem CZEGOŚ?
 
 
omega1980 


Wiek: 33
Dołączył: 23 Lut 2010
Posty: 365
Skąd: Londyn (Anglia)
Wysłany: Pią Kwi 09, 2010 7:41 pm   

Najgorsze jest to, że moje słowa mają potwierdzenie w rzeczywistości. Wystarczy w youtubie... wpisać np. "polacy w UK" "polacy w anglii" " polacy za granicą"
Załamać się idzie!!
 
 
Cenzor 
Walka z głupotą ludzką, daje siłe do walki z nią..



Wiek: 42
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 1670
Wysłany: Pią Kwi 09, 2010 7:57 pm   

omega1980 napisał/a:
Najgorsze jest to, że moje słowa mają potwierdzenie w rzeczywistości. Wystarczy w youtubie... wpisać np. "polacy w UK" "polacy w anglii" " polacy za granicą"
Załamać się idzie!!


>>>>>
Etam... YouTube.
Tutaj wystarczy wyjść czasem na ulicę.
_________________
"JUTRO TO DZIŚ - TYLE ŻE JUTRO"
"Różnica między Polską, a Stanami polega jednak na tym, że oni swoich Czerwonych przechowują w rezerwatach, a my w parlamentach." - Janusz Korwin Mikke
 
 
Dawid 



Wiek: 33
Dołączył: 18 Cze 2006
Posty: 890
Skąd: Cardiff (Walia)
Wysłany: Pią Kwi 09, 2010 9:28 pm   

Cenzor napisał/a:
Tutaj wystarczy wyjść czasem na ulicę.

na okrutne zarty ci sie zebralo :laugh:
_________________
________________________
Największa sieć stron o miastach Wielkiej Brytanii - Dołącz do nas, zacznij prowadzić swój własny serwis.
 
 
 
omega1980 


Wiek: 33
Dołączył: 23 Lut 2010
Posty: 365
Skąd: Londyn (Anglia)
Wysłany: Pią Kwi 09, 2010 11:40 pm   

Dawid....
okrutna jest niestety ale ..... Prawda
Miałem pod nosem przez 1,5roku Ukraińców w bardzo niemiłej dzielnicy Neapolu. Wiecie jak Oni ze sobą trzymają?? Aż łza w oku się kręci.... Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego. Jak wiadomo, Ruskie, potrafią też sporo wytankować.... lecz.... jeszcze nie widziałem, by imprezka między nimi kończyła się bijatyką. A u Nas? Miło przy starcie, a pod koniec bagnety latają. Musi tak być? Co jeden to lepszy! Warszawiaki nie znoszą Radomiaków, Gdańszczaki Warszawiaków... Śląsk leje Olsztyn... Szczecin tłucze Lublin... K**a ! Szok!
Gdybym był prezydentem, postawił bym szlabany z policją na granicach województw, wprowadził wizy wewnątrz krajowe i było by podzielone, jeśli jeden z drugim nie potrafi się dogadać... Ciche krajowe wojny... Od tego się zaczyna! Biją się tu, i tłuc będą się gdziekolwiek by byli.
 
 
Dawid 



Wiek: 33
Dołączył: 18 Cze 2006
Posty: 890
Skąd: Cardiff (Walia)
Wysłany: Sob Kwi 10, 2010 6:37 am   

w sumie to warszawiakow nikt nie znosi ;)

omega1980 napisał/a:
Gdybym był prezydentem, postawił bym szlabany z policją na granicach województw, wprowadził wizy wewnątrz krajowe i było by podzielone, jeśli jeden z drugim nie potrafi się dogadać...

Mielismy juz podzial dzielnicowy, nie wyszedl na dobre, no i ile lat trwalo ponowne scalenie.
_________________
________________________
Największa sieć stron o miastach Wielkiej Brytanii - Dołącz do nas, zacznij prowadzić swój własny serwis.
 
 
 
omega1980 


Wiek: 33
Dołączył: 23 Lut 2010
Posty: 365
Skąd: Londyn (Anglia)
Wysłany: Sob Kwi 10, 2010 1:41 pm   

Ja tylko tu mieszkam :mrgreen: bo, to chyba jedyne już miejsce w PL gdzie praca jeszcze jest :mrgreen: a to, że nikt ich nie lubi, to... popieram
 
 
anieliczka 
Anieliczka


Dołączyła: 08 Lip 2009
Posty: 661
Skąd: Northampton (Anglia)
Wysłany: Sob Kwi 10, 2010 3:26 pm   

ja jestem urodzoną warszawianką, z dziada pradziada, też mnie, Dawid, nie lubisz?
_________________
http://anielska.blog.pl/
 
 
Dawid 



Wiek: 33
Dołączył: 18 Cze 2006
Posty: 890
Skąd: Cardiff (Walia)
Wysłany: Sob Kwi 10, 2010 4:49 pm   

anieliczka napisał/a:
ja jestem urodzoną warszawianką, z dziada pradziada, też mnie, Dawid, nie lubisz?

pewnie ze lubie, napisalem co slyszalem od innych. Nie mam uprzedzen do zadnego regionu. Swoja droga ciekawe czemu sie tak przyjelo?
_________________
________________________
Największa sieć stron o miastach Wielkiej Brytanii - Dołącz do nas, zacznij prowadzić swój własny serwis.
 
 
 
Cenzor 
Walka z głupotą ludzką, daje siłe do walki z nią..



Wiek: 42
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 1670
Wysłany: Sob Kwi 10, 2010 5:27 pm   

Może dlatego że Wawa podobnie jak Glasgow jest niebezpieczna i można zarobić przysłowiową kose, albo wpie...l za darmo. :Scared:
_________________
"JUTRO TO DZIŚ - TYLE ŻE JUTRO"
"Różnica między Polską, a Stanami polega jednak na tym, że oni swoich Czerwonych przechowują w rezerwatach, a my w parlamentach." - Janusz Korwin Mikke
 
 
omega1980 


Wiek: 33
Dołączył: 23 Lut 2010
Posty: 365
Skąd: Londyn (Anglia)
Wysłany: Sob Kwi 10, 2010 5:53 pm   

No nie... W to akurat nie uwierzę! Mieszkam tu w sumie od 10lat łącznie. To że jest niebezpieczna to mit! Naprawdę, naprawdę rzadkością są wojny uliczne czy wojny gangów. Bardzo, bardzo mało... Fakt , faktem ... Gdy byłem młodszy, chudszy i miałem samochód typu złom, to ... inaczej oceniano moją osobę. Cwaniaki w większych, lepszych autach pokazywali co to nie oni! Ale... te czasy już minęły, i muszę zaprzeczyć co do takich słó jak BOJOWA warszawa. To nie prawda... Jedynie co mogę zarzucić temu miastu, to ... brak serca i obojętność. W mniejszych miejscowościach (pomijam takie kolosy jak Wawa, Kraków, Poznań czy Wrocław) ludzie są jak by bardzie przyjaźni. Nie wiem, być może tylko ja to widzę... ale, wydaje mi się że tak właśnie jest. Co do tego, że Warszawiaków na ogół się nie lubi, muszę niestety przyznać, że oni sami są sobie winni! Zbyt mocno szpanują! Niestety... Widać to gołym okiem, zwłaszcza w wakacje nad morzem! Inny styl zachowania, inny styl rozmowy, inny styl bycia. Obwieszeni złotem, luksusowe komóreczki na pasku, kamery bez etiu, i wymachiwanie kluczykami od nowego subaru przy okazji... Taki, sztuczny, szpan... Nie wszyscy są tacy! Nie piszę tego, by daj Boże, kogoś nie obrazić czy urazić. Na dodatek.... muszę też wspomnieć, że.. Warszawa jest jak by sztywna! Lepiej mi się imprezowało z Kętrzyniakami jak z ludźmi ze stolicy. No takie jest moje zdanie...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie |
Strona wygenerowana w 0,17 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Reklama