Praca Ogloszenia Katalog Polspec Poradnik Zapytaj eksperta Logo: Infolinia.org mapa galeria galeria czat Forum randka

Znajdujesz się na forum ogólnym o Wielkiej Brytanii. Jeżeli chcesz napisać o czymś co dotyczy twojego miasta, wtedy przejdź do odpowiedniego forum o twoim mieście, które znajdziesz w jednej z poniższych kategorii:

Walia, Anglia, Szkocja.
 Ogłoszenie 
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi serwisami Klany, Randka oraz Wspólna podróż

aaaa
Poprzedni temat «» Następny temat
Urlop macierzyński a zwolnienie lekarskie
Autor Wiadomość
MoniaAngliaGdynia
Gość
Wysłany: Pią Paź 02, 2009 1:25 pm   Urlop macierzyński a zwolnienie lekarskie

Witam.
Jestem w 20 tygodniu ciąży, na urlop macierzyński planuję iść 11tyg przed porodem czyli 30 listopada. Mam bardzo ciężką pracę w zimnie. Bardzo źle ją znoszę i psychicznie i fizycznie. Próbowałam dostać zwolnienie lekarskie w UK lecz niestety nikt nie chce mi go wystawić, wydaje mi się, że myślą że chce ich oszukać. Jestem tu sama i ciężko mi się utrzymać ciągle zwalniając się z pracy bez zwolnienia lekarskiego. Myślę o porodzie do Polski lecz nie chce stracić prawa do Maternity Alowance. Pracuję dla jednego pracodawcy rok i jeden miesiąc. Czytałam, że do 15tyg przed porodem muszę mieć przepracowane 26 ciągłych tygodni.
Moje pytania to:
1. Czy mogę iść na zwolnienie lekarskie w Polsce albo tu nie tracąc prawa do macierzyńskiego? Czy spełniam już wymogi? Zaznaczam, że na zwolnienie chce iść jak najszybciej się da i być na nim do tego 11 tyg przed porodem.
2. Czy jak będę przesyłać zwolnienie z Polski będą je honorować?

Z góry dziękuję za pomoc.
Pozdrawiam
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
0

| Furniture Hire |
Strona wygenerowana w 0,81 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Reklama