Znajdujesz się na forum miasta lokalnego. Wszystkie tematy tutaj poruszane powinny dotyczyącego miasta i najbliższej okolicy. Wszystkie pozostałe tematy można pisać forum ogólnym w tematach:

Polska, Pogaduchy HydePark, Praca, Mieszkanie, Biznes w Wielkiej Brytanii, Turystyka, Różne, Oszustwa, Humor, Film i muzyka, Zapytaj eksperta, Wydarzenia i imprezy, Wesele, Nasze hobby, Propozycje.
 Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
AGENCJE W LUTON
Autor Wiadomość
ac3
Gość
Wysłany: Pon Paź 15, 2007 9:12 pm   AGENCJE W LUTON

Moze mnie ktos oswiecic jak wyglada sprawa agencji w luton ? chodzi mi o te ktore graja z nami w ... i te fajne dla ktorych mozna pracowac
 
 
katka_10
Stały bywalec


Dołączył: 17 Wrz 2007
Posty: 63
Skąd: Luton (Anglia)
Wysłany: Wto Paź 16, 2007 11:26 pm   Odp: AGENCJE W LUTON

Nie polecam Staff Box - moim zdaniem inne wszystkie do pzryjecia sa ;)
 
 
ac3
Gość
Wysłany: Sro Paź 17, 2007 6:46 am   Odp: AGENCJE W LUTON

A co z nimi nie jest tak ?
 
 
katka_10
Stały bywalec


Dołączył: 17 Wrz 2007
Posty: 63
Skąd: Luton (Anglia)
Wysłany: Sro Paź 17, 2007 11:00 am   Odp: AGENCJE W LUTON

Niewiem jak jest teraz ale kiedy sie tutaj przyjechalo to byla i chyba jest nadal jedna z najgorszych agencji. Rejstruja full ludzi do pracy, gdzie np maja tylko 15 miejsc. Umawiaja do pracy zeby przyjsc pod agencje i stamtad zabierze ich bus do pracy. Kazdy przychodzi zadowolony bo jedzie do pracy. Po czym Pan z busa z 30 osob wyczyta 10, moze 15 a moze i mniej. Roznie to bywa. A reszta osob? Kaza przysjc rano, ze rano pojada na dzienna zmiane. Przychodzisz rano a dzieje sie to samo. Oszukuja ludzi, robia z nich t?pych roboli, ehhh nie chce sie gadac. Za busa pobieraja wiecej niz inne agencje, kiedys jak nie miales konta bankowego pobierali za brak konta bo musza ci wyplacic wynagrodzenie w agencji. Ja ich nie polecam. Moze od jakiegos czasu sie poprawili ale nawet jakby ja tam napewno nie zajrze do nich - chyba ze bede zajebiscie zdesperowana. Pozdrawiam 
 
 
ac3
Gość
Wysłany: Sro Paź 17, 2007 8:52 pm   Odp: AGENCJE W LUTON

Wiec gdzie pracowac w Luton jak narazie wiem o jednej agencji i to do dupy...???
 
 
katka_10
Stały bywalec


Dołączył: 17 Wrz 2007
Posty: 63
Skąd: Luton (Anglia)
Wysłany: Sro Paź 17, 2007 10:36 pm   Odp: AGENCJE W LUTON

Kazdy na kazda agencje w jakis sposob narzeka. Ogolnie kazda agencja z czyms jest do d.... Ale np nie slyszalam zlych opinii o agencji PMP, Advance, Quest. Pracowalam w dwoch pierwszych i jest ok. Trzecia znam z opowiesci znajomych, ze jest OK.
 
 
nec
Nieśmiały


Dołączył: 29 Gru 2007
Posty: 15
Skąd: Luton (Anglia)
Wysłany: Wto Sty 29, 2008 1:11 pm   Odp: AGENCJE W LUTON

To prawda,ze zawsze sie znajdzie ,,cos'' co nam przeszkadza a innym bedzie odpowiadalo.
SA plusy i minusy agencji.
Ludzi przybywa co raz wiecej i to  tez daje sie we znaki nawet w agencji niema juz miejsc
przez to chyba jest najwiecej konfliktow.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie |
Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Reklama