Praca Ogloszenia Katalog Polspec Poradnik Zapytaj eksperta Logo: Infolinia.org mapa galeria galeria czat Forum randka
 Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

aaaa
Poprzedni temat «» Następny temat
Stypendia
Autor Wiadomość
Hachi 
Niemowa


Dołączyła: 29 Cze 2009
Posty: 1
Wysłany: Pon Cze 29, 2009 5:46 pm   Stypendia

Witam:)
Piszę na tym forum z nadzieją, że znajdzie się ktoś, kto studiuje na Oxfordzie i ma o tej uczelni jako taką wiedzę.
Mam zamiar składać na nią papiery ale z tego, co wiem opłaty za naukę są wysokie, więc chciałabym ubiegać się o jakieś stypendium.
Gdyby ktoś wiedział i mógłby mi powiedzieć jakie są możliwe stypendia oprócz stypendiów dla niepełnosprawnych i osób o bardzo niskich dochodach na głowę w rodzinie, byłabym bardzo wdzięczna.
Pozdrawiam
 
 
vanshar 
Niemowa


Dołączył: 21 Lis 2009
Posty: 2
Skąd: Konin (Wielkopolskie)
Wysłany: Sob Lis 21, 2009 12:43 am   Re: Stypendia

Hachi napisał/a:
Witam:)
Piszę na tym forum z nadzieją, że znajdzie się ktoś, kto studiuje na Oxfordzie i ma o tej uczelni jako taką wiedzę.
Mam zamiar składać na nią papiery ale z tego, co wiem opłaty za naukę są wysokie, więc chciałabym ubiegać się o jakieś stypendium.
Gdyby ktoś wiedział i mógłby mi powiedzieć jakie są możliwe stypendia oprócz stypendiów dla niepełnosprawnych i osób o bardzo niskich dochodach na głowę w rodzinie, byłabym bardzo wdzięczna.
Pozdrawiam


Na undergraduate o stypendia trudno - mozna dostac Oxford Bursary ale to niewele. Lepiej jest na masters. WIecej informacji znajdziesz na naukazagranica.pl
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Strona wygenerowana w 0,19 sekundy. Zapytań do SQL: 15
Reklama