Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

Poprzedni temat «» Następny temat
Widocznie jestem tu sama... EGO.UK CENTRE LTD
Autor Wiadomość
polskipsycholog 
Ekspert w Infolinia.org


Wiek: 34
Dołączyła: 08 Cze 2008
Posty: 21
Skąd: Wirral (Anglia)
Wysłany: Sro Lip 02, 2008 10:00 pm   Widocznie jestem tu sama... EGO.UK CENTRE LTD

Halo!
Czy ktos ma cos do powiedzenia na temat biznesu w Anglii: organizacja charytatywna, spolka, firma uzytecznosci publicznej moze chociaz wlasna firma?!
Chetnie popytam i rowniez odpowiem - jesli jest w tym kraju ktos kto sie zajmuje tak gornolotnymi pomyslami?
Pozdrawiam
 
 
Gość

Wysłany: Nie Lip 06, 2008 2:12 pm   

:Scared:
 
 
Renya



Dołączył: 30 Sie 2006
Posty: 420
Skąd: Cardiff (Walia)
Wysłany: Nie Lip 06, 2008 3:50 pm   Re: Widocznie jestem tu sama... EGO.UK CENTRE LTD

polskipsycholog napisał/a:
jesli jest w tym kraju ktos kto sie zajmuje tak gornolotnymi pomyslami?


Wieczorem po odejściu od linii produkcyjnej wypijam pół litra wódki z ziomami i od razu kładę się spać, że by zdążyć na 7 rano do roboty. I tak 6 dni w tygodniu. W niedzielę zaś odpoczywam: piję i śpię.

--
Renya
 
 
werni 
Uzależniony
vampire



Wiek: 34
Dołączył: 09 Sie 2006
Posty: 317
Skąd: Cardiff (Walia)
Wysłany: Sro Lip 09, 2008 7:19 pm   

ja się przymierzam do otwarcia sklepu internetowego. Doświadczenia w prowadzeniu nie mam, ale myśle że jakoś przez to przebrnę :lolek2:
_________________
L4U
 
 
polskipsycholog 
Ekspert w Infolinia.org


Wiek: 34
Dołączyła: 08 Cze 2008
Posty: 21
Skąd: Wirral (Anglia)
Wysłany: Czw Lip 10, 2008 12:13 pm   

Witam Werni.
Mam doswiadczenie w Anglii ze sklepem internetowym.
Jezeli chcesz sprzedawac przez internet uslugi to najlepsza opcja - praktycznie bezproblemowa.
Jesli jednak planujesz sprzedawac towary to:
1) do odbiorcow w UK jest lepiej i przesylki nawet te rejestrowane sa tanie;
2) do odbiorcow zagranicznych (Polska) - jest duzo przypadkow zaginiecia przesylek zwyklych i polecam serwis Royal Mail - International Signed For: niestety drogo ale na 100% dostarczone! Oplaca sie jednak tylko przy lekkich przesylkach do 1/2 kg - im ciezej tym drozej oczywiscie.
Powodzenia i pozdrawiam: polskipsycholog
 
 
superego
Gość
Wysłany: Sob Lip 12, 2008 11:19 pm   

kazda reklama jest dobra ;)
 
 
porzeczka
Niemowa


Dołączył: 04 Lip 2008
Posty: 3
Wysłany: Czw Wrz 11, 2008 7:16 pm   

A propos biznesu w WB znalazłam bardzo ciekawy wywiad nt. robienia interesów z Brytyjczykami:
' sukces.co.uk/interviews.php?id=1&lang=pl '

Polecam i pozdrawiam!
 
 
Crevius 
Niemowa
Crevius


Wiek: 36
Dołączył: 18 Paź 2008
Posty: 1
Skąd: Bradford (Anglia)
Wysłany: Wto Paź 21, 2008 1:10 pm   Firma sprzątająca

Chodzi mi po głowie od jakiegoś czasu otwarcie firmy sprzątającej, czy może ktoś ma jakieś doświadczenia w takich usługach.
 
 
AGNIESZKA1505 
Niemowa
AGNIESZKA


Wiek: 39
Dołączyła: 14 Lis 2008
Posty: 2
Skąd: Leicester (Anglia)
Wysłany: Pią Lis 14, 2008 3:53 pm   

polskipsycholog, :okii:

[ Dodano: Pią Lis 14, 2008 3:58 pm ]
POLSKA WIGILIA NIEDALEKO LEICESTER

[ Dodano: Pią Lis 14, 2008 4:01 pm ]
OD 2 GRUDNIA BIERZEMY W AJENCJE PUB W MIEJSCOWOSCI CLIPSTON MOZEMY ZORGANIZOWAC TRADYCYJNA POLSKA KOLACJE WIGILIJNA. MAMY TEZ BARDZO LADNE POKOJE Z LAZIENKA DO WYNAJECIA. CHETNI? POZDRAWIAM
_________________
AGNIESZKA
 
 
twinsplus1 
Nieśmiały
twinsplus1


Dołączyła: 06 Gru 2008
Posty: 15
Skąd: Darlington (Anglia)
Wysłany: Sob Gru 06, 2008 5:49 pm   

ja pracuje jako freelance, pisze artykuly na zlecenie, np na temat zasilkow, prawa pracy, szkolnictwa, przedszkoli w uk itp. dla polskich portali w uk :Smile1: nie ma to jak praca w domu :okii:
 
 
dariuszuk.bloog.pl 
Niemowa
Szczecin



Wiek: 53
Dołączył: 11 Gru 2008
Posty: 3
Skąd: Ashfield (Anglia)
Wysłany: Czw Gru 11, 2008 11:23 pm   koingwistyka

Znajomy z Londynu leczy z uzależnień religijnych.
Polonijne kluby zawłaszczone przez watykańczyków nazywane mylnie katolickimi, dają wiele możliwości leczenia.
Do Polski grozi przepracowaniem, więc na odległość bezpieczniej przez internet np. porady.
Można leczyć oczadzonych oparami wina mszalnego z alkoholizmu, jest ich sporo.
_________________
Życzenia;oby wasze żony i dzieci nie były wykorzystywane materialnie przez uzależnionych religijnie.
 
 
mkiedy
Niemowa


Dołączył: 04 Lip 2008
Posty: 5
Wysłany: Pią Maj 29, 2009 5:12 pm   Re: Widocznie jestem tu sama... EGO.UK CENTRE LTD

polskipsycholog napisał/a:
Halo!
Czy ktos ma cos do powiedzenia na temat biznesu w Anglii: organizacja charytatywna, spolka, firma uzytecznosci publicznej moze chociaz wlasna firma?!
Chetnie popytam i rowniez odpowiem - jesli jest w tym kraju ktos kto sie zajmuje tak gornolotnymi pomyslami?
Pozdrawiam


Ja mam chyba dobry pomysł :montaż płyt gipsowych ze szpachlowaniem i malowanie (lub w/g życzenia klienta) i ogrzewania domowego za 50 % cen ogólnie panujących (znam sie na tym)-mam tylko problem natury:księgowość,reklama i kontakt z przyszłym inwestorem.Może znasz kogoś kto np.za 10% by się tym wszystkim zajął a nadal byśmy byli bardzo konkurencyjni.Pisz lub dzwoń 07985120805
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

Maximus-O�wietlenie | - forum anime
Strona wygenerowana w 0,29 sekundy. Zapytań do SQL: 16
Reklama